Prinses Arabella vindt het hoog tijd dat er een nieuw volkslied komt. Ze besluit er zelf een te maken, samen met prinses Ling en prinses Nomi. Maar hoe beslis je samen wie de solo mag zingen? En mag je eigenlijk wel aan het oude volkslied komen?

Een heerlijke familievoorstelling van schrijver en regisseur Priscilla Vaudelle, met aanstekelijke muziek van Glen Faria en prachtige kostuums van Marga Weimans. In Prinses Arabella – de Musical staat het eigenwijze prinsesje uit de geliefde boeken van Mylo Freeman centraal, samen met oma en haar vriendinnen. Het wordt een vrolijk en kleurrijk verhaal over samenwerken, de baas zijn en hoe om te gaan met menings- en generatieverschillen. Met humor, muziek en dans neemt deze voorstelling je mee in een wereld waar iedereen mag schitteren en mee mag zingen. Een voorstelling die je raakt, inspireert en laat dansen!

Dawn Collective, Theater de Krakeling en De Toneelmakerij slaan de handen ineen om het prinsesje groots naar de Nederlandse podia te brengen, met vier acteurs en geweldige zangeressen.

persfoto's