menu

Speellijst

filters:

mei 2022

datum
voorstelling
locatie
do 19 mei
11:00 13:30
OC Het Oude Badhuis
Antwerpen
do 19 mei
9:30
Willemsschool
Monster
vr 20 mei
9:30 en 11:00
De Driekleur Dalton
's-Gravenzande
za 21 mei
12:30 en 15:00
PIP Den Haag (Spiegelzaal)
Den Haag
za 21 mei
9:00-13:00 en 14:00-16:45
De Kubus
Lelystad
za 21 mei
12:15 en 17.00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 21 mei
ochtend: 9:30 en 10:30; middag: 14:15 en 15:15
De Kubus
Lelystad
zo 22 mei
14:00 en 15:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 22 mei
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 22 mei
12:15 en 13:50
PIP Den Haag (Spiegelzaal)
Den Haag
zo 22 mei
11:30 en 14:30
Kampeerboerderij Straat-Hof
Leimuiden
zo 22 mei
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 22 mei
16:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 22 mei
14:30
WestlandTheater De Naald (Jumbozaal)
Naaldwijk
zo 22 mei
13:00 tot 17:00
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
zo 22 mei
16:30
De Hout op Stelten
Alkmaar
zo 22 mei
15:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 22 mei
15:30
Theater Dakota
Den Haag
zo 22 mei
14:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 22 mei
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zo 22 mei
13:45
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
zo 22 mei
11:00
Cultureel Centrum Den Durpsherd
Berlicum
zo 22 mei
13:00 en 14:30
Fort bij Abcoude
Abcoude
zo 22 mei
09:30
Bibliotheek Gelderland Zuid / Bibliotheek De Mariënburg (OBGZ)
Nijmegen
zo 22 mei
13:00 tot 17:00
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
ma 23 mei
9:30, 11:00 en 13:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
ma 23 mei
09:00, 11:00 en 13:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
ma 23 mei
10:30
Muzee Scheveningen
Den Haag
di 24 mei
11:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 24 mei
11:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
di 24 mei
14:00
Feestzaal De Zwalmparel
Munkzwalm
di 24 mei
9.00, 11.00, 13.00
Theater Lampegiet
Veenendaal
di 24 mei
9:00, 10:45 en 13:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
di 24 mei
9:30 en 11:00
De Driekleur Wilhelmina
's-Gravenzande
wo 25 mei
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
wo 25 mei
9:00 en 10:45
Theater de Voorveghter
Hardenberg
wo 25 mei
9:00 en 11:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
wo 25 mei
14:00, 15:00 en 16:00
Bibliotheek Barneveld
Barneveld
wo 25 mei
10:30 en 12:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
do 26 mei
14:00, 15:00 en 16:00
Victoriepark
Alkmaar
do 26 mei
13:30 en 16:15
Heechspanning
Heeg
vr 27 mei
10:00
Theater Dakota
Den Haag
za 28 mei
11:00
De Colle
Kollum
za 28 mei
14:00
De Kring Roosendaal
Roosendaal
za 28 mei
19.00
Zomer in De Mare
Alkmaar
zo 29 mei
14:00
Theater de Lievekamp
Oss
zo 29 mei
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 29 mei
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 29 mei
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 29 mei
15:00
Frascati Nieuw-West
Amsterdam
ma 30 mei
13:00
De Jutter
Oost-Vlieland
ma 30 mei
11.30 en 13.30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam

juni 2022

datum
voorstelling
locatie
wo 1 jun
11:00
Jenaplanschool De Zilvermeeuw
Wieringerwerf
wo 1 jun
10:00
Ontmoetingscentrum De Eng Voorthuizen
Voorthuizen
do 2 jun
09:30, 10:30 en 12:30
Humankind - Peuteropvang Esmarke
Enschede
do 2 jun
16:00 uur
Stadt Duisburg
Duisburg
za 4 jun
15.00
Bibliotheek Idea Soest
Soest
za 4 jun
14:00
Theater a/d Parade
's-hertogenbosch
zo 5 jun
11:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
zo 5 jun
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 5 jun
11:00
Concertzaal Oosterbeek, EventTheater
Oosterbeek
ma 6 jun
14:00
Theater De Purmaryn (Grote zaal)
Purmerend
ma 6 jun
12:00 en 14:00
Stichting Het Kasteel van Rhoon
Rhoon
wo 8 jun
9:00
Chassé Theater
Breda
do 9 jun
10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
vr 10 jun
09:30, 10:30 en 11:30
Kindertuin - kinderdagverblijf de Vorsenpoel - BSO Smartkids
Boxtel
vr 10 jun
11.00 en 13.00
kdv/bso De Zeeraket
Almere
za 11 jun
13:00
Bibliotheek Idea Bilthoven
Bilthoven
za 11 jun
11:00
Theater de Tuin
Leusden
za 11 jun
16:15
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
za 11 jun
15:30
OBA Oosterdok (Junior Theater)
Amsterdam
za 11 jun
10:30
de Bibliotheek Deventer (Theaterzaal)
Deventer
za 11 jun
14:30
Bibliotheek Zuid
Enschede
za 11 jun
11:00 en 13:00
Bibliotheek Eemland
Amersfoort
za 11 jun
9:30 en 11:30
Theaterzaal van het Gerrit Komrijcollege
Winterswijk
zo 12 jun
11:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
zo 12 jun
16:00
Kralingse Plas
Rotterdam
zo 12 jun
9:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
zo 12 jun
11:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 12 jun
14:00
Kralingse Plas
Rotterdam
zo 12 jun
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 12 jun
10:00 en 11:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
zo 12 jun
10:00
Bibliotheek Hoorn
Hoorn NH
zo 12 jun
15:00
Cabrio Soest
Soest
zo 12 jun
11:00
Metropool
Hengelo
zo 12 jun
11.30, 13.00 en 14.00 (3 x 30 minuten)
LUSTR
Den Haag
zo 12 jun
10:30
LUSTR
Den Haag
ma 13 jun
10:30 en 12:30
Schouwburg Orpheus
Apeldoorn
ma 13 jun
10:30 en 12:30
obs 't Spectrum
Amersfoort
ma 13 jun
09:30 en 11:00
Bibliotheek Bollenstreek / Lisse
Lisse
ma 13 jun
09:30 en 11:00
Bibliotheek Bollenstreek / Noordwijkerhout
Noordwijkerhout
wo 15 jun
10:00
De Hofnar
Valkenswaard
wo 15 jun
14:15 en 16:00
de Bibliotheek SCHUNCK* (vestiging Glaspaleis)
Heerlen
wo 15 jun
14:00
House of Bird (Diemerbos)
Diemen
wo 15 jun
13:30 en 15:30
Schouwburg Lux
Kapellen
do 16 jun
9:30 en 11:00
Bibliotheek Bollenstreek / Voorhout
Voorhout
do 16 jun
09:30 en 11:00
Bibliotheek Bollenstreek / Oegstgeest
Oegstgeest
vr 17 jun
11:00 en 13:30
Basisschool RISE
Eindhoven
vr 17 jun
9:45 en 11:15
De Berkenschutse
Heeze
za 18 jun
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
za 18 jun
19.00
Zomer in De Mare
Alkmaar
zo 19 jun
15:00
Bibelot
Dordrecht
zo 19 jun
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 19 jun
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 19 jun
10:30
Openluchttheater Amersfoort
Amersfoort
zo 19 jun
2 - 3 x spelen
Zomer in De Mare
Alkmaar
zo 19 jun
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 20 jun
11:00 en 13:15
De Vijfsprong
Vijfhuizen
di 21 jun
09:30 en 11:00
Bibliotheek Noordwijk
Noordwijk
di 21 jun
9:30
Bibliotheek Bollenstreek / Warmond
Warmond
wo 22 jun
10:30
Bibliotheek dbieb Leeuwarden
Leeuwarden
do 23 jun
09:30 en 11:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
do 23 jun
12:00
Stichting Theater De Bres
Leeuwarden
vr 24 jun
10:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
zo 26 jun
11:00 en 13:30
Schouwburg Odeon (Papenstraattheater)
Zwolle
zo 26 jun
Tussen 13:00 en 17:00
Music Art Food Festival Wijchen
Wijchen
zo 26 jun
15:00
Openluchttheater Elsrijk
Amstelveen
zo 26 jun
11:00
Theater Heerlen (INGZaal)
Heerlen
zo 26 jun
10:30
Openluchttheater Amersfoort
Amersfoort
ma 27 jun
09.00 en 10.00
7ᵉ Montessorischool
Amsterdam
wo 29 jun
10:45
SKiK de Krekel
Avenhorn

juli 2022

datum
voorstelling
locatie
vr 1 jul
11:00
Havenconcert Junior
Goedereede
vr 1 jul
13:00
Kbs De Liniedoorn
Breda
za 2 jul
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
za 2 jul
14:00 tot 17:45 (6 rondes)
Stichting Andere Activiteiten Schipborg / FestiValderAa
zo 3 jul
11:00 tot 15:45 (6 rondes)
Stichting Andere Activiteiten Schipborg / FestiValderAa
zo 3 jul
13:00 en 15:00
Cabrio Soest
Soest
zo 3 jul
11:00 en 13:30
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 3 jul
13:00
Loeren bij de Boeren
de kersenboomgaard van boer Vernooij in ’t Goy
zo 3 jul
14.30
Openluchttheater Brilmansdennen
Losser
zo 3 jul
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 3 jul
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
wo 6 jul
10:00 tot 16:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
wo 6 jul
14:00 en 16:00
House of Bird (Diemerbos)
Diemen
wo 6 jul
10.30, 12.30 en 15.00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
za 9 jul
11:00 en 13:00 uur
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 9 jul
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
za 9 jul
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
zo 10 jul
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
zo 10 jul
14:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
zo 10 jul
10:00 tot 16:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
zo 10 jul
10.30 12.30 15.00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
zo 10 jul
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
wo 13 jul
11:00
Professor Burgerschool (stichting VierTaal)
Amsterdam
wo 13 jul
14:30 uur
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
vr 15 jul
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
vr 15 jul
10.30 12.30 en 15.00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
vr 15 jul
10:00 tot 16:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
za 16 jul
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 16 jul
12:00, 13:15 en 14:30
Zuiderzeemuseum
Enkhuizen
zo 17 jul
12:00, 13:15 en 14:30
Zuiderzeemuseum
Enkhuizen
zo 17 jul
11:00
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
zo 17 jul
14:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
ma 18 jul
15:00
Bibliotheek Gelderland Zuid / Bibliotheek De Mariënburg (OBGZ)
Nijmegen
wo 20 jul
11:00, 13:00 en 15:00
Stichting Zuiderparktheater
DEN HAAG
wo 20 jul
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
vr 22 jul
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 23 jul
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 23 jul
11:30 en 14:30
Fiepplein
Zaltbommel
zo 24 jul
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
zo 24 jul
10:30 en 12:30
Openluchttheater Amersfoort
Amersfoort
wo 27 jul
14:00 en 16:00
Openluchttheater de Pinkenberg - Velp
Velp
wo 27 jul
14:30
Openluchttheater Overloon
Overloon
wo 27 jul
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
vr 29 jul
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 30 jul
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 30 jul
15:15, 16:30 en 17:45
Weitjerock Festival
IJzendijke
zo 31 jul
13:00
Openluchttheater Bloemendaal Caprera
Bloemendaal

augustus 2022

datum
voorstelling
locatie
wo 3 aug
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
vr 5 aug
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 6 aug
11:00 en 13:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
wo 10 aug
11:00
Theater Koningshof (Park)
Maassluis
zo 14 aug
10:30 uur
Amersfoort World Jazz 2022
Leusden
wo 17 aug
14:00
Openluchttheater de Pinkenberg - Velp
Velp
do 18 aug
14:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
vr 19 aug
10:00
Rode Hoed
Amsterdam
za 20 aug
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
zo 21 aug
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
wo 24 aug
14:00
Openluchttheater de Pinkenberg - Velp
Velp
do 25 aug
10:00, 11:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
do 25 aug
14:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
do 25 aug
15:00
Duincamping Bakkum / Openluchttheater De Pan
Castricum
vr 26 aug
10:00, 11:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 27 aug
10:00, 11:00
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
za 27 aug
15:00
Duincamping Bakkum / Openluchttheater De Pan
Castricum
za 27 aug
10.30, 12.00, 14.00
Hoveniersbedrijf Paul Castelijn
Barendrecht
zo 28 aug
15:00
Duincamping Bakkum / Openluchttheater De Pan
Castricum
zo 28 aug
14:30
Openluchttheater Bloemendaal Caprera
Bloemendaal
wo 31 aug
14:00
House of Bird (Diemerbos)
Diemen
wo 31 aug
15:00
Natuurtheater De Kersouwe
Heeschwijk-Dinther
wo 31 aug
14:30
Openluchttheater Overloon
Overloon

september 2022

datum
voorstelling
locatie
za 3 sep
10:15 en 13:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 3 sep
3x tussen 09:30 en 15:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 4 sep
Hele dag
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 4 sep
10:30 en 14:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 4 sep
14:30
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 7 sep
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 7 sep
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
za 10 sep
11:00
Lelystart
Lelystad
za 10 sep
middag
Stichting Kopje Cultuur Steenwijkerland
Steenwijk
zo 11 sep
15:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
zo 11 sep
15:00
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
zo 11 sep
11:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 11 sep
9:30 tot 13:00 uur
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 18 sep
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 18 sep
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 18 sep
10:00 en 11:30
De Boerderij
Huizen
zo 18 sep
14:00
Stadstheater (Kleine zaal)
Zoetermeer
zo 18 sep
14:30
Stichting den Dullaert
Hulst
zo 18 sep
15:00
Theater de Reggehof
Goor
za 24 sep
10:00
DNK
Assen
za 24 sep
10:30
DNK
Assen
za 24 sep
10:00
CulturA & Zo
Nootdorp
za 24 sep
13:30
CJMV Gebouw
Pijnacker
zo 25 sep
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 25 sep
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 25 sep
15:00
MIMIK
Deventer
zo 25 sep
11:00 en 14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Kleine zaal)
Vlaardingen
zo 25 sep
11:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 25 sep
15:00
Theater Koningshof (Uiver)
Maassluis
zo 25 sep
10:00 en 11:30
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 25 sep
14:00
Cultureel Centrum de Drommedaris
Enkhuizen

oktober 2022

datum
voorstelling
locatie
zo 2 okt
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 2 okt
10:30
WestlandTheater De Naald (Jumbozaal)
Naaldwijk
zo 2 okt
11:30 en 13:30
De Eendracht Alkmaar
Alkmaar
zo 2 okt
10:00 en 11:30
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 2 okt
11:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 2 okt
09:30-12:30
WestlandTheater De Naald (Foyer)
Naaldwijk
zo 2 okt
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 2 okt
10:00
WestlandTheater De Naald (Rabozaal)
Naaldwijk
zo 2 okt
11:00 en 15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 2 okt
11:00
Cultureel Centrum de Drommedaris
Enkhuizen
zo 2 okt
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
wo 5 okt
15:00
Cultureel Centrum Cascade (Theaterzaal)
Hendrik-Ido-Ambacht
wo 5 okt
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
wo 5 okt
15:00
HOFtheater
Raalte
vr 7 okt
9.30, 11.30 en 15.00
Het Concertgebouw
Amsterdam
za 8 okt
14:30 en 16:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 8 okt
15:00
CulturA & Zo
Nootdorp
za 8 okt
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 8 okt
14:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 8 okt
14:00 en 15:30
De Nobelaer (Kleine zaal)
Etten-Leur
zo 9 okt
14;00 en 16:00
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 9 okt
10:00 en 11:30
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
zo 9 okt
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 9 okt
11:00
Theater Vianen
Vianen
zo 9 okt
14:00
Amphion Theater (Rabobank zaal)
Doetinchem
zo 9 okt
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 9 okt
9:30 - 13:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 9 okt
10:30
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 9 okt
10:15 en 11:45
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 9 okt
9:45 en 11:00
Schouwburg Het Park (Grote zaal)
Hoorn
zo 9 okt
16:00
Huis van Eemnes
Eemnes
wo 12 okt
15:00
Theater Zinin
Nijverdal
wo 12 okt
14:00, 15:00 en 16:00
Concertgebouw De Vereeniging (Kleine Zaal)
Nijmegen
vr 14 okt
15:00
Bibliotheek dbieb Leeuwarden
Leeuwarden
vr 14 okt
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 15 okt
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
za 15 okt
14:30
Schouwburg Ogterop (Grote zaal)
Meppel
za 15 okt
16:00 en 19:00
SPOT GRONINGEN
Groningen
zo 16 okt
11:00
Theater Junushoff
Wageningen
zo 16 okt
10:00 en 11:30
Theater Junushoff
Wageningen
zo 16 okt
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 16 okt
14:30 en 16:00
Theater Koningshof (Lijster)
Maassluis
zo 16 okt
9:45 tot 13:00/13:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
zo 16 okt
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 16 okt
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 16 okt
10:00
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
zo 16 okt
15:00
Theater Koningshof (Uiver)
Maassluis
zo 16 okt
14:00
Theater Koningshof (Atrium)
Maassluis
zo 16 okt
10:30
Schouwburg De Kampanje (Grote zaal)
Den Helder
zo 16 okt
11:00
de fabriek
Coevorden
zo 16 okt
14:30
Poco Más
Roelofarendsveen
zo 16 okt
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 16 okt
11:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 16 okt
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 16 okt
14:00 en 16:00
Cultuurcentrum Van Beresteyn (Jonckherenzaal)
Veendam
zo 16 okt
11:00
Theater De Omval
Diemen
ma 17 okt
15:00
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
wo 19 okt
14:00
De La Mar Theater
Amsterdam
wo 19 okt
11:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
wo 19 okt
10:00 en 11:30
TAQA Theater De Vest (Plein zaal)
Alkmaar
wo 19 okt
14:30
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
wo 19 okt
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
do 20 okt
11:00
Schouwburg De Lawei (Grote zaal)
Drachten
za 22 okt
11:00
Theater de Willem
Papendrecht
za 22 okt
11:00 en 15:00
Theater Lichtruim
Bilthoven
za 22 okt
14:00
Schouwburg Venray (Grote Zaal)
Venray
za 22 okt
14:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
zo 23 okt
10:00 en 11:30
Amphion Theater (seesing flex Zaal)
Doetinchem
zo 23 okt
15:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
zo 23 okt
15:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 23 okt
11:00
Amphion Theater (Rabobank zaal)
Doetinchem
zo 23 okt
11:00
Theater Scagon
Schagen
zo 23 okt
11:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk
zo 23 okt
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 23 okt
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 23 okt
16:00
Singer Laren
Laren
zo 23 okt
15:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 23 okt
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
ma 24 okt
10:30
Theater Speelhuis
Helmond
di 25 okt
10:00 en 11:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
di 25 okt
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
di 25 okt
11:00
Theater de Tuin
Leusden
wo 26 okt
15:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
wo 26 okt
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
wo 26 okt
14:00
Evertshuis
Bodegraven
wo 26 okt
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
wo 26 okt
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
wo 26 okt
11:00
Schouwburg Lochem
Lochem
wo 26 okt
14:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
do 27 okt
15:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
do 27 okt
10:00 en 11:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
vr 28 okt
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
vr 28 okt
14:30
Warenar
Wassenaar
vr 28 okt
14:00
Theater het Kruispunt (Theaterzaal)
Barendrecht
za 29 okt
15:00
Theater de Schalm (Grote Zaal)
Veldhoven
za 29 okt
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
za 29 okt
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 29 okt
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 30 okt
11:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 30 okt
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 30 okt
11:00
Theater Cultura
Ede
zo 30 okt
14:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 30 okt
14:00 en 15:30
Sociaal Cultureel Centrum Hofdael
Geldrop
zo 30 okt
14:30
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
zo 30 okt
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen

november 2022

datum
voorstelling
locatie
di 1 nov
10:30 en 13:00
Multifunctioneel centrum De Skâns
Gorredijk
wo 2 nov
15:00
Sporthal De Stenge
Heinkenszand
wo 2 nov
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
zo 6 nov
10:00 en 11:30
Cool Kunst en Cultuur (Zaal A)
Heerhugowaard
zo 6 nov
15:00
Podium Heino
Heino
zo 6 nov
10:15 en 11:45
Cool Kunst en Cultuur (Rodi Media Zaal)
Heerhugowaard
zo 6 nov
11:00
Schouwburg Odeon (Papenstraattheater)
Zwolle
zo 6 nov
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 6 nov
15:30
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 6 nov
14:30
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 6 nov
14:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 6 nov
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 13 nov
14:00
WestlandTheater De Naald (Jumbozaal)
Naaldwijk
zo 13 nov
15:00
Het Punt Vroomshoop
Vroomshoop
zo 13 nov
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 13 nov
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 13 nov
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
vr 18 nov
09.30, 10.30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
za 19 nov
14:00 en 16:00
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
za 19 nov
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 19 nov
15:00
Theater de Voorveghter (Grote Zaal)
Hardenberg
zo 20 nov
13:30 tot 17:00
Zaantheater
Zaandam
zo 20 nov
15:00
Stadstheater (Grote Zaal)
Zoetermeer
zo 20 nov
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
zo 20 nov
15:00
Stichting DRU Industriepark
Ulft
zo 20 nov
14:15 en 16:00
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 20 nov
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 20 nov
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 20 nov
14:00
Schouwburg Venray (Grote Zaal)
Venray
zo 20 nov
15:00
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 20 nov
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 20 nov
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
wo 23 nov
15:00
Stichting den Dullaert
Hulst
za 26 nov
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
za 26 nov
14:30
Schouwburg De Kampanje (Grote zaal)
Den Helder
za 26 nov
15:00
Theater Diekhuus
Middelharnis
za 26 nov
15:00
Theater Vianen
Vianen
za 26 nov
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
za 26 nov
11:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 27 nov
14:00
Theater De Lievekamp (Rabo Zaal)
Oss
zo 27 nov
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zo 27 nov
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 27 nov
15:00
Theater De Storm
Winterswijk
zo 27 nov
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 27 nov
11:00
Cultureel Centrum de Drommedaris
Enkhuizen
zo 27 nov
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 30 nov
14:00 en 16:00
Kukeleku
Horst
wo 30 nov
15:30
Schouwburg Lochem
Lochem
wo 30 nov
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk

december 2022

datum
voorstelling
locatie
vr 2 dec
15:30
Huis van Eemnes
Eemnes
za 3 dec
11:00 en 14:00
De Nobelaer (Kleine zaal)
Etten-Leur
za 3 dec
15:00
Theater Cultura
Ede
za 3 dec
11:00 en 14:00
Theater Zinin
Nijverdal
zo 4 dec
14:00
Theater De Purmaryn (Grote zaal)
Purmerend
zo 4 dec
11:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 4 dec
11:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 4 dec
11:00
Fulcotheater
IJsselstein UT
zo 4 dec
11:00
Perron 3
Rosmalen
wo 7 dec
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
zo 11 dec
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 11 dec
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 11 dec
11:00
Theater De Blauwe Kei (Magazijn)
Veghel
zo 11 dec
15:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 11 dec
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 11 dec
14.00
Schouwburg Ogterop (Kleine zaal)
Meppel
zo 11 dec
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
za 17 dec
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
za 17 dec
14:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 18 dec
11:00 en 14:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 18 dec
11:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 18 dec
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 18 dec
14:00
de fabriek
Coevorden
zo 18 dec
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 18 dec
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 18 dec
14:00
Stichting Podium Boxtel
Boxtel
wo 28 dec
15:00
Theater de Voorveghter (Grote Zaal)
Hardenberg
wo 28 dec
14:00 tot 17:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
wo 28 dec
11:00
Natlab
Eindhoven
wo 28 dec
15:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
wo 28 dec
14:00 en 16:00
Theater De Storm
Winterswijk
wo 28 dec
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
wo 28 dec
14:30 en 16:00
Theater de Voorveghter (Foyer)
Hardenberg
wo 28 dec
15:00
Evertshuis
Bodegraven
wo 28 dec
13:30 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
do 29 dec
9:45 en 11:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 29 dec
14:00
AINSI
Maastricht
do 29 dec
11:00 en 14:00
Schouwburg De Kampanje (Grote zaal)
Den Helder
do 29 dec
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
do 29 dec
10:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
do 29 dec
vanaf 9:30 uur
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 29 dec
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vr 30 dec
11:00 en 14:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
vr 30 dec
15:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk

januari 2023

datum
voorstelling
locatie
ma 2 jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
di 3 jan
14:00 en 16:00
Theater Koningshof (Lepelaar)
Maassluis
wo 4 jan
11:00 en 14:00
Natlab
Eindhoven
wo 4 jan
15:00
Theater Lichtruim
Bilthoven
wo 4 jan
15:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
wo 4 jan
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
vr 6 jan
14:00 en 16:00
DNK (Rabo zaal)
Assen
za 7 jan
14:00 en 16:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 7 jan
15:00
De Meerpaal (Kleine zaal)
Dronten
za 7 jan
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 7 jan
14:30
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
za 7 jan
16:00
Maaspodium (Blauwe zaal)
Rotterdam
zo 8 jan
15:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
zo 8 jan
14:00 en 15:30
Sociaal Cultureel Centrum Hofdael
Geldrop
zo 8 jan
11:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 8 jan
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 8 jan
14:00 en 16:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 8 jan
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 8 jan
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 15 jan
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn (Nedmagzaal)
Veendam
zo 15 jan
10:30
De Maaspoort (Piet Kingma zaal)
Venlo
zo 15 jan
14:00
De Ruchte
Someren
zo 15 jan
15:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 15 jan
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 15 jan
10:00
Jan van Besouw Goirle
Goirle
zo 15 jan
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 15 jan
11:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
zo 15 jan
15:30
De Eendracht
Abcoude
zo 15 jan
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
wo 18 jan
10:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
za 21 jan
13:30
Wennekerpand
Schiedam
za 21 jan
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
za 21 jan
10:00 en 11:15
Wennekerpand
Schiedam
zo 22 jan
10:00 en 11:15
HOFtheater (Vergaderzaal)
Raalte
zo 22 jan
14:00 en 16:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 22 jan
11:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 22 jan
11:00
Stichting DRU Industriepark
Ulft
zo 22 jan
11:00
Perron 3
Rosmalen
zo 22 jan
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 22 jan
11:00
Chassé Theater
Breda
zo 22 jan
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 22 jan
14:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
wo 25 jan
9:15 tot 16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 25 jan
van 9:15 tot 16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 25 jan
10:00 en 14:00
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
za 28 jan
14:00 en 16:00
Markant Uden
Uden
za 28 jan
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 28 jan
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 29 jan
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 29 jan
11:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 29 jan
11:00 en 12:30 (onder voorbehoud)
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
zo 29 jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 29 jan
10:30
Spant!
Bussum
zo 29 jan
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 29 jan
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 29 jan
10:00 en 11:30
Spant! (Podium 2)
Bussum
zo 29 jan
14:00
Schouwburg Ogterop (Kleine zaal)
Meppel
zo 29 jan
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zo 29 jan
10:30 (speeltuin van 10:00 tot 12:30 uur)
Schouwburg Odeon (Hanzestrohmzaal)
Zwolle
zo 29 jan
14:00 en 16:00
Theater De Lievekamp (Rabo Zaal)
Oss
zo 29 jan
9:45 en 11:00
Spant!
Bussum

februari 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 1 feb
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
za 4 feb
14:30
De Nobelaer
Etten-leur
za 4 feb
14:00 en 15:30
De Nobelaer (Kleine zaal)
Etten-Leur
zo 5 feb
10:00 en 11:15
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
zo 5 feb
11:00 en 14:00
Stadstheater (Kleine zaal)
Zoetermeer
zo 5 feb
11:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 5 feb
9:30
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
zo 5 feb
10:30 en 12:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 5 feb
16:00
Theater De Verbeelding (in P3)
Purmerend
zo 5 feb
16:00
Singer Laren
Laren
zo 5 feb
15:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
wo 8 feb
14:00
Stichting den Dullaert
Hulst
zo 12 feb
11:00 en 14:00
Schouwburg Middelburg
Middelburg
zo 12 feb
10:00 en 11:30
Schouwburg Agnietenhof (Grote zaal)
Tiel
zo 12 feb
14:30
De La Mar Theater
Amsterdam
zo 12 feb
10:45
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 12 feb
9:30
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
zo 12 feb
10:00
De Boerderij
Huizen
za 18 feb
14:00 en 16:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 19 feb
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 feb
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 19 feb
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 19 feb
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 19 feb
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 19 feb
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 feb
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 19 feb
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
do 23 feb
14:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
za 25 feb
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
za 25 feb
14:30
't Spectrum
Schijndel
za 25 feb
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
zo 26 feb
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 26 feb
11:00
Theater Hofpoort
Coevorden
zo 26 feb
11:00
Theater de Willem
Papendrecht
zo 26 feb
9:30
Theater de Meenthe
Steenwijk
zo 26 feb
10:30
Theater De Meenthe (ELEQ Theaterzaal)
Steenwijk
zo 26 feb
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 26 feb
14:00 en 16:00
Schouwburg Venray
Venray
zo 26 feb
10:00 en 11:15
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 26 feb
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
ma 27 feb
13:30 en 16:00
Zaantheater
Zaandam
ma 27 feb
11:00
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
di 28 feb
13:30 en 15:30
Schouwburg Orpheus
Apeldoorn
di 28 feb
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
di 28 feb
11:00
Theater de Tuin
Leusden

maart 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 1 mrt
11:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
wo 1 mrt
14:00 en 16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
wo 1 mrt
14:30
Theater aan de Slinger
Houten
wo 1 mrt
11:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
wo 1 mrt
15:00
Theater Cultura
Ede
do 2 mrt
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
do 2 mrt
11:00 en 14:00
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
vr 3 mrt
14:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
vr 3 mrt
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
vr 3 mrt
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
za 4 mrt
15:00
De Eendracht
Gemert
zo 5 mrt
14:00 en 16:00
Kukeleku
Horst
zo 5 mrt
10:00 en 11:30
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 5 mrt
11:00
Concordia Kunst en Cultuur
Enschede
zo 5 mrt
10:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 5 mrt
9:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 5 mrt
14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 5 mrt
11:00 en 13:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
zo 5 mrt
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
di 7 mrt
09:00, 11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
wo 8 mrt
9:00 en 10:30
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
za 11 mrt
16:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
zo 12 mrt
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
zo 12 mrt
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
zo 12 mrt
14:00 en 16:00
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 12 mrt
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 12 mrt
10:00 en 11:30
Theater De Blauwe Kei (Grote Zaal)
Veghel
zo 12 mrt
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 12 mrt
14:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 12 mrt
10:30 en 12:00
Theater De Lievekamp (Maragzaal)
Oss
zo 12 mrt
14:30
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
zo 12 mrt
13:30 en 15:30
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
vr 17 mrt
16:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 18 mrt
14:00 en 16:00
Singer Laren
Laren
zo 19 mrt
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 mrt
14:00
Stichting den Dullaert
Hulst
zo 19 mrt
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 19 mrt
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 mrt
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 19 mrt
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 mrt
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 19 mrt
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
za 25 mrt
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 25 mrt
11:00
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 26 mrt
14:00
CC Deurne
Deurne
zo 26 mrt
9:45 en 11:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 26 mrt
13:30 tot 17:00 uur
CC Palethe
Pelt
zo 26 mrt
15:15
CC Palethe (Zinnezaal)
Pelt
zo 26 mrt
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 26 mrt
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 26 mrt
9:30
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 26 mrt
10:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 26 mrt
14:15 en 16:15
CC Palethe
Pelt
zo 26 mrt
11:00
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
zo 26 mrt
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 26 mrt
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 26 mrt
11:00
Theater De Omval
Diemen
wo 29 mrt
15:00
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
wo 29 mrt
11:00
Perron 3
Rosmalen
vr 31 mrt
10:30 en 12:30
Podium Mozaiek
Amsterdam

april 2023

datum
voorstelling
locatie
za 1 apr
15:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
zo 2 apr
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 2 apr
15:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 2 apr
10:00 en 11:30
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 2 apr
14:00
De Klif
Nijmegen
zo 2 apr
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 2 apr
10:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 2 apr
11:00
't Spectrum
Schijndel
zo 2 apr
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
zo 2 apr
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 2 apr
11:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 2 apr
11:00 en 14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 2 apr
11:00
Theater de Tuin
Leusden
zo 2 apr
10:00 en 11:15
't Spectrum
Schijndel
zo 2 apr
15:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
ma 3 apr
10:45
De Kring Roosendaal (Grote zaal)
Roosendaal
vr 7 apr
13:00 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
za 8 apr
13:00 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 9 apr
15:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 9 apr
14:30
Poco Más
Roelofarendsveen
ma 10 apr
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
za 15 apr
15:00
Theater Cultura
Ede
zo 16 apr
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 16 apr
10:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 16 apr
15:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 16 apr
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 16 apr
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 16 apr
13:00 tot 17:00
Zaantheater
Zaandam
zo 16 apr
13:30 en 15:30
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 16 apr
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 16 apr
11:00 en 15:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 16 apr
14:30 en 16:00
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 16 apr
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
wo 19 apr
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
za 22 apr
15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 23 apr
15:00
't Spectrum
Schijndel
zo 23 apr
15:00
Spant! (Podium 2)
Bussum
zo 23 apr
11:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 23 apr
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 23 apr
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 23 apr
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
wo 26 apr
14:00 en 16:00
Singer Laren
Laren
vr 28 apr
16:00
Chassé Theater (Kinlyzaal)
Breda
vr 28 apr
10:00 en 11:30
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
za 29 apr
10:00 en 11:30
Perron 3 (Theaterzaal)
Rosmalen
za 29 apr
9:45 en 11:00
Perron 3 (Kleine zaal)
Rosmalen
za 29 apr
15:30
Theater de Schalm (Grote Zaal)
Veldhoven
zo 30 apr
15:00
Het Punt Vroomshoop
Vroomshoop
zo 30 apr
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zo 30 apr
11:00
Schouwburg Lochem
Lochem

mei 2023

datum
voorstelling
locatie
ma 1 mei
10:00 en 12:00
Theater de Veste
Delft
wo 3 mei
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 3 mei
10:00 en 11:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 3 mei
9:45 en 11:00
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
za 6 mei
15:00 (speeltuin vanaf 13:30 uur)
Wildlands Adventure Zoo Emmen, exploitant van het ATLAS Theater
Emmen
za 6 mei
20:30
Theater De Blauwe Kei (Magazijn)
Veghel
za 6 mei
14:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
zo 7 mei
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 7 mei
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 7 mei
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn (Nedmagzaal)
Veendam
zo 7 mei
11:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 7 mei
9:30
De Kring Roosendaal (Foyer)
Roosendaal
zo 7 mei
10:30
De Kring Roosendaal (Grote zaal)
Roosendaal
zo 7 mei
14:00 en 16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 7 mei
11:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 7 mei
10:00 en 11:15
De Kring Roosendaal (Kleine zaal)
Roosendaal
zo 7 mei
13:15 en 15:45
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 7 mei
v.a. 13:00 uur
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
wo 10 mei
14:00 en 16:00
Schouwburg Hengelo (Middenzaal)
Hengelo
zo 14 mei
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 14 mei
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 14 mei
11:00 en 14:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
wo 17 mei
10:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
za 20 mei
15:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 21 mei
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 21 mei
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 21 mei
10:30 en 12:00
Theater De Lievekamp (Maragzaal)
Oss
zo 21 mei
10:30
Schouwburg Venray (Grote Zaal)
Venray
zo 21 mei
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 21 mei
10:00 en 11:15
Schouwburg Venray (Kleine Zaal)
Venray
zo 28 mei
9:45 en 11:00
Markant Uden (Theaterzaal)
Uden
zo 28 mei
10:00 en 11:30
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
zo 28 mei
13:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
wo 31 mei
15:00
Schouwburg Het Park
Hoorn

juni 2023

datum
voorstelling
locatie
zo 4 jun
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 4 jun
14:30
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
wo 7 jun
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
za 10 jun
14:30 en 16:30
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
zo 11 jun
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 11 jun
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 11 jun
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 18 jun
14:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven