menu

Speellijst

filters:

January 2023

datum
voorstelling
locatie
ma 30 Jan
09:30 en 10:30
Bibliotheek Twello (Brummen/Voorst)
Twello
ma 30 Jan
15:00
Stichting Openbare bibliotheek Waterland
Marken
ma 30 Jan
11:00
Het Musiater
Zevenaar
di 31 Jan
09:30, 10:30 en 13:00
Christelijk Kindcentrum De Schaapskooi
Wezep
di 31 Jan
10:30 en 13:30
Cultuurcentrum Hasselt
Hasselt

March 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 1 Feb
15:15
Bibliotheek Someren
Someren
wo 1 Feb
15:00
Bibliotheek Ridderkerk Centrum
Ridderkerk
wo 1 Feb
9:30, 10:30 en 15:00
FlevoMeer Bibliotheek | Urk
Urk
wo 1 Feb
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
do 2 Feb
10:30 en 12:45
Icoon Theater
Amersfoort
do 2 Feb
10:30 en 11:30
Stichting Kulturhus EGW
Epe
do 2 Feb
10:15, 11:30 en 13:00
Christelijke Basisschool (CBS) Willem Alexanderschool
Leeuwarden
do 2 Feb
10:00
De Tweede Verdieping
Nieuwegein
do 2 Feb
10:30 en 12:30
Basisschool Sint Jozef
Achterveld
do 2 Feb
15.00 uur
FlevoMeer Bibliotheek | Zeewolde
Zeewolde
vr 3 Feb
15:00
FlevoMeer Bibliotheek | Noordoostpolder
Emmeloord
vr 3 Feb
15:00
Bibliotheek Oosterhout - De Klif
Oosterhout
vr 3 Feb
09:30 en 10:30
Bibliotheek Twello (Brummen/Voorst)
Twello
vr 3 Feb
10:30 en 12:45
Icoon Theater
Amersfoort
vr 3 Feb
11:00
Brinkhuis
Laren
vr 3 Feb
10:00
Theater Dakota
Den Haag
vr 3 Feb
10:00
WSKO Basisschool BLINK
's-Gravenzande
za 4 Feb
10:15 en 13:30
Stichting C., De Meerse
Hoofddorp
za 4 Feb
10:30
Het Dorpshuis Valkenburg
Valkenburg
za 4 Feb
11:00 en 14:30
Stichting C., De Meerse
Hoofddorp
za 4 Feb
14:30
De Nobelaer (Grote Zaal)
Etten-Leur
za 4 Feb
14:00 en 15:30
De Nobelaer (Kleine Zaal)
Etten-Leur
za 4 Feb
15:00
Bibliotheek dbieb Leeuwarden
Leeuwarden
za 4 Feb
13:15, 14:15 en 15:15
ZINiN Bibliotheek Nijverdal
Nijverdal
za 4 Feb
10:30 - 11:05
Bibliotheek Hilversum
Hilversum
zo 5 Feb
14:00
Muiderslot
Muiden
zo 5 Feb
09:30 tot 14:30
Stichting C., De Meerse
Hoofddorp
zo 5 Feb
16:00
Kerk Zuiderwoude
Zuiderwoude
zo 5 Feb
10:30
Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Utrecht
zo 5 Feb
11:00
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
zo 5 Feb
15:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 5 Feb
11:00
De Drom Centrum van Cultuur
Enkhuizen
zo 5 Feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 5 Feb
14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 5 Feb
11:00
Zonnehuis
Amsterdam
zo 5 Feb
16:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
zo 5 Feb
14:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
zo 5 Feb
16:00
Singer Laren
Laren
zo 5 Feb
9:30
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
zo 5 Feb
10:30 en 12:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 5 Feb
10:00 en 11:15
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
zo 5 Feb
11:00 en 14:00
Stadstheater (Kleine zaal)
Zoetermeer
zo 5 Feb
11:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 5 Feb
10:30 en 14:30
Stichting C., De Meerse
Hoofddorp
zo 5 Feb
11:00 en 13:30
Stichting C., De Meerse
Hoofddorp
ma 6 Feb
10:00 en 11:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
di 7 Feb
10:30 en 13:00
Theater de Luifel
Heemstede
di 7 Feb
10:00 en 14:00 uur
Cultureel Centrum Zwaneberg
Heist op den Berg
di 7 Feb
10:00 en 13:30
GC De Moelie
Linkebeek
di 7 Feb
9:00, 10:45 en 12:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
di 7 Feb
10:30 en 13:30
CC Binder
Puurs
wo 8 Feb
15:30
Occii Kinderpret
Amsterdam
wo 8 Feb
10:15
Bibliotheek Nieuw Waldeck
Den Haag
wo 8 Feb
15:00
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 8 Feb
09:30, 10:30 en 11:30
Muziekgebouw aan 't IJ (Kleine zaal)
Amsterdam
wo 8 Feb
9:30 en 11:00
Openbare Basisschool (OBS) De Bolder
Drachten
do 9 Feb
9:30, 11:00 en 13:00
SO Kleurryk
Drachten
do 9 Feb
11:00
Bibliotheek Hellevoetsluis
Hellevoetsluis
vr 10 Feb
10:00
Bibliotheek Veluwezoom
Oosterbeek
vr 10 Feb
09:15 en 10:30
Bibliotheek Scheveningen
Den Haag
vr 10 Feb
9:30 en 11:00
De Lawei
Drachten
za 11 Feb
10:00 en 11:15
Bibliotheek West-Brabant - Roosendaal
Roosendaal
za 11 Feb
11:00
Bibliotheek Bergen op Zoom
Bergen op Zoom
za 11 Feb
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 12 Feb
14:00
Muziekhuis Oudewater
Oudewater
zo 12 Feb
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 12 Feb
11:00 en 15:00
Bronks
Brussel
zo 12 Feb
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 12 Feb
15:00
Stichting Het Kasteel van Rhoon
Rhoon
zo 12 Feb
14:30
DeLaMar Theater
Amsterdam
zo 12 Feb
9:30
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
zo 12 Feb
10:45
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 12 Feb
10:00 en 11:30
Schouwburg Agnietenhof (Grote zaal)
Tiel
zo 12 Feb
10:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 12 Feb
11:00 en 14:00
Schouwburg Middelburg
Middelburg
zo 12 Feb
14:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 12 Feb
10.00 en 11.30
AMARE Den Haag (Amare Studio)
Den Haag
zo 12 Feb
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
ma 13 Feb
10:30 en 13:30
Bronks
Brussel
ma 13 Feb
10:00 en 11:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
ma 13 Feb
11:00 en 13:15
Franciscusschool
Zaltbommel
di 14 Feb
11:00 en 12:30
Het Drieluik
Almere
di 14 Feb
12:45
Kindercampus Zuidas
Amsterdam
wo 15 Feb
10:30 en 13:30
Laaktheater
Den Haag
wo 15 Feb
15:00
Theater Carrousel
Ommen
wo 15 Feb
10:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 15 Feb
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 15 Feb
9:30, 11:00 en 13:00
De Lawei
Drachten
do 16 Feb
11:00 uur en 14:00
OC Het Oude Badhuis
Antwerpen
vr 17 Feb
13:00
Basisschool De LinQ
Nieuw-Vennep
za 18 Feb
14:00 en 16:00
Theater de Reggehof
Goor
za 18 Feb
16:00
Ontmoetingshuis Veenendaal-Oost
Veenendaal
za 18 Feb
15:00
Partycentrum De Harmonie
Oosterblokker
zo 19 Feb
14:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
zo 19 Feb
10:00 en 11:15
Stadscentrum het Parochiehuis
Delden
zo 19 Feb
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 19 Feb
14:00 en 16:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
zo 19 Feb
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 19 Feb
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 Feb
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 Feb
11:00
Theater Vianen
Vianen
zo 19 Feb
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 Feb
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 19 Feb
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 19 Feb
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 19 Feb
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
ma 20 Feb
9:45 en 11:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ma 20 Feb
10:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
ma 20 Feb
10:00 en 12:00
Theater Cultura
Ede
di 21 Feb
11:00 en 13:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
di 21 Feb
10:45 en 13:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
wo 22 Feb
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
wo 22 Feb
13:00
ABBS Elzenhagen
AMSTERDAM
do 23 Feb
11:00 en 14:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
do 23 Feb
10:30 en 13:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
vr 24 Feb
11:00 en 14:00
O*KA-Centrum
Kalmthout
za 25 Feb
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
za 25 Feb
13:30
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord
za 25 Feb
11:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
za 25 Feb
11:35, 13:00 en 15:00
Theater Voorhuys
Emmeloord
za 25 Feb
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 25 Feb
14:30
't Spectrum
Schijndel
za 25 Feb
14:00
Bibliotheek Westland | 's-Gravenzande
's-Gravenzande
zo 26 Feb
15:00
Laaktheater
Den Haag
zo 26 Feb
11:00
Theater Hofpoort
Coevorden
zo 26 Feb
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 26 Feb
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 26 Feb
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 26 Feb
15:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 26 Feb
11:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 26 Feb
11:00
De Leest (Thermaflexzaal)
Waalwijk
zo 26 Feb
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 26 Feb
11:00 en 13:30
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 26 Feb
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 26 Feb
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 26 Feb
10:30
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
zo 26 Feb
9:30
Theater de Meenthe
Steenwijk
zo 26 Feb
10:00 en 11:15
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 26 Feb
10:30
Theater De Meenthe (ELEQ Theaterzaal)
Steenwijk
zo 26 Feb
14:00 en 16:00
Schouwburg Venray
Venray
zo 26 Feb
15:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 26 Feb
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
ma 27 Feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
ma 27 Feb
11:00
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
ma 27 Feb
13:30 en 16:00
Zaantheater
Zaandam
ma 27 Feb
14:00
Muzee Scheveningen
Den Haag
ma 27 Feb
10.00
Bibliotheek Leidschenveen
Den Haag
di 28 Feb
10:00
Bibliotheek Nieuw Waldeck
Den Haag
di 28 Feb
14:00
Theater De Vaillant
Den Haag
di 28 Feb
13:30 en 15:30
Schouwburg Orpheus
Apeldoorn
di 28 Feb
15:00
De Toneelschuur (Grote zaal)
Haarlem
di 28 Feb
14:30
Theater de Willem
Papendrecht
di 28 Feb
11:00
Theater de Tuin
Leusden
di 28 Feb
10:30
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
di 28 Feb
10:00 en 11:15
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
di 28 Feb
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag

March 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 1 Mar
15:00
Theater Cultura
Ede
wo 1 Mar
11:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
wo 1 Mar
14:30
Theater aan de Slinger
Houten
wo 1 Mar
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
wo 1 Mar
11:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
wo 1 Mar
15:00
De Toneelschuur (Kleine zaal)
Haarlem
wo 1 Mar
14:00 en 16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
wo 1 Mar
11:00 en 13:30
Jeugdtheater Hofplein
Rotterdam
wo 1 Mar
14:30
FlevoMeer Bibliotheek | Lelystad
Lelystad
wo 1 Mar
14:00
Laaktheater
Den Haag
wo 1 Mar
14:00
Podium NOORD
Den Haag
do 2 Mar
11:00 en 14:00
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
do 2 Mar
15:00
CC Amstel
Amsterdam
do 2 Mar
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
do 2 Mar
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
vr 3 Mar
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
vr 3 Mar
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
vr 3 Mar
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
vr 3 Mar
14:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
vr 3 Mar
11:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
vr 3 Mar
15:00
OBA Oosterdok (OBA Theater)
Amsterdam
za 4 Mar
15:00
De Eendracht
Gemert
za 4 Mar
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
zo 5 Mar
11:00
Concordia Kunst en Cultuur
Enschede
zo 5 Mar
10:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 5 Mar
10:00 en 11:30
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 5 Mar
9:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 5 Mar
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 5 Mar
13:30 en 15:30
Het Concertgebouw (Kleine zaal)
Amsterdam
zo 5 Mar
14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 5 Mar
11:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 5 Mar
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 5 Mar
15:00 en 16:30
CC Het Bolwerk
Vilvoorde
zo 5 Mar
14:00 en 16:00
't Gasthoes
Horst
zo 5 Mar
11:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zo 5 Mar
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 5 Mar
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 5 Mar
11:00
Theater Scagon De Luxe
Schagen
zo 5 Mar
10:30 en 14:30 (premiere)
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
di 7 Mar
13:30
Cultuurcentrum Hasselt
Hasselt
di 7 Mar
11:00 en 13:00
Theater de Borgh
Budel
di 7 Mar
09:00, 11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
wo 8 Mar
9:00 en 10:30
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
wo 8 Mar
09:30
Theater de Borgh
Budel
wo 8 Mar
10:30
Stichting den Dullaert
Hulst
do 9 Mar
13:30
Triade Vitree
Lelystad
za 11 Mar
11:00
De Colle
Kollum
za 11 Mar
14:00 en 16:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
zo 12 Mar
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
zo 12 Mar
14:30
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
zo 12 Mar
13:30 en 15:30
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 12 Mar
14:00 en 16:00
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 12 Mar
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 12 Mar
14:00 en 16:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 12 Mar
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 12 Mar
11:00 en 12:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 12 Mar
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
zo 12 Mar
10:00 en 11:30
Theater De Blauwe Kei (Grote Zaal)
Veghel
zo 12 Mar
10:30 en 12:00
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 12 Mar
11:00 en 14:00
Theater Heerlen (INGZaal)
Heerlen
zo 12 Mar
10:30, 12:00 en 14:00
Theater De Lievekamp (Maragzaal)
Oss
zo 12 Mar
11:00
Agora Theater
Druten
zo 12 Mar
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 12 Mar
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
ma 13 Mar
09:30 en 10: 45
Theater De Muze
Noordwijk
ma 13 Mar
10:00 en 11:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
ma 13 Mar
13:00
Pand P
Eindhoven
ma 13 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
ma 13 Mar
10:00 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 14 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
di 14 Mar
10:30 en 13:00
Pand P
Eindhoven
di 14 Mar
09:30, 10:45 en 13:45
Theater De Muze
Noordwijk
di 14 Mar
15:30
Buurtcoöperatie Apeldoorn Zuid - Zuid Doet Samen
Apeldoorn
wo 15 Mar
09:30 en 10:45
Theater De Muze
Noordwijk
wo 15 Mar
11:00
Saltomontessorischool De Trinoom
Eindhoven
wo 15 Mar
9:30 en 10:45
Theater Dakota
Den Haag
wo 15 Mar
10:00
Theater De Vaillant
Den Haag
wo 15 Mar
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
do 16 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
do 16 Mar
09:30 en 10:45
Kunstgebouw
Rijswijk
vr 17 Mar
16:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
vr 17 Mar
10:30
Podium Islemunda
Rotterdam
za 18 Mar
14:00 en 16:00
Singer Laren
Laren
zo 19 Mar
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 19 Mar
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 19 Mar
11:00
Agora Theater
Druten
zo 19 Mar
11:00
De Leest
Waalwijk
zo 19 Mar
14:00
Stichting den Dullaert
Hulst
zo 19 Mar
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 19 Mar
11:00
De Weijer
Boxmeer
zo 19 Mar
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 Mar
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 19 Mar
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 Mar
14:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 19 Mar
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 19 Mar
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 Mar
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 19 Mar
10:00 tot 13:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 19 Mar
15:00
Theater van Deyssel
Amsterdam
ma 20 Mar
11:00 en 13:00
Theater Cultura
Ede
ma 20 Mar
9:00 en 10:30
Theater De Omval
Diemen
ma 20 Mar
12:45
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
ma 20 Mar
11:00 en 13:00
Multifunctioneel Centrum (MFC) Dalzicht
Oldemarkt
ma 20 Mar
opbouw + 10:30 en 12:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
di 21 Mar
9:00, 10:30 en 12:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
di 21 Mar
09.30, 11.00 en 12.45
Multifunctioneel Centrum (MFC) Dalzicht
Oldemarkt
di 21 Mar
10:30 en 12:45
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
di 21 Mar
9:00 10:30 en 13:30
Theater De Omval
Diemen
wo 22 Mar
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
wo 22 Mar
11:00
Ontmoetingshuis Veenendaal-Oost
Veenendaal
wo 22 Mar
9:00 en 10:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
za 25 Mar
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 25 Mar
16:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
za 25 Mar
11:00
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 26 Mar
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 26 Mar
10:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 26 Mar
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 26 Mar
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 26 Mar
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 26 Mar
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 26 Mar
9:30
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
9:45 en 11:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
11:00
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
zo 26 Mar
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 26 Mar
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 26 Mar
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 26 Mar
14:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 26 Mar
15:00
Theater Naat Piek
Uden
zo 26 Mar
13:00 en 15:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
zo 26 Mar
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 26 Mar
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 26 Mar
13:30 tot 17:00 uur
CC Palethe
Pelt
zo 26 Mar
14:15 en 16:15
CC Palethe
Pelt
zo 26 Mar
15:15
CC Palethe (Zinnezaal)
Pelt
zo 26 Mar
14:00
CC Deurne
Deurne
zo 26 Mar
15:00
Laaktheater
Den Haag
ma 27 Mar
10:00 en 12:30
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
di 28 Mar
10:15
Chassé Theater
Breda
di 28 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
di 28 Mar
10:30 en 12:30
Basisschool Kronenburgh
Rijswijk
di 28 Mar
10:00 en 12:30
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
wo 29 Mar
11:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 29 Mar
11:00
Perron 3
Rosmalen
wo 29 Mar
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 29 Mar
15:00
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
vr 31 Mar
hele dag monteren
Podium Mozaiek
Amsterdam

April 2023

datum
voorstelling
locatie
za 1 Apr
15:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
za 1 Apr
14:00 en 16:00
Theater de Winsinghhof
Roden
za 1 Apr
15:00
De CultuurHoek
Driebergen-Rijsenburg
za 1 Apr
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 2 Apr
10:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 2 Apr
10:00 en 11:30
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 2 Apr
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 2 Apr
14:00
De Klif
Nijmegen
zo 2 Apr
11:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 2 Apr
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 2 Apr
11:00
't Spectrum
Schijndel
zo 2 Apr
10:00 en 11:15
't Spectrum
Schijndel
zo 2 Apr
11:00 en 14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 2 Apr
15:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 2 Apr
15:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 2 Apr
11:00
Theater de Tuin
Leusden
zo 2 Apr
11:00
Agora Theater
Druten
zo 2 Apr
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 2 Apr
15:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 2 Apr
11:00
De Drom Centrum van Cultuur
Enkhuizen
zo 2 Apr
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 2 Apr
10:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
ma 3 Apr
10:30 en 13:30
De Kring Roosendaal (Kleine zaal)
Roosendaal
ma 3 Apr
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
ma 3 Apr
13:30
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
di 4 Apr
10:00 en 12:30
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
di 4 Apr
10:00 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
wo 5 Apr
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
wo 5 Apr
15:00
MuzeRijk
Uden
do 6 Apr
11:00 en 13:45
ECI Cultuurfabriek
Roermond
vr 7 Apr
13:00 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
za 8 Apr
13:00 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 9 Apr
15:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 9 Apr
15:30
Poco Más
Roelofarendsveen
zo 9 Apr
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 9 Apr
14:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
zo 9 Apr
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
ma 10 Apr
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
ma 10 Apr
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
di 11 Apr
09:15
Katholieke Basisschool (KBS) John F Kennedy
Breda
wo 12 Apr
9:00 en 10:45
Chassé Theater (Kinlyzaal)
Breda
wo 12 Apr
15:00
Dorpshuis Zeeland
za 15 Apr
15:00
Theater Cultura
Ede
zo 16 Apr
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 16 Apr
11:00 en 15:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 16 Apr
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 16 Apr
13:00 tot 17:00
Zaantheater
Zaandam
zo 16 Apr
14:30 en 16:00
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 16 Apr
13:30 en 15:30
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 16 Apr
10:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 16 Apr
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 16 Apr
15:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 16 Apr
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 16 Apr
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 16 Apr
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 16 Apr
11:00
Theater de Luifel
Heemstede
zo 16 Apr
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 16 Apr
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 16 Apr
11:00
Cultureel Centrum Jan van Besouw
Goirle
zo 16 Apr
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 16 Apr
11:00
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
zo 16 Apr
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
di 18 Apr
11:00 en 13:30
De Schammert
Leende
di 18 Apr
10:30 en 13:30
CC Binder
Puurs
wo 19 Apr
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
wo 19 Apr
10:00
Theater Stroud Putten
Putten
vr 21 Apr
10:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
vr 21 Apr
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 22 Apr
15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 23 Apr
11:00
Kennemer Theater (Grote zaal)
Beverwijk
zo 23 Apr
16:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 23 Apr
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 23 Apr
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 23 Apr
15:00
't Spectrum
Schijndel
zo 23 Apr
14:30 en 16:30
CC Den Amer
Diest
zo 23 Apr
14:00 en 16:00
Locatie nader te bepalen
Vorst
zo 23 Apr
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 23 Apr
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 23 Apr
10:00
De Weijer
Boxmeer
zo 23 Apr
10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
zo 23 Apr
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 23 Apr
11:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 23 Apr
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 23 Apr
15:00
Spant! (Podium 2)
Bussum
ma 24 Apr
15:00
Theater Speelhuis
Helmond
wo 26 Apr
10:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 26 Apr
14:00 en 16:00
Singer Laren
Laren
vr 28 Apr
10:00 en
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
za 29 Apr
10:00 en 11:30
Perron 3 (Theaterzaal)
Rosmalen
za 29 Apr
9:45 en 11:00
Perron 3 (Kleine zaal)
Rosmalen
za 29 Apr
11:00 en 13:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 29 Apr
9:30 tot 16:00
Theater Kikker
Utrecht
za 29 Apr
19:30
Stichting C., De Meerse
Hoofddorp
za 29 Apr
15:30
Theater de Schalm (Grote Zaal)
Veldhoven
zo 30 Apr
15:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 30 Apr
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zo 30 Apr
11:00
Schouwburg Lochem
Lochem
zo 30 Apr
14:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 30 Apr
9:30 tot 16:00
Theater Kikker
Utrecht
zo 30 Apr
11:00 en 14:00
CC 't Vondel
Halle
zo 30 Apr
15:00
Laaktheater
Den Haag
zo 30 Apr
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 30 Apr
15:00
Het Punt Vroomshoop
Vroomshoop

May 2023

datum
voorstelling
locatie
ma 1 May
10:00 en 12:00
Theater de Veste
Delft
di 2 May
14:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
wo 3 May
10:00 en 11:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 3 May
9:45 en 11:00
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
wo 3 May
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
wo 3 May
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 3 May
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
wo 3 May
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
wo 3 May
11:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Grote zaal)
Almere
wo 3 May
11:00
De Dialoog
Ermelo
do 4 May
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
za 6 May
20:30
Theater De Blauwe Kei (Magazijn)
Veghel
za 6 May
14:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
za 6 May
15:00 (speeltuin vanaf 13:30 uur)
Wildlands Adventure Zoo Emmen, exploitant van het ATLAS Theater
Emmen
za 6 May
11:00
Bibliotheek Westland | Poeldijk
Poeldijk
za 6 May
15:00
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
za 6 May
10:00 en 11:30
Theater Speelhuis
Helmond
zo 7 May
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 7 May
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
zo 7 May
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 7 May
11:00 en 14:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 7 May
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 7 May
13:15 en 15:45
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 7 May
10:30
De Kring Roosendaal (Grote zaal)
Roosendaal
zo 7 May
9:30
De Kring Roosendaal (Foyer)
Roosendaal
zo 7 May
10:00 en 11:15
De Kring Roosendaal (Kleine zaal)
Roosendaal
zo 7 May
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 7 May
11:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 7 May
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn (Nedmagzaal)
Veendam
zo 7 May
11:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 7 May
14:00 en 16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 7 May
12.30 tot 17.00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ma 8 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 9 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
wo 10 May
14:00 en 16:00
Schouwburg Hengelo (Middenzaal)
Hengelo
za 13 May
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 13 May
15:00 (speeltuin vanaf 13:30)
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
za 13 May
14:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 14 May
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 14 May
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 14 May
11.00 en 13.00
CC 't Vondel
Halle
zo 14 May
11:00 en 14:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 14 May
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 14 May
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 14 May
15:00
Weeffabriek
Geldrop
zo 14 May
10:30 en 12:00
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
ma 15 May
11:00 en 13:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
ma 15 May
10:30 en 13:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
di 16 May
9:00, 11:00 en 13:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
wo 17 May
9:00 en 11:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
wo 17 May
10:00 en 11:15
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
za 20 May
15:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 21 May
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 21 May
10:30
Schouwburg Venray (Grote Zaal)
Venray
zo 21 May
10:00 en 11:15
Schouwburg Venray (Kleine Zaal)
Venray
zo 21 May
10:30 en 12:00
Theater De Lievekamp (Maragzaal)
Oss
zo 21 May
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 21 May
15:00
Laaktheater
Den Haag
zo 21 May
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 21 May
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
ma 22 May
13:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
di 23 May
10:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
di 23 May
opbouw + 13:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
wo 24 May
10:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
wo 24 May
10:30 en 15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
wo 24 May
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
do 25 May
10:00 en 13:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 27 May
15:00
Reeshof
Tilburg
zo 28 May
10:00 en 11:30
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
zo 28 May
9:45 en 11:00
Markant Uden (Theaterzaal)
Uden
zo 28 May
13:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
ma 29 May
16:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
ma 29 May
14:30
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
ma 29 May
10:30
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
ma 29 May
9:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
ma 29 May
10:00 en 11:15
Muziekcentrum Enschede
Enschede
di 30 May
10:00, 11:00, 12:30 en 13:30
Rooms Katholieke Basisschool (RKBS) De Regenboog
Naaldwijk
wo 31 May
15:00
Schouwburg Het Park
Hoorn

June 2023

datum
voorstelling
locatie
do 1 Jun
10:00, 11:00, 12:30 en 13:30
Rooms Katholieke Basisschool (RKBS) De Achtsprong
De Lier
vr 2 Jun
10:00 en 11:00
Basisschool Het Kompas
Maasdijk
za 3 Jun
13:30
Bibliotheek Bibliorura
Roermond
za 3 Jun
16:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 4 Jun
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 4 Jun
14:00
BREStheater
Brielle
zo 4 Jun
11:00
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
zo 4 Jun
14:30
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
ma 5 Jun
10:00 en 11:00
Rooms Katholieke Basischool (RKBS) De Nieuwe Weg
Poeldijk
ma 5 Jun
12:45
Theater aan de Slinger
Houten
ma 5 Jun
9:00 en 10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
di 6 Jun
10:00
Strandwacht Westland
Monster
di 6 Jun
11:30
SBO De Diamant (Sint Martinusstraat)
Naaldwijk
di 6 Jun
10.00, 13.30 en ??.??
cc de leest
Izegem
di 6 Jun
10:30 en 12:45
Theater aan de Slinger
Houten
di 6 Jun
9:00, 10:30 en 13:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
wo 7 Jun
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 7 Jun
10:00
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 7 Jun
9:00 en 10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
wo 7 Jun
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
do 8 Jun
10:00, 11:00 en 13:00
SBO de Diamant
Naaldwijk
vr 9 Jun
10:00, 11:00, 12:30 en 13:30
De Kyckert
Wateringen
za 10 Jun
14:30 en 16:30
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
zo 11 Jun
10:00 en 13:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 11 Jun
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 11 Jun
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 11 Jun
11:00
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
zo 11 Jun
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
di 13 Jun
12:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
wo 14 Jun
10:30 en 12:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
vr 16 Jun
10:00
Theater Dakota (Theaterzaal)
Den Haag
za 17 Jun
middag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 18 Jun
14:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
ma 19 Jun
10:30 en 13:00
Laaktheater
Den Haag
di 20 Jun
10:30 en 13:00
Laaktheater
Den Haag
di 20 Jun
11:00 en 13:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
wo 21 Jun
15:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
wo 21 Jun
11:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
za 24 Jun
12:00-17:00
Festival City Proms
Leeuwarden
zo 25 Jun
15:00
Laaktheater
Den Haag

July 2023

datum
voorstelling
locatie
do 6 Jul
10:00
KC Snijders
Rijswijk
vr 21 Jul
10:00 en 11:30
Jeugd- en jongerencentrum Elzenburg
Vught
zo 23 Jul
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
do 27 Jul
14:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout

August 2023

datum
voorstelling
locatie
zo 6 Aug
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
do 17 Aug
14:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
zo 20 Aug
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
zo 27 Aug
14:30
Openluchttheater Nispen
Nispen
zo 27 Aug
14:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen

September 2023

datum
voorstelling
locatie
zo 3 Sep
14:30
Openluchttheater Nispen
Nispen
zo 3 Sep
15:00
Openluchttheater Elsrijk
Amstelveen
zo 17 Sep
15:00
Openluchttheater Hertme
Hertme

November 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 8 Nov
14:30
Wijkgebouw de Nieuwe Pit
Uden
za 25 Nov
19:00
Theaterimpresariaat XL & Lapinne

December 2023

datum
voorstelling
locatie
vr 29 Dec
13:30
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord

January 2024

datum
voorstelling
locatie
wo 3 Jan
14:30
Theater de Borgh
Budel

March 2024

datum
voorstelling
locatie
wo 7 Feb
9:30, 11:00 en 12:30
Muziekgebouw aan 't IJ (Kleine zaal)
Amsterdam

March 2024

datum
voorstelling
locatie
wo 13 Mar
14:30
Theater de Borgh
Budel

May 2024

datum
voorstelling
locatie
zo 19 May
13:30 en 15:30
Het Concertgebouw (Kleine zaal)
Amsterdam