menu

Speellijst

Hieronder kun je zien waar en wanneer onze artiesten optreden.
Kaarten kun je op de website van het theater bestellen.

september 2021

datum
voorstelling
locatie
zo 19 sep
10:30
City of Wesopa
Weesp
zo 19 sep
5 sessies tussen 10:00 en 16:00
Jeugdtheaterfestival Art of Wonder
Assen
zo 19 sep
13:00 en 15:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 19 sep
15.00
Laaktheater
Den Haag
zo 19 sep
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 sep
15:00
De Nieuwe Bibliotheek
Almere
zo 19 sep
9:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zo 19 sep
14.30
Cultureel Centrum den Dullaert
Hulst
zo 19 sep
10:00 en 11:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Kleine zaal)
Vlaardingen
zo 19 sep
10:00 en 11:30
De Boerderij
Huizen
zo 19 sep
11:00, 13:30 en 15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 19 sep
11:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Grote zaal)
Vlaardingen
zo 19 sep
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 sep
11:00 en 14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 19 sep
11:30; 13:15; 15:00
Jeugdtheaterfestival Art of Wonder
Assen
zo 19 sep
15:00
Poppodium Gebouw-T
Bergen op Zoom
wo 22 sep
10:00
Theater de Krakeling
Amsterdam
wo 22 sep
15:00
Bibliotheek Barneveld
Barneveld
vr 24 sep
10:00
Theater Dakota
Den Haag
vr 24 sep
16:00 en 18:00
Balans kinderboerderij De Veenweide
Soest
za 25 sep
11:00 en 14:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 25 sep
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 25 sep
10:30
Koningsvelderplein
Rotterdam
za 25 sep
14:30 en 16:00
Theater Heerlen
Heerlen
za 25 sep
11:00
Campus Kollum
Kollum
za 25 sep
15:30
Theater Heerlen
Heerlen
za 25 sep
11:00 en 13:30
Van Houtenkerk
Weesp
za 25 sep
10:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
za 25 sep
10:45
Wedding & Planning | Weddingplanner
Barendrecht
zo 26 sep
11:00 en 13:30
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 26 sep
11:00
De Maaspoort
Venlo
zo 26 sep
14:00
Theater Ludens
Voorburg
zo 26 sep
12.00
Bibliotheek Gelderland Zuid / Bibliotheek De Mariënburg (OBGZ)
Nijmegen
zo 26 sep
15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 26 sep
14:00
Spant!
Bussum
zo 26 sep
11:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 26 sep
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 26 sep
10:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 26 sep
11:00
Theater Vrijburcht
Amsterdam
zo 26 sep
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zo 26 sep
10:00 en 11:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
zo 26 sep
12:15, 13:30 en 15:00 (3 x 30 min)
Bibliotheek Amstelveen Stadsplein
Amstelveen
zo 26 sep
11.00
Kanaal30
Utrecht
zo 26 sep
10:00 en 11:30
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 26 sep
15.00
De Nieuwe Bibliotheek
Almere
zo 26 sep
11:30
Jeugdtheater Harderwijk
Harderwijk
zo 26 sep
11:00 en 14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
ma 27 sep
09.30, 10.15 en 11.00
Kinderdagverblijf Villa Vrolijk
Helmond
ma 27 sep
9:15, 10:45 en 13:30
Theater Zinin
Nijverdal
di 28 sep
9:15, 10:45 en 13:30
Theater Zinin
Nijverdal
wo 29 sep
09.30 en 10.45
Basisschool Sint Lukas
Amsterdam
wo 29 sep
10:00
Ontmoetingshuis Veenendaal
Veenendaal
wo 29 sep
15:30
Metropool (locatie Enschede)
Enschede

oktober 2021

datum
voorstelling
locatie
za 2 okt
4 x 2 vestigingen
Kantoorboekhandel Van Atten
Pijnacker
za 2 okt
9:30 en 11:00
Wennekerpand
Schiedam
za 2 okt
15:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
za 2 okt
13:30
Wennekerpand
Schiedam
za 2 okt
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 3 okt
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 3 okt
14:00
BREStheater
Brielle
zo 3 okt
11:30
De Boerderij
Huizen
zo 3 okt
11:00
De Stoep
Spijkenisse
zo 3 okt
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 3 okt
15:30
De Eendracht
Abcoude
zo 3 okt
15:00
HOFtheater
Raalte
zo 3 okt
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 3 okt
14:30
Arto Theater
Schoonhoven
zo 3 okt
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 3 okt
14:00 en 16:00
Theater De Verbeelding (in P3)
Purmerend
wo 6 okt
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
wo 6 okt
10:15 en 12:30
De Koetsveldschool
AMSTERDAM
wo 6 okt
09.45, 10.45 en 11.45
KBS Nicolaasschool
Rotterdam
wo 6 okt
15.00
Kasteel Daelenbroeck
Herkenbosch
wo 6 okt
15:00
Ontmoetingscentrum De Eng Voorthuizen
Voorthuizen
wo 6 okt
10.00
Bibliotheek 's Heerenberg
's-Heerenberg
wo 6 okt
10:30 en 15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
wo 6 okt
15.30
De Bibliotheek Neude
Utrecht
wo 6 okt
09.30 en 10.45
O.G. Heldringschool
Den Haag
do 7 okt
11.00 en 13.00
El Furkan
Schiedam
do 7 okt
16.00
Bibliotheek Hoogvliet
Hoogvliet Rotterdam
do 7 okt
11:00 en 12:45
KBS Nicolaasschool
Rotterdam
do 7 okt
9:30 en 11:00
De Leest
Waalwijk
do 7 okt
10:00, 11:00 en 12:30
Koningin Julianaschool
De Lier
do 7 okt
15.30
Bibliotheek Stadsveld
Enschede
do 7 okt
09:30, 10:30, 11:30, 13:00
O.G. Heldringschool
Den Haag
do 7 okt
10:15 en 12:30
De Koetsveldschool
AMSTERDAM
vr 8 okt
11:15, 12:15, 13:15 en 14:15
KBS Nicolaasschool
Rotterdam
za 9 okt
14.00
Bibliotheek Oost-Achterhoek / Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
za 9 okt
15:30
Posthuis Theater
Heerenveen
za 9 okt
16:00
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
za 9 okt
11:00 en 14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
za 9 okt
10:00
Bibliotheek Ypenburg
Den Haag
za 9 okt
14:30
Bibliotheek Hilversum
Hilversum
za 9 okt
14:30 en 16:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 9 okt
15.00
SCC De Binder
Leersum
zo 10 okt
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 10 okt
14:00
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
zo 10 okt
14:30 en 16:00
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
zo 10 okt
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 10 okt
15.00
Bibliotheektheater
Rotterdam
zo 10 okt
13:30 en 15:30
Zaantheater
Zaandam
zo 10 okt
10:30
De Stoep
Spijkenisse
zo 10 okt
13.30 en 15.00
30CC/Wagehuys
Leuven
zo 10 okt
15:00
Eigen Herd
UDEN
zo 10 okt
14:00
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
zo 10 okt
15.00
Dorpshuis Het Perron
Heeze
zo 10 okt
11.00
De Schammert
Leende
zo 10 okt
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 10 okt
11:00 en 14:30
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
zo 10 okt
11:00, 13:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 10 okt
11:00 en 14:30
City of Wesopa
Weesp
ma 11 okt
11.00 en 13.00
El Furkan
Schiedam
ma 11 okt
10:00 en 12:30
Tivolivredenburg
Utrecht
ma 11 okt
15.30
Bibliotheek Enschede
Enschede
ma 11 okt
11.30 en 13.00
O.G. Heldringschool
Den Haag
ma 11 okt
9:30 en 11:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
di 12 okt
15.45
Bibliotheek Feijenoord
Rotterdam
di 12 okt
16.00
Bibliotheek Afrikaanderwijk
Rotterdam
di 12 okt
11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
di 12 okt
09:30, 10:30 en 11:30
El Furkan
Schiedam
wo 13 okt
15:00
De CultuurHoek
Driebergen-Rijsenburg
wo 13 okt
14:00, 15:00 en 16:00
Theater De Bussel
Oosterhout
wo 13 okt
16:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
wo 13 okt
15:00
Bibliotheek Hoorn
Hoorn NH
wo 13 okt
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 13 okt
15.00
Bibliotheek Delfshaven
Rotterdam
do 14 okt
16.00
Boekhandel De Boekenmolen
Meliskerke
do 14 okt
12:15 en 13:45
KBS Nicolaasschool
Rotterdam
do 14 okt
15.30
Bibliotheek Zuid
Enschede
vr 15 okt
9:30 en 10:50
Joseph Haydnschool
Groningen
vr 15 okt
09:00, 10:30 en 12:15 uur
Muziekcentrum van de Omroep
Hilversum
vr 15 okt
09:30 en 11:00
El Furkan
Schiedam
vr 15 okt
13:30 en 15:00
Stichting SCHUNCK
Heerlen
vr 15 okt
19:30
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
za 16 okt
11:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
za 16 okt
14.00
Bibliotheek Oost-Achterhoek / Eibergen
Eibergen
za 16 okt
15:00
Podium Doesburg
Doesburg
za 16 okt
15:00
De Meerpaal (Kleine zaal)
Dronten
za 16 okt
11:00
Stichting ZIJN / Diekhuus
Middelharnis
za 16 okt
10:00 en 11:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 16 okt
10:30
De Bibliotheek Midden-Brabant
Tilburg
zo 17 okt
14:30
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 17 okt
11:00 en 14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 17 okt
10:00 en 11:30
Theater de Meenthe
Steenwijk
zo 17 okt
15.00
Openbare Bibliotheek Eindhoven
Eindhoven
zo 17 okt
15.00
De Nieuwe Bibliotheek
Almere
zo 17 okt
15:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 17 okt
15:00
CC de Branding
Middelkerke
zo 17 okt
13:30 en 15:30
Het Concertgebouw
Amsterdam
zo 17 okt
14:00 en 16:00
Theater de Winsinghhof
Roden
zo 17 okt
11:00
Theater de Meenthe
Steenwijk
zo 17 okt
14:30 en 15:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
zo 17 okt
15:00
Theater Junushoff
Wageningen
ma 18 okt
15:00
Podium Zuidhaege
Assen
di 19 okt
10:00 tot 13:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
di 19 okt
11:00 en 14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Kleine zaal)
Vlaardingen
di 19 okt
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
di 19 okt
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
di 19 okt
10:30 en 14:00
CC Jan Tervaert
Hamme
di 19 okt
14:00
Theater Hof 88
Almelo
wo 20 okt
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
wo 20 okt
10:00 en 11:30
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
wo 20 okt
15.00
Bibliotheektheater
Rotterdam
wo 20 okt
9:30 en 11:00
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 20 okt
11:00 en 14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
wo 20 okt
10:00 en 11:30
TAQA Theater De Vest (Plein zaal)
Alkmaar
wo 20 okt
13:00 en 15:00
OBA Oosterdok (Junior Theater)
Amsterdam
wo 20 okt
14:00
Evertshuis
Bodegraven
wo 20 okt
10:00 en 11:30
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
wo 20 okt
11:00
Paradiso
Amsterdam
do 21 okt
14:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
do 21 okt
10:00 en 11:30
Schouwburg De Kampanje (Kleine zaal)
Den Helder
do 21 okt
15.00
Bibliotheektheater
Rotterdam
do 21 okt
11:00
Theater de Tuin
Leusden
do 21 okt
10:00 en 12:00
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
do 21 okt
10:15 en 11:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
do 21 okt
14:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
do 21 okt
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
do 21 okt
11:00
Schouwburg De Kampanje (Grote zaal)
Den Helder
do 21 okt
10.30 en 14.00
De Mena
Rotselaar
vr 22 okt
11:30 en 14:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
vr 22 okt
16:00
Singer Laren
Laren
vr 22 okt
14:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
za 23 okt
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 23 okt
11:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
za 23 okt
10:30 en 12:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Kleine zaal)
Almere
za 23 okt
15:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Kleine zaal)
Almere
za 23 okt
9:30 tot 17:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 23 okt
10:00, 11:30 en 14:30
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 23 okt
16:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
zo 24 okt
15:00
Huis van Eemnes
Eemnes
zo 24 okt
10:30
De Weijer
Boxmeer
zo 24 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
zo 24 okt
14:00
De Stoep
Spijkenisse
zo 24 okt
15:00 en 16:15
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
zo 24 okt
10:00
Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Utrecht
zo 24 okt
11:00
Theater Hof 88
Almelo
zo 24 okt
11.00 en 14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 24 okt
11:00
ATLAS Theater
Emmen
zo 24 okt
15:00
De Nieuwe Bibliotheek
Almere
zo 24 okt
11:00 en 13:00
Theater De Omval
Diemen
zo 24 okt
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 24 okt
14:30
De Leest
Waalwijk
zo 24 okt
10:00 en 11:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 24 okt
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
ma 25 okt
9:30 en 11:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
ma 25 okt
18.00
Billy Bird Park Hemelrijk
Volkel
di 26 okt
10:30
WSKO Waalcampus
's-Gravenzande
di 26 okt
10:30 en 12:30
Theater Scagon
Schagen
wo 27 okt
11:00
Theater Speelhuis
Helmond
wo 27 okt
14:00 en 16:00
Theater de Lievekamp / Poppentheater Marag
Oss
wo 27 okt
10:00 en 11:30
Theater Speelhuis
Helmond
wo 27 okt
18.00
Billy Bird Park Hemelrijk
Volkel
do 28 okt
10:00, 11:30 en 13:00
Rooms-Katholieke Basisschool (RKBS) De Hofvilla
Wateringen
vr 29 okt
10:30
Prins Mauritsschool
De Lier
vr 29 okt
18.00
Billy Bird Park Hemelrijk
Volkel
vr 29 okt
09:30 en 10.45
Kunstgebouw
Rijswijk
za 30 okt
15:00
Figi Theater
Zeist
za 30 okt
10.30
Verhalenhuis
Haarlem-Noord
za 30 okt
15:30
Lindenberg Cultuurhuis
Nijmegen
za 30 okt
11:00 en 14:30
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
zo 31 okt
9:30, 11:00
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
zo 31 okt
10:00, 11:30 en 13:00
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
zo 31 okt
14:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum
Nieuwegein
zo 31 okt
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 31 okt
13.30 en 15.30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
zo 31 okt
10:15 en 11:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
zo 31 okt
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Grote zaal)
Tiel
zo 31 okt
9:45, 11:00
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
zo 31 okt
11:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 31 okt
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 31 okt
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 31 okt
12:00
Bibliotheek Gelderland Zuid / Bibliotheek De Mariënburg (OBGZ)
Nijmegen
zo 31 okt
14:00 en 16:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen

november 2021

datum
voorstelling
locatie
ma 1 nov
09:30 en 10.45
Kunstgebouw
Rijswijk
ma 1 nov
10:30 en 13:00
1ᵉ Westlandse Montessorischool
Monster
di 2 nov
10:00, 11:30 en 13:00
SBO de Diamant
Naaldwijk
di 2 nov
09:30 en 10.45
Kunstgebouw
Rijswijk
di 2 nov
9:15, 11:00 en 12:30
Theater Scagon
Schagen
wo 3 nov
09:30
Kunstgebouw
Rijswijk
wo 3 nov
14:00
Cultureel Centrum De Mozaiek
Kortessem
do 4 nov
10:30
Willemsschool
Monster
do 4 nov
09.30
Kunstgebouw
Rijswijk
do 4 nov
13.45
Kunstgebouw
Rijswijk
vr 5 nov
10:30
Samen - Eten, Drinken en Ontmoeten
Monster
vr 5 nov
15:30
Theater De Omval
Diemen
vr 5 nov
10:00
Bibliotheek Nieuw-Waldeck
Den Haag
za 6 nov
16.00
Ontmoetingshuis Veenendaal
Veenendaal
za 6 nov
15:00
De Koornbeurs
Franeker
za 6 nov
15:00
CCXL Vlissingen
Vlissingen
za 6 nov
11.00
Bibliotheek Landgraaf-Onderbanken
Landgraaf
za 6 nov
13:30 en 15:30
Schouwburg Orpheus (Grote zaal)
Apeldoorn
zo 7 nov
11:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 7 nov
11:00 en 14:30
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 7 nov
14:30
Cultureel Centrum den Dullaert
Hulst
zo 7 nov
15:00
Theater Maitland op Landgoed de Horst
Driebergen-Rijssenburg
zo 7 nov
11:00 en 13:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 7 nov
15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 7 nov
14:00
Theater de Winsinghhof
Roden
zo 7 nov
15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
zo 7 nov
15:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
ma 8 nov
09.30 en 10.45
Kunstgebouw
Rijswijk
ma 8 nov
10:30
Katholieke Basisschool (KBS) John F Kennedy
's-Gravenzande
ma 8 nov
10.30
Kober kindcentrum de Eerste Rith
Breda
di 9 nov
10:30
Rooms Katholieke Basisschool (RKBS) De Regenboog
Naaldwijk
di 9 nov
09:30 en 10.45
Kunstgebouw
Rijswijk
wo 10 nov
10:00
Ontmoetingscentrum De Eng Voorthuizen
Voorthuizen
wo 10 nov
14.30 en 16.00
Het wapen van Reek
Reek
do 11 nov
10:30 en 13:00
PC Basisschool Het Kompas
Maasdijk
za 13 nov
14.30
Theater Onder de Linden
Middenbeemster
za 13 nov
14:00 en 16:00 (v.a. 8:00 uur in zaal!)
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
zo 14 nov
11:00
Zonnehuis
Amsterdam
zo 14 nov
10:00 en 12:.00
Spant!
Bussum
zo 14 nov
11:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Kleine zaal)
Vlaardingen
zo 14 nov
14:30
Theater de Willem
Papendrecht
zo 14 nov
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 14 nov
15:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
zo 14 nov
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 14 nov
11:00 en 14:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
di 16 nov
13:30
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
wo 17 nov
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
wo 17 nov
10:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
wo 17 nov
15:30
Evertshuis
Bodegraven
wo 17 nov
10:00 en 13:00
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 19 nov
10.00 en 14.00
OC Leieland
Wielsbeke
za 20 nov
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
za 20 nov
11:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
za 20 nov
14:00 en 16:00
De Buurvrouw
Rotterdam
za 20 nov
14:00 en 16:00
Theater Koningshof
Maassluis
za 20 nov
11:00 en 13:00
Perron 3
Rosmalen
za 20 nov
4 x tussen 17:00 - 21:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
zo 21 nov
14.30 en 15.30
Dorpshuis De Zwaan
Uitgeest
zo 21 nov
9:30 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 21 nov
11:00 en 14:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 21 nov
11:00
Concordia Kunst en Cultuur
Enschede
zo 21 nov
13:00
Arnhem Musis Sacrum en Schouwburg (Grote zaal)
Arnhem
zo 21 nov
9:45 en 11:15
Zaantheater
Zaandam
di 23 nov
09.15 en 10.45
Bibliotheek Ravels
Ravels
wo 24 nov
14.30
Bibliotheek Leidschenveen
Den Haag
wo 24 nov
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
za 27 nov
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 27 nov
15:00
CCXL Vlissingen
Vlissingen
za 27 nov
15:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
za 27 nov
11.00
Theaterzaal van het Gerrit Komrijcollege
Winterswijk
za 27 nov
15:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 27 nov
11:00 en 13:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 27 nov
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
zo 28 nov
11:00 en 14:00
BREStheater
Brielle
zo 28 nov
10:00 en 11:30
De Boerderij
Huizen
zo 28 nov
11:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 28 nov
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 28 nov
14:00
Natlab
Eindhoven
zo 28 nov
11:00 en 14:30
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
zo 28 nov
11:00 en 14:30
Zaantheater
Zaandam
zo 28 nov
15:00
De Nieuwe Bibliotheek
Almere

december 2021

datum
voorstelling
locatie
wo 1 dec
16:00
Kukeleku
Horst
za 4 dec
10.00 en 11.30
AGORA Theater Lelystad (Buisman Makelaars zaal)
Lelystad
za 4 dec
14:00
Theater Zinin
Nijverdal
za 4 dec
10.00 en 11.30 uur
AGORA Theater Lelystad (Grote zaal)
Lelystad
za 4 dec
11:00 en 14:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 4 dec
11:00
De Leest
Waalwijk
zo 5 dec
11:00
Fulcotheater
IJsselstein UT
zo 5 dec
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
za 11 dec
11:00
City of Wesopa
Weesp
za 11 dec
13:30
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
za 11 dec
11:00 en 13:30
Theater de Meenthe
Steenwijk
za 11 dec
11:00 en 15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 12 dec
11:00
Concordia Kunst en Cultuur
Enschede
zo 12 dec
10:30
De Stoep
Spijkenisse
zo 12 dec
11:00 en 14:00
Theater de Luifel
Heemstede
zo 12 dec
11:30
De Bibliotheek Neude
Utrecht
zo 12 dec
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 12 dec
14:30 en 16:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 12 dec
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
zo 12 dec
15:30
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 12 dec
10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
zo 12 dec
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 12 dec
14:30
Theater Vianen
Vianen
zo 12 dec
14:00 en 16:00
Theater De Oranjerie B.V.
Roermond
wo 15 dec
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
za 18 dec
14:00
Zwolse theaters
Zwolle
za 18 dec
13:30 en 16:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
za 18 dec
14:00 en 16:00
De Klif
Nijmegen
zo 19 dec
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 19 dec
11:00 en 14:00
Isala Theater
Capelle aan de IJssel
zo 19 dec
10:00, 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 dec
14:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 19 dec
15:30
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
zo 19 dec
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
wo 22 dec
14:00 en 16:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
zo 26 dec
11:00 en 14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
ma 27 dec
11:00 en 14:00
Theater Zinin
Nijverdal
ma 27 dec
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
di 28 dec
11:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
di 28 dec
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
di 28 dec
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
wo 29 dec
11:00
CulturA & Zo
Nootdorp
wo 29 dec
13:30 en 16:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 29 dec
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
wo 29 dec
14:15 en 16:00
Theater De Purmaryn (Foyer)
Purmerend
wo 29 dec
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
wo 29 dec
11:00 en 14:00
Zwolse theaters
Zwolle
wo 29 dec
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
wo 29 dec
11:00
City of Wesopa
Weesp
wo 29 dec
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
do 30 dec
15:00
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
do 30 dec
11:00 en 13:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
vr 31 dec
15:00
Theater Idea Soest
Soest

januari 2022

datum
voorstelling
locatie
za 2 jan
11:00
Theater Scagon
Schagen
za 2 jan
11:00
Theater De Omval
Diemen
za 2 jan
15:00
Scheldetheater
Terneuzen
za 2 jan
11:00
Cultureel Centrum Den Durpsherd
Berlicum
za 2 jan
10:00 en 11:30
Theater De Omval
Diemen
zo 3 jan
14:00
Schouwburg Orpheus (Middenzaal)
Apeldoorn
zo 3 jan
14:00 en 16:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
ma 4 jan
14:00 en 16:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
ma 4 jan
13:30 en 15:30
Schouwburg Lux
Kapellen
ma 4 jan
15:00
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord
ma 4 jan
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
di 5 jan
15:30
Theater de Tamboer
Hoogeveen
di 5 jan
13:30
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
di 5 jan
11:00
City of Wesopa
Weesp
di 5 jan
11:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
di 5 jan
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
di 5 jan
14:30 en 16:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 6 jan
11:00, 13:30 en 15:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 6 jan
14:30
Stichting Cultuur Kwartier Sneek (Tüöttenzaal)
Sneek
wo 6 jan
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
do 7 jan
13:30 en 15:30
Schouwburg Orpheus (Grote zaal)
Apeldoorn
vr 8 jan
14:00 en 16:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
vr 8 jan
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
za 9 jan
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
za 9 jan
14:30
De Kleine Willem
Enschede
za 9 jan
11:00
De Kring Roosendaal
Roosendaal
za 9 jan
14:00
Natlab
Eindhoven
za 9 jan
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
za 9 jan
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
za 9 jan
14:30
Theater De Fransche School
Culemborg
za 9 jan
10:00 en 11:30
De Kring Roosendaal
Roosendaal
za 9 jan
15:00
Theater en cultuurcentrum De Dillewijn
Ankeveen
za 9 jan
14:00 en 16:00
DNK (Rabo zaal)
Assen
za 9 jan
14:30
Cultureel Centrum den Dullaert
Hulst
za 9 jan
15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
za 9 jan
15:00 uur
Theater De Oranjerie B.V.
Roermond
ma 11 jan
09:00, 11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
di 12 jan
9:00 en 10:30
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
vr 15 jan
13:00 en 15:00
Singer Laren
Laren
vr 15 jan
15:00
De Meerpaal
Dronten
za 16 jan
11:00 en 14:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
za 16 jan
11:00
Theater de Meenthe
Steenwijk
za 16 jan
10:00 en 11:30
De Leest
Waalwijk
za 16 jan
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
za 16 jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
za 16 jan
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
za 16 jan
14:00
Schouwburg Orpheus (Middenzaal)
Apeldoorn
za 16 jan
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
za 16 jan
11:00
De Leest
Waalwijk
di 19 jan
14:00 en 16:00
De Ruchte
Someren
vr 22 jan
Hele dag
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
vr 22 jan
15:30 uur
De Koornbeurs
Franeker
vr 22 jan
10:30 en 14:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
vr 22 jan
14:30 en 16:00 uur
De Koornbeurs
Franeker
vr 22 jan
11:00 en 13:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
vr 22 jan
3x tussen 09:30 en 15:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 23 jan
14:00
CC Deurne
Deurne
za 23 jan
14:00
BREStheater
Brielle
za 23 jan
16:00
Theater De Verbeelding (in P3)
Purmerend
za 23 jan
11:00 en 14:00
Theater Hanzehof
Zutphen
za 23 jan
10:15 en 13:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 24 jan
10:30 en 13:30
Theater Koningshof
Maassluis
di 26 jan
15:00
Eigen Herd
UDEN
di 26 jan
15:00
Theater Idea Soest
Soest
di 26 jan
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
vr 29 jan
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
vr 29 jan
14:00
Schouwburg De Lawei (Roel Oostrazaal)
Drachten
vr 29 jan
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Grote zaal)
Vlaardingen
vr 29 jan
19:30
Theater Het Mozaiek
Wijchen
za 30 jan
11:00
CCXL Vlissingen
Vlissingen
za 30 jan
16:00
Theater Heerenlogement
Beusichem
za 30 jan
15:00
Theater de Lievekamp / Poppentheater Marag
Oss
za 30 jan
09:15, 10:30 en 11:45
Bibliotheek Gelderland Zuid / Bibliotheek De Mariënburg (OBGZ)
Nijmegen
za 30 jan
11:00 en 15:00
Theater De Fransche School
Culemborg
za 30 jan
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard

februari 2022

datum
voorstelling
locatie
di 2 feb
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
di 2 feb
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
vr 5 feb
10:00
De Weijer
Boxmeer
za 6 feb
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
za 6 feb
11:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 6 feb
13:00 en 15:30
SPOT GRONINGEN
Groningen
za 6 feb
11:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
za 6 feb
10:00 en 11:30
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
za 6 feb
13:30
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
za 6 feb
11:00 en 14:30
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
za 6 feb
11:00 en 14:00
Theater de Willem
Papendrecht
za 6 feb
10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
za 6 feb
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
ma 8 feb
09:00, 11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
di 9 feb
09.00
Annie M.G. Schmidtschool
Amsterdam
di 9 feb
15:00
St. Theater Het Trefpunt Warmond
Warmond
wo 10 feb
10.30 en 13.30
Bibliotheektheater
Rotterdam
do 11 feb
10.30 en 13.30
Bibliotheektheater
Rotterdam
vr 12 feb
14:00 en 16:00
Theater Vianen
Vianen
za 13 feb
11:00 en 14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
za 13 feb
10:00 en 11:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
za 13 feb
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
za 13 feb
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
za 13 feb
14:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
za 13 feb
11:00
Schouwburg Agnietenhof (Grote zaal)
Tiel
zo 14 feb
9:15, 10:45 en 13:30
Theater Zinin
Nijverdal
ma 15 feb
9:15, 10:45 en 13:30
Theater Zinin
Nijverdal
di 16 feb
14.30
Bibliotheek Leidschenveen
Den Haag
wo 17 feb
10.30 en 13.30
Bibliotheektheater
Rotterdam
do 18 feb
10.30 en 13.30
Bibliotheektheater
Rotterdam
vr 19 feb
14:00
DNK (Rabo zaal)
Assen
vr 19 feb
11:00 en 15:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
za 20 feb
11:00 en 14:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
za 20 feb
11:00
City of Wesopa
Weesp
za 20 feb
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
za 20 feb
14:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 20 feb
14:30
Theater de Tamboer
Hoogeveen
za 20 feb
9:30 en 11:00
Schouwburg Het Park (Grote zaal)
Hoorn
za 20 feb
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
za 20 feb
10:00
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
za 20 feb
13:30 en 15:30
De Toneelschuur
HAARLEM
za 20 feb
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
za 20 feb
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
za 20 feb
15:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 21 feb
12:30 en 15:00
SPOT GRONINGEN
Groningen
ma 22 feb
10.30 en 14.00
CC Knokke-Heist
Knokke-Heist
di 23 feb
10:30 en 12:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
di 23 feb
11:00
Cultuur Kwartier Sneek / Theater Sneek
Sneek
wo 24 feb
11:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
do 25 feb
14:00 en 16:00
Theater Hof 88
Almelo
vr 26 feb
14:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
vr 26 feb
15:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
vr 26 feb
14:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
za 27 feb
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
za 27 feb
15:00
Singer Laren
Laren
za 27 feb
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
za 27 feb
11:00 en 15:00
Theater De Fransche School
Culemborg
za 27 feb
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
za 27 feb
14:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 27 feb
13:30 en 16:00
Luxor Live
Arnhem
zo 28 feb
11:00 en 15:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort

maart 2022

datum
voorstelling
locatie
ma 1 mrt
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
di 2 mrt
14:00
CulturA & Zo
Nootdorp
di 2 mrt
14:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
di 2 mrt
10:00 en 11:45
Theater Kikker
Utrecht
di 2 mrt
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
di 2 mrt
11:00 en 15:00
Theater Cultura
Ede
di 2 mrt
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
di 2 mrt
11:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
wo 3 mrt
14:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 3 mrt
14:00 en 16:00
Theater Speelhuis
Helmond
do 4 mrt
14:00 en 16:00
Theater De Schalm
Veldhoven
vr 5 mrt
11:00
Campus Kollum
Kollum
vr 5 mrt
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
vr 5 mrt
15:00
Figi Theater
Zeist
za 6 mrt
14:30
Cultureel Centrum den Dullaert
Hulst
za 6 mrt
10:00
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
za 6 mrt
14:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
za 6 mrt
10:15 en 11:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
za 6 mrt
15:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
za 6 mrt
15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
za 6 mrt
10:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
zo 7 mrt
10:00 en 12:30
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
vr 12 mrt
15:00
Perron 3
Rosmalen
za 13 mrt
10:00 en 11:30
City of Wesopa
Weesp
za 13 mrt
14:30
Schouwburg De Domijnen
Sittard
za 13 mrt
9:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
za 13 mrt
14:00
Stichting DRU Industriepark
Ulft
za 13 mrt
14:00
De Goudse Schouwburg
Gouda
za 13 mrt
10:30
De Stoep
Spijkenisse
za 13 mrt
11:00 en 14:30
Theater De Kaasfabriek
Wormer
za 13 mrt
14:15
Theater Zuidplein Grote Zaal
Rotterdam
ma 15 mrt
10.00 en 14.00
CC De Wissel
Wingene
ma 15 mrt
10:30 en 12:30
Theater Scagon
Schagen
di 16 mrt
15:00
De Hofnar
Valkenswaard
wo 17 mrt
09.30, 11.00 en 13.30
Bibliotheektheater
Rotterdam
do 18 mrt
09.30, 11.00 en 13.30
Bibliotheektheater
Rotterdam
vr 19 mrt
14:30
Theater aan de Slinger
Houten
vr 19 mrt
14.30
Theater Onder de Linden
Middenbeemster
za 20 mrt
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
za 20 mrt
13:30
Stichting Vrienden Kasteel Dussen
Dussen
za 20 mrt
11:00
Theater de Tuin
Leusden
za 20 mrt
15:00
Podium Heino
Heino
za 20 mrt
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
za 20 mrt
11:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
za 20 mrt
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
za 20 mrt
14:30
De Kleine Willem
Enschede
vr 26 mrt
14:30
Arnhem Musis Sacrum en Schouwburg (Kleine zaal)
Arnhem
vr 26 mrt
11:00 en 14:00
CCXL Vlissingen
Vlissingen
vr 26 mrt
16:00
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
za 27 mrt
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
za 27 mrt
14:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
za 27 mrt
11:00
De Leest
Waalwijk
za 27 mrt
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
za 27 mrt
11:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
za 27 mrt
14:00
De Weijer
Boxmeer
za 27 mrt
10:00
De Boerderij
Huizen
za 27 mrt
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
za 27 mrt
15:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
zo 28 mrt
10:00 en 12:30
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht

april 2022

datum
voorstelling
locatie
vr 2 apr
14:00
Schouwburg Orpheus (Middenzaal)
Apeldoorn
za 3 apr
10:00 en 11:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 3 apr
14:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
za 3 apr
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
za 3 apr
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
za 3 apr
15:30
De Kleine Willem
Enschede
za 3 apr
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
di 6 apr
15:00
Schouwburg Odeon (Hanzestrohmzaal)
Zwolle
di 6 apr
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
vr 9 apr
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
vr 9 apr
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
vr 9 apr
15:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
za 10 apr
14:00
Schouwburg De Lawei (Roel Oostrazaal)
Drachten
za 10 apr
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
za 10 apr
14:30
Theater Vianen
Vianen
za 10 apr
14:30
De Oosterpoort
Groningen
za 10 apr
15:00
Singer Laren
Laren
za 10 apr
14.30
Cultureel Centrum den Dullaert
Hulst
za 17 apr
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 18 apr
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 18 apr
14:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 18 apr
15:30
Theater Lampegiet
Veenendaal
vr 23 apr
19:30
De Kleine Willem
Enschede
za 24 apr
14:00
Het oude raadhuis
Hoofddorp
za 24 apr
11:00
Theater De Omval
Diemen
za 24 apr
15:00
De Stoep
Spijkenisse
za 24 apr
15:30
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
vr 30 apr
14:30
Arnhem Musis Sacrum en Schouwburg (Kleine zaal)
Arnhem
vr 30 apr
14:00
Schouwburg Odeon (Hanzestrohmzaal)
Zwolle
vr 30 apr
11:00 en 13:30
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
vr 30 apr
15:00
Podium Doesburg
Doesburg

mei 2022

datum
voorstelling
locatie
za 1 mei
14:00
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
za 1 mei
11:00 en 14:30
De Leest
Waalwijk
ma 3 mei
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
di 4 mei
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
di 4 mei
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
di 4 mei
11:00
CulturA & Zo
Nootdorp
di 4 mei
13:00 en 15:00
Theater Idea Soest
Soest
do 6 mei
14:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
do 6 mei
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
do 6 mei
15:00
Perron 3
Rosmalen
vr 7 mei
14:00
Spant!
Bussum
vr 7 mei
10:00 en 11:30
Theater Odeon
Zwolle
vr 7 mei
11:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
vr 7 mei
11:00 en 14:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
vr 7 mei
11:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk
za 8 mei
11:00 en 14:00
Stichting Podium Boxtel
Boxtel
za 8 mei
15:00
Kumulustheater
Maastricht
za 8 mei
13:30 en 15:30
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
za 8 mei
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
za 8 mei
14:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
za 8 mei
15:00
MIMIK
Deventer
zo 9 mei
13.30
CC Dilbeek Westrand vzw
Dilbeek
ma 10 mei
10:00 uur
CC Dilbeek Westrand vzw
Dilbeek
di 11 mei
10:00 en 13:30
CC Dilbeek Westrand vzw
Dilbeek
di 11 mei
14:00 en 16:00
De Ruchte
Someren
za 15 mei
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
za 15 mei
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
za 15 mei
10:00
De Boerderij
Huizen
za 22 mei
11:00
Cultureel Centrum Den Durpsherd
Berlicum
za 22 mei
10:00 en 11:30
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
za 22 mei
15:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
za 22 mei
14:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
za 22 mei
11:30 en 14:30
Kampeerboerderij Straat-Hof
Leimuiden
za 22 mei
14:00 en 15:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
ma 24 mei
9.00, 11.00, 13.00
Theater Lampegiet
Veenendaal
di 25 mei
9:00 en 11:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
di 25 mei
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
vr 28 mei
14:00
De Kring Roosendaal
Roosendaal
za 29 mei
14:00
Theater de Lievekamp / Poppentheater Marag
Oss
za 29 mei
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
za 29 mei
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
za 29 mei
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam

juni 2022

datum
voorstelling
locatie
za 12 jun
11:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
za 12 jun
10:00 en 11:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
za 12 jun
9:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
za 19 jun
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 19 jun
10:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
za 19 jun
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg

oktober 2022

datum
voorstelling
locatie
za 30 okt
14:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

zamenhofstraat 150 unit 110
1022 ag amsterdam
info@vanaf2.nl
020 – 636 68 60