menu

Speellijst

filters:

december 2021

datum
voorstelling
locatie
ma 6 dec
10:30
CC Mortsel
Mortsel
wo 8 dec
14:00 en 15:30
Bibliotheek Barneveld
Barneveld
za 11 dec
11:00 en 13:30
Theater de Meenthe
Steenwijk
za 11 dec
13:30
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
za 11 dec
11:00
City of Wesopa
Weesp
za 11 dec
14.30
Bibliotheek Boxmeer
Boxmeer
za 11 dec
15:00
Theater Vrijburcht
Amsterdam
za 11 dec
11:00 en 15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
za 11 dec
11:00 - 14:00
Bibliotheek Hilversum
Hilversum
zo 12 dec
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 12 dec
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 12 dec
11:30, 13:30 en 15:30
Zaantheater
Zaandam
zo 12 dec
14:00 en 16:00
Theater De Oranjerie B.V.
Roermond
zo 12 dec
12:30 en 14:30
Theater Vianen
Vianen
zo 12 dec
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 12 dec
10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
zo 12 dec
14:30 en 16:00
Plein Theater en Eetlokaal
Amsterdam
zo 12 dec
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 12 dec
10:15 en 11:30
De Bibliotheek Neude
Utrecht
wo 15 dec
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
za 18 dec
14:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 19 dec
15:30
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
zo 19 dec
11:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 19 dec
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 19 dec
14:00
DNK (Rabo zaal)
Assen
zo 19 dec
15:00
Lindenberg Cultuurhuis
Nijmegen
zo 19 dec
11:00 en 14:00
Isala Theater
Capelle aan de IJssel
zo 19 dec
10:00, 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 dec
10:00 en 11:30
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 19 dec
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
wo 22 dec
14:00 en 16:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
vr 24 dec
11:00
Peuterspeelschool Beertje Bas
Haarlem
zo 26 dec
11:00 en 14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
ma 27 dec
13:30 en 15:30
Theater Dakota
Den Haag
ma 27 dec
11:00 en 14:00
Theater Zinin
Nijverdal
ma 27 dec
14:30
Theater Dakota
Den Haag
ma 27 dec
13:00 en 15:00
CC Amstel
Amsterdam
ma 27 dec
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
di 28 dec
13:00 en 15:00
CC Amstel
Amsterdam
di 28 dec
11:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
di 28 dec
14:30
Theater Dakota
Den Haag
di 28 dec
9:30 en 11:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
di 28 dec
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
di 28 dec
13:00 en 15:30
Theaters Tilburg
Tilburg
di 28 dec
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
di 28 dec
11:00 en 15:00
HOFtheater
Raalte
di 28 dec
13:30 en 15:30
Theater Dakota
Den Haag
wo 29 dec
13:30 en 15:30
Theater Dakota
Den Haag
wo 29 dec
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
wo 29 dec
13:30 en 16:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 29 dec
11:00
City of Wesopa
Weesp
wo 29 dec
11:00
CulturA & Zo
Nootdorp
wo 29 dec
15:00
Theater Cultura
Ede
wo 29 dec
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
wo 29 dec
14:00
OBA Oosterdok (Junior Theater)
Amsterdam
wo 29 dec
13:00 en 15:00
CC Amstel
Amsterdam
wo 29 dec
11:00 en 14:00
Zwolse theaters
Zwolle
wo 29 dec
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
wo 29 dec
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
do 30 dec
15:00 (13:30 en 15:30 uur? bij beperkingen!)
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
do 30 dec
13:30
Zaantheater
Zaandam
do 30 dec
11:00 en 13:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
vr 31 dec
15:00
Theater Idea Soest
Soest

januari 2022

datum
voorstelling
locatie
zo 2 jan
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 2 jan
11:00
Theater Scagon
Schagen
zo 2 jan
10:00 en 11:30
Theater De Omval
Diemen
zo 2 jan
15:00
Scheldetheater
Terneuzen
zo 2 jan
11:00 en 14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
zo 2 jan
14:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 2 jan
11:00
Cultureel Centrum Den Durpsherd
Berlicum
zo 2 jan
11:00 en 14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 2 jan
11:00
Stichting Theater Rotterdam
Rotterdam
ma 3 jan
14:00
Schouwburg Orpheus (Middenzaal)
Apeldoorn
ma 3 jan
14:00 en 16:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
di 4 jan
14:00 en 16:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
di 4 jan
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
di 4 jan
15:00
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord
di 4 jan
13:30 en 15:30
Schouwburg Lux
Kapellen
wo 5 jan
11:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
wo 5 jan
11:00 en 14:30
Theater Kikker
Utrecht
wo 5 jan
13:30
VrijetijdsbestedingNH
Wognum
wo 5 jan
13:30
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
wo 5 jan
15:30
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 5 jan
11:00
City of Wesopa
Weesp
wo 5 jan
14:00, 15:00 en 16:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
wo 5 jan
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
wo 5 jan
14:30 en 16:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 5 jan
11:00 en 14:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
wo 5 jan
16:00
Stadsschouwburg de Harmonie
Leeuwarden
do 6 jan
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
do 6 jan
13:30 en 16:00
Zaantheater
Zaandam
do 6 jan
11:00, 13:30 en 15:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
do 6 jan
14:30
Stichting Cultuur Kwartier Sneek (Tüöttenzaal)
Sneek
do 6 jan
15:00
Theater Kikker
Utrecht
vr 7 jan
11:00 en 15:00
Theater Kikker
Utrecht
vr 7 jan
15:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
vr 7 jan
13:30 en 15:30
Schouwburg Orpheus (Grote zaal)
Apeldoorn
za 8 jan
14:00 en 16:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
za 8 jan
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
za 8 jan
14:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
zo 9 jan
14:00
Natlab
Eindhoven
zo 9 jan
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 9 jan
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 9 jan
11:00
De Kring Roosendaal
Roosendaal
zo 9 jan
14:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 9 jan
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 9 jan
11:30
De Eendracht Alkmaar
Alkmaar
zo 9 jan
15:00 uur
Theater De Oranjerie B.V.
Roermond
zo 9 jan
14:30
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 9 jan
10:00 en 11:30
De Kring Roosendaal
Roosendaal
zo 9 jan
15:00
Theater en cultuurcentrum De Dillewijn
Ankeveen
zo 9 jan
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater
Den Haag
zo 9 jan
14:30
Cultureel Centrum den Dullaert
Hulst
zo 9 jan
14:00 en 16:00
DNK (Rabo zaal)
Assen
zo 9 jan
15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
zo 9 jan
11:00
Theater Heerlen (INGZaal)
Heerlen
zo 9 jan
13:30 en 15:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
ma 10 jan
10:30 en 13:00
Wildlands Adventure Zoo Emmen, exploitant van het ATLAS Theater
Emmen
di 11 jan
09:00, 11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
wo 12 jan
9:00 en 10:30
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
za 15 jan
13:00 en 15:00
Singer Laren
Laren
za 15 jan
15:00
De Meerpaal
Dronten
za 15 jan
15:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 16 jan
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
zo 16 jan
11:00
De Leest
Waalwijk
zo 16 jan
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
zo 16 jan
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 16 jan
14:00
Schouwburg Orpheus (Middenzaal)
Apeldoorn
zo 16 jan
11:00 en 13:30
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 16 jan
11:00 en 14:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
zo 16 jan
11:00
Theater de Meenthe
Steenwijk
zo 16 jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 16 jan
10:00 en 11:30
De Leest
Waalwijk
zo 16 jan
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
ma 17 jan
10:00 en 12:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
ma 17 jan
10:30 en 12:30
Schouwburg Orpheus
Apeldoorn
di 18 jan
10.15 en 12.30
Verkadefabriek (Kleine zaal)
's-Hertogenbosch
wo 19 jan
10.15 en 12.30
Verkadefabriek (Kleine zaal)
's-Hertogenbosch
wo 19 jan
14:00 en 16:00
De Ruchte
Someren
do 20 jan
10.15 en 12.30
Verkadefabriek (Kleine zaal)
's-Hertogenbosch
za 22 jan
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
za 22 jan
3x tussen 09:30 en 15:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 22 jan
11:00 en 13:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
za 22 jan
14:30 en 16:00 uur
De Koornbeurs
Franeker
za 22 jan
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
za 22 jan
15:30 uur
De Koornbeurs
Franeker
za 22 jan
10.30
Verhalenhuis
Haarlem-Noord
za 22 jan
15:30
Centrum Hofdael
Geldrop
za 22 jan
Hele dag
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 22 jan
10:30 en 14:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 23 jan
15:00
Schouwburg Middelburg
Middelburg
zo 23 jan
11:00 en 14:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 23 jan
16:00
Theater De Verbeelding (in P3)
Purmerend
zo 23 jan
14:00
Muiderslot
Muiden
zo 23 jan
15:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 23 jan
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 23 jan
14:00
CC Deurne
Deurne
zo 23 jan
14:00
BREStheater
Brielle
zo 23 jan
15:00
Frascati Nieuw-West
Amsterdam
zo 23 jan
10:15 en 13:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
ma 24 jan
10:30 en 12:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ma 24 jan
10:30 en 13:30
Theater Koningshof
Maassluis
wo 26 jan
15:00
Eigen Herd
UDEN
wo 26 jan
09:30, 10:30 en 11:30
Bibliotheek Twello (Brummen/Voorst)
Twello
wo 26 jan
10:00 en 14:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 26 jan
9:00 tot 16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 26 jan
v.a. 9:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 26 jan
15:00
Theater Idea Soest
Soest
wo 26 jan
10.15
Bibliotheek Idea Bunnik
Bunnik
wo 26 jan
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
do 27 jan
10.30
Bibliotheek Delfshaven
Rotterdam
do 27 jan
10:30 en 14:00
De Mena
Rotselaar
do 27 jan
10:00 en 14:00
CC Bredene
Bredene
za 29 jan
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 29 jan
11:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
za 29 jan
11:00
Campus Kollum t.a.v. programmaraad
Kollum
za 29 jan
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
za 29 jan
10:00 en 11:30
Bibliotheek Hoorn
Hoorn NH
za 29 jan
19:30
Theater Het Mozaiek
Wijchen
za 29 jan
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Grote zaal)
Vlaardingen
za 29 jan
14:00
Schouwburg De Lawei (Roel Oostrazaal)
Drachten
za 29 jan
15:00
Muziekhuis Oudewater
Oudewater
za 29 jan
11:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
zo 30 jan
11.00 en 15.00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
zo 30 jan
15:00
Theater de Lievekamp / Poppentheater Marag
Oss
zo 30 jan
16:00
Theater Heerenlogement
Beusichem
zo 30 jan
13:00 en 15:00
Chassé Theater (Kinlyzaal)
Breda
zo 30 jan
11:00 en 15:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 30 jan
11:00
CCXL Vlissingen
Vlissingen
zo 30 jan
10:30 tot 16:30
Theater Cultura
Ede
zo 30 jan
13:00
Theater De Bussel (Kleine zaal)
Oosterhout
zo 30 jan
09:15, 10:30 en 11:45
Bibliotheek Gelderland Zuid / Bibliotheek De Mariënburg (OBGZ)
Nijmegen
zo 30 jan
15:10
BplusC
Leiden
zo 30 jan
14:00
Cultuurhuis De Klinker (Rabozaal)
Winschoten
zo 30 jan
14:00
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
zo 30 jan
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 30 jan
15:00
HOFtheater
Raalte
zo 30 jan
11:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel

februari 2022

datum
voorstelling
locatie
wo 2 feb
09:30, 10:30 en 11:30
Bibliotheek Eerbeek
Eerbeek
wo 2 feb
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
wo 2 feb
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
do 3 feb
15:00
De bibliotheek Aanzet
Dordrecht
do 3 feb
08:45 en 10:00
Laterna Magica
Amsterdam
do 3 feb
11:00
Theater de Luifel
Heemstede
vr 4 feb
10.15
Bibliotheek Idea Bilthoven
Bilthoven
za 5 feb
14:00 en 16:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
za 5 feb
10:00
De Weijer
Boxmeer
zo 6 feb
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 6 feb
11:00
Barghse Huus
's Heerenberg
zo 6 feb
11:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 6 feb
15:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
zo 6 feb
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 6 feb
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 6 feb
11:00
Theater de Willem
Papendrecht
zo 6 feb
15:30
De Alkeburcht
Roelofarendsveen
zo 6 feb
13:00 en 15:30
SPOT GRONINGEN
Groningen
zo 6 feb
11:00 en 14:30
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
zo 6 feb
13:30
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
zo 6 feb
10:00 en 11:30
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
zo 6 feb
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 6 feb
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 6 feb
11:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
zo 6 feb
15:00
Kasteel van Rhoon
Poortugaal
zo 6 feb
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
ma 7 feb
10:00
basisschool Juliana van Stolberg
Castricum
ma 7 feb
13:00
Stichting het Cultuurgebouw, Pier K
Hoofddorp
di 8 feb
10:30 en 13:00
Stichting het Cultuurgebouw, Pier K
Hoofddorp
di 8 feb
09:00, 11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
wo 9 feb
09.00
Annie M.G. Schmidtschool
Amsterdam
wo 9 feb
15:00
St. Theater Het Trefpunt Warmond
Warmond
do 10 feb
10.30 en 13.30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
vr 11 feb
10.30 en 13.30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
za 12 feb
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
za 12 feb
15:00
Centrum Hofdael
Geldrop
za 12 feb
14:00 en 16:00
Theater Vianen
Vianen
za 12 feb
14:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum
Nieuwegein
zo 13 feb
11:00 en 14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 13 feb
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 13 feb
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
zo 13 feb
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
zo 13 feb
10:00 en 11:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 13 feb
14:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 13 feb
15:00
Martiniplaza (Theaterzaal)
Groningen
zo 13 feb
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 13 feb
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 13 feb
11:00
De Buurvrouw
Rotterdam
zo 13 feb
11:00
Schouwburg Agnietenhof (Grote zaal)
Tiel
zo 13 feb
14:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 13 feb
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
ma 14 feb
13:00
Basisschool Reflector
Heerhugowaard
ma 14 feb
9:15, 10:45 en 13:30
Theater Zinin
Nijverdal
ma 14 feb
9:30 en 11:00
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
di 15 feb
9:00 en 10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
di 15 feb
9:15, 10:45 en 13:30
Theater Zinin
Nijverdal
di 15 feb
13:00
Basisschool de Kameleon
Zwanenburg
wo 16 feb
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
wo 16 feb
9:00 en 10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
wo 16 feb
14.30
Bibliotheek Leidschenveen
Den Haag
do 17 feb
11:00 en 13:00
KBS de Touwbaan
Oosterhout
do 17 feb
9:00 en 10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
do 17 feb
10.30 en 13.30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
do 17 feb
11:00
Kaas & Kappes
Duisburg
vr 18 feb
10.30 en 13.30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
vr 18 feb
11:00
Kindcentrum de Ontdekking
Oosterhout
za 19 feb
14:00
DNK (Rabo zaal)
Assen
za 19 feb
11:00 en 15:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
za 19 feb
15:30
DeLaMar Theater (Mary Dresselhuys zaal)
Amsterdam
zo 20 feb
10:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
zo 20 feb
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 20 feb
11:00 en 14:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 20 feb
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 20 feb
15:00
Frascati Nieuw-West
Amsterdam
zo 20 feb
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
zo 20 feb
14:00 en 16:00
Theater Cultura
Ede
zo 20 feb
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 20 feb
9:30 en 11:00
Schouwburg Het Park (Grote zaal)
Hoorn
zo 20 feb
14:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 20 feb
14:30
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 20 feb
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 20 feb
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zo 20 feb
15:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 20 feb
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 20 feb
10:00
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
zo 20 feb
14:00
Tivolivredenburg
Utrecht
zo 20 feb
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 20 feb
13:30 en 15:30
De Toneelschuur
HAARLEM
ma 21 feb
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
ma 21 feb
10:00 en 11:30
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
ma 21 feb
12:30 en 15:00
SPOT GRONINGEN
Groningen
di 22 feb
10.30 en 14.00
CC Knokke-Heist
Knokke-Heist
di 22 feb
14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
di 22 feb
13:00 en 15:00
CC Amstel
Amsterdam
wo 23 feb
11:00
Cultuur Kwartier Sneek / Theater Sneek
Sneek
wo 23 feb
10:30 en 15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
wo 23 feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
do 24 feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
do 24 feb
11:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
vr 25 feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
vr 25 feb
14:00 en 16:00
Theater Hof 88
Almelo
za 26 feb
11:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
za 26 feb
15:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
za 26 feb
14:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 27 feb
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 27 feb
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 27 feb
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 27 feb
13:30 en 16:00
Luxor Live
Arnhem
zo 27 feb
15:00
Singer Laren
Laren
zo 27 feb
11:00
Theater Junushoff
Wageningen
zo 27 feb
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 27 feb
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 27 feb
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 27 feb
14:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 27 feb
10:00 en 11:30
Theater Junushoff
Wageningen
zo 27 feb
14:00
de fabriek
Coevorden
zo 27 feb
11:00 en 15:00
Theater De Fransche School
Culemborg
ma 28 feb
11:00 en 15:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
ma 28 feb
14:30
Theater de Veste (Theaterzaal)
Delft
ma 28 feb
14:30
Theater Kikker
Utrecht
ma 28 feb
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam

maart 2022

datum
voorstelling
locatie
di 1 mrt
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
di 1 mrt
14:30
Theater Kikker
Utrecht
di 1 mrt
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
di 1 mrt
11:00
Theater de Tuin
Leusden
wo 2 mrt
14:00
CulturA & Zo
Nootdorp
wo 2 mrt
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
wo 2 mrt
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
wo 2 mrt
11:00 en 15:00
Theater Cultura
Ede
wo 2 mrt
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
wo 2 mrt
14:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 2 mrt
11:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
wo 2 mrt
15:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
wo 2 mrt
11:00 en 15:00
Theater Kikker
Utrecht
do 3 mrt
14:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
do 3 mrt
14:00 en 16:00
Theater Speelhuis
Helmond
vr 4 mrt
14:00 en 16:00
Theater De Schalm
Veldhoven
vr 4 mrt
19:00
DeLaMar Theater (Mary Dresselhuys zaal)
Amsterdam
vr 4 mrt
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
za 5 mrt
14:30
DeLaMar Theater (Mary Dresselhuys zaal)
Amsterdam
za 5 mrt
15:00
Figi Theater
Zeist
za 5 mrt
14:00
't Spectrum
Schijndel
za 5 mrt
11:00
Campus Kollum t.a.v. programmaraad
Kollum
za 5 mrt
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
zo 6 mrt
14:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
zo 6 mrt
10:15 en 11:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
zo 6 mrt
15:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
zo 6 mrt
10:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
zo 6 mrt
15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
zo 6 mrt
14:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 6 mrt
11:00 en 14:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 6 mrt
10:00
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
zo 6 mrt
15:00
DeLaMar Theater (Mary Dresselhuys zaal)
Amsterdam
zo 6 mrt
14:30
Hal 60 - Industrieterrein "De Lasso"
ROELOFARENDSVEEN
zo 6 mrt
14:30
Cultureel Centrum den Dullaert
Hulst
zo 6 mrt
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
ma 7 mrt
10:00 en 12:30
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
di 8 mrt
10:00 en 13:30
GC 't Forum
Wervik
za 12 mrt
15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 13 mrt
11:00 en 14:00
Theater de Luifel
Heemstede
zo 13 mrt
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 13 mrt
10:00 en 11:30
City of Wesopa
Weesp
zo 13 mrt
11:00 en
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 13 mrt
14:30
Schouwburg De Domijnen
Sittard
zo 13 mrt
10:00 en 11:15
Centrum Hofdael
Geldrop
zo 13 mrt
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zo 13 mrt
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 13 mrt
11:00
De Buurvrouw
Rotterdam
zo 13 mrt
14:00
Stichting DRU Industriepark
Ulft
zo 13 mrt
10:30
De Stoep
Spijkenisse
zo 13 mrt
11:00 en 14:30
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 13 mrt
14:00
De Goudse Schouwburg
Gouda
zo 13 mrt
10:30 en 12:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 13 mrt
9:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 13 mrt
13:30 en 15:30
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 13 mrt
14:15
Theater Zuidplein Grote Zaal
Rotterdam
ma 14 mrt
10:30 en 14:00
OC Nova
Antwerpen
ma 14 mrt
10:30 en 13:00
Theater de Willem
Papendrecht
di 15 mrt
10:30 en 12:30
Theater Scagon
Schagen
di 15 mrt
10.00 en 14.00
CC De Wissel
Wingene
wo 16 mrt
10:00 en 12:30
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
wo 16 mrt
15:00
De Hofnar
Valkenswaard
do 17 mrt
09.30, 11.00 en 13.30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
do 17 mrt
10:00 en 12:30
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
vr 18 mrt
11:00 en 13:30
OC Het Oude Badhuis
Antwerpen
vr 18 mrt
09.30, 11.00 en 13.30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
za 19 mrt
14:30
Theater aan de Slinger
Houten
za 19 mrt
14.30
Theater Onder de Linden
Middenbeemster
za 19 mrt
16:00
Maaspodium (Blauwe zaal)
Rotterdam
zo 20 mrt
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern (Theaterzaal)
Utrecht
zo 20 mrt
10:30
DNK
Assen
zo 20 mrt
11:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 20 mrt
15:00
Podium Heino
Heino
zo 20 mrt
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
zo 20 mrt
11:00
Maaspodium
Rotterdam
zo 20 mrt
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 20 mrt
11:00
Theater de Tuin
Leusden
zo 20 mrt
13:30
Stichting Vrienden Kasteel Dussen
Dussen
zo 20 mrt
11:00
DNK
Assen
zo 20 mrt
14:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 20 mrt
15:00
Frascati Nieuw-West
Amsterdam
ma 21 mrt
10.30 en 12.30
Verenigingsgebouw De Krocht
Zandvoort
ma 21 mrt
10:00
Podium Hoge Woerd - De Meern (Theaterzaal)
Utrecht
di 22 mrt
10.30 en 12.30
Verenigingsgebouw De Krocht
Zandvoort
wo 23 mrt
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
za 26 mrt
16:00
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
za 26 mrt
14:00 en 16:00
De Klif
Nijmegen
za 26 mrt
11:00 en 14:00
CCXL Vlissingen
Vlissingen
za 26 mrt
14:30
Arnhem Musis Sacrum en Schouwburg (Kleine zaal)
Arnhem
zo 27 mrt
14:00
De Weijer
Boxmeer
zo 27 mrt
11:00
De Leest
Waalwijk
zo 27 mrt
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 27 mrt
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 27 mrt
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 27 mrt
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
zo 27 mrt
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 27 mrt
14:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 27 mrt
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 27 mrt
11:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
zo 27 mrt
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 27 mrt
15:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
zo 27 mrt
10:00 en 11:30
TAQA Theater De Vest (Plein zaal)
Alkmaar
zo 27 mrt
10:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
ma 28 mrt
10:00 en 12:30
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
wo 30 mrt
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht

april 2022

datum
voorstelling
locatie
za 2 apr
15:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
za 2 apr
14:00
Schouwburg Orpheus (Middenzaal)
Apeldoorn
zo 3 apr
11:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 3 apr
14:30
Stadsschouwburg de Harmonie
Leeuwarden
zo 3 apr
10:00 en 11:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 3 apr
14:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 3 apr
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 3 apr
14:30
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
zo 3 apr
11:00 en 14:00 uur
de fabriek
Coevorden
zo 3 apr
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 3 apr
14:30
Theaters Tilburg (Schouwburg)
Tilburg
zo 3 apr
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
zo 3 apr
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
zo 3 apr
15:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 3 apr
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 3 apr
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 3 apr
14.30 en 16.00
Het Klooster Nuenen
Nuenen
ma 4 apr
10:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
ma 4 apr
10:00 en 13:00
Theaters Tilburg (Schouwburg)
Tilburg
ma 4 apr
11:00 en 13:15
De Vijfsprong
Vijfhuizen
ma 4 apr
10:45 en 12:30
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
wo 6 apr
15:00
Theater Cultura
Ede
wo 6 apr
16:00
Cultureel Centrum Cascade (Theaterzaal)
Hendrik-Ido-Ambacht
wo 6 apr
15.00
Wijkcentrum De Balans
Uden
wo 6 apr
15:00
Schouwburg Odeon (Hanzestrohmzaal)
Zwolle
wo 6 apr
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
vr 8 apr
12:30
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
za 9 apr
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
za 9 apr
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
za 9 apr
15:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
zo 10 apr
14:00
Schouwburg De Lawei (Roel Oostrazaal)
Drachten
zo 10 apr
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
zo 10 apr
14:30
Theater Vianen
Vianen
zo 10 apr
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater
Den Haag
zo 10 apr
14:00
BREStheater
Brielle
zo 10 apr
14:30
De Oosterpoort
Groningen
zo 10 apr
15:00
Singer Laren
Laren
zo 10 apr
14.30
Cultureel Centrum den Dullaert
Hulst
zo 10 apr
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 10 apr
14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 10 apr
14:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 10 apr
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
ma 11 apr
11:00 en 13:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
di 12 apr
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
do 14 apr
12:15
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
vr 15 apr
14:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
zo 17 apr
14:00
Theater 't Web
Bleiswijk
zo 17 apr
9:45 en 11:15
Zaantheater
Zaandam
zo 17 apr
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 17 apr
15:00
Frascati Nieuw-West
Amsterdam
zo 17 apr
9:30
Zaantheater
Zaandam
zo 17 apr
10:00 en 11:30
Zaantheater
Zaandam
zo 17 apr
11:00
Theater Heerlen (INGZaal)
Heerlen
ma 18 apr
11:00
City of Wesopa
Weesp
ma 18 apr
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
ma 18 apr
15:30
Theater Lampegiet
Veenendaal
ma 18 apr
14:30
Markant Uden (Theaterzaal)
Uden
ma 18 apr
14:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
di 19 apr
10:00
Stadsschouwburg & Philharmonie Haarlem
Haarlem
di 19 apr
13:00
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
wo 20 apr
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
za 23 apr
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
za 23 apr
19:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 24 apr
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 24 apr
14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 24 apr
14:00
Het oude raadhuis
Hoofddorp
zo 24 apr
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zo 24 apr
15:00
De Stoep
Spijkenisse
zo 24 apr
15:00
Stichting de Flux
Zaandam
zo 24 apr
15:30
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
vr 29 apr
19:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
za 30 apr
14:30
Arnhem Musis Sacrum en Schouwburg (Kleine zaal)
Arnhem
za 30 apr
14:00
Schouwburg Odeon (Hanzestrohmzaal)
Zwolle
za 30 apr
10:00 en 11:30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 30 apr
15:00
Podium Doesburg
Doesburg
za 30 apr
11:00 en 13:30
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
za 30 apr
16:00
Maaspodium (Blauwe zaal)
Rotterdam

mei 2022

datum
voorstelling
locatie
zo 1 mei
14:00
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
zo 1 mei
11:00 en 14:30
De Leest
Waalwijk
zo 1 mei
10:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 1 mei
10:00 en 11:15
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
zo 1 mei
9:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum
Nieuwegein
zo 1 mei
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 1 mei
10:00, 11:30
Het Nationale Theater
Den Haag
di 3 mei
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
wo 4 mei
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
wo 4 mei
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
wo 4 mei
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
wo 4 mei
11:00
CulturA & Zo
Nootdorp
wo 4 mei
13:00 en 15:00
Theater Idea Soest
Soest
wo 4 mei
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
vr 6 mei
14:00 en 16:00
Zaantheater
Zaandam
vr 6 mei
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
vr 6 mei
10:00 en 11:30
Theater De Bussel
Oosterhout
vr 6 mei
11:00
Theater De Bussel
Oosterhout
vr 6 mei
14:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
vr 6 mei
15:00
Perron 3
Rosmalen
vr 6 mei
14:30
Theater Dakota (Theaterzaal)
Den Haag
vr 6 mei
9:30
Theater De Bussel
Oosterhout
za 7 mei
16:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Rabobank zaal)
Leeuwarden
za 7 mei
11:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk
za 7 mei
14:00
Spant!
Bussum
za 7 mei
11:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
za 7 mei
10:00 en 11:30
Theater Odeon
Zwolle
za 7 mei
11:00 en 14:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
za 7 mei
19:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 8 mei
15:00
Kumulustheater
Maastricht
zo 8 mei
13:30 en 15:30
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
zo 8 mei
11:00
Isala Theater
Capelle aan de IJssel
zo 8 mei
14:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
zo 8 mei
14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
zo 8 mei
11:00 en 14:00
Stichting Podium Boxtel
Boxtel
zo 8 mei
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 8 mei
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 8 mei
15:00
MIMIK
Deventer
ma 9 mei
13.30
CC Dilbeek Westrand vzw
Dilbeek
ma 9 mei
10:30 en 13:30
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
di 10 mei
10:30 en 13:00
Theater aan het Spui (Zaal 1)
Den Haag
di 10 mei
10:00 uur
CC Dilbeek Westrand vzw
Dilbeek
wo 11 mei
14:00 en 16:00
De Ruchte
Someren
do 12 mei
10:00 en 13:00
Theater De Vaillant
Den Haag
vr 13 mei
10:00
Theater De Vaillant
Den Haag
za 14 mei
15.00
Nesterlé Cultureel Centrum
Nistelrode
zo 15 mei
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
zo 15 mei
11:00
Agora Theater Exploitatie B.V.
Druten
zo 15 mei
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
zo 15 mei
15:00
Podium Mozaïek (Theaterzaal)
Amsterdam
zo 15 mei
10:00
De Boerderij
Huizen
ma 16 mei
10:30 en 12:30
Podium Mozaïek (Theaterzaal)
Amsterdam
ma 16 mei
10:30 en 13:15
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
di 17 mei
10:30 en 13:15
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
do 19 mei
11:00 13:30
OC Het Oude Badhuis
Antwerpen
zo 22 mei
14:30
WestlandTheater De Naald (Jumbozaal)
Naaldwijk
zo 22 mei
14:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 22 mei
11:00
Cultureel Centrum Den Durpsherd
Berlicum
zo 22 mei
16:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 22 mei
15:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 22 mei
11:30 en 14:30
Kampeerboerderij Straat-Hof
Leimuiden
zo 22 mei
14:00 en 15:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 22 mei
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zo 22 mei
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag
ma 23 mei
10:30
Muzee Scheveningen
Den Haag
ma 23 mei
09:00, 11:00 en 13:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
di 24 mei
9.00, 11.00, 13.00
Theater Lampegiet
Veenendaal
di 24 mei
14:00
Feestzaal De Zwalmparel
Munkzwalm
wo 25 mei
9:00 en 11:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
wo 25 mei
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
wo 25 mei
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
za 28 mei
11:00
Campus Kollum t.a.v. programmaraad
Kollum
za 28 mei
14:00
De Kring Roosendaal
Roosendaal
zo 29 mei
14:00
Theater de Lievekamp / Poppentheater Marag
Oss
zo 29 mei
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 29 mei
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 29 mei
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam

juni 2022

datum
voorstelling
locatie
zo 12 jun
10:00 en 11:30
Theater Zuidplein Zaal Z
Rotterdam
zo 12 jun
11:00
Theater Zuidplein Kleine Zaal
Rotterdam
zo 12 jun
9:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
ma 13 jun
09.00 en 10.00
7ᵉ Montessorischool
Amsterdam
zo 19 jun
10:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 19 jun
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 19 jun
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg

juli 2022

datum
voorstelling
locatie
zo 10 jul
14:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen

augustus 2022

datum
voorstelling
locatie
wo 31 aug
15:00
Natuurtheater De Kersouwe
Heeschwijk-Dinther

september 2022

datum
voorstelling
locatie
zo 11 sep
15:00
Openluchttheater Hertme
Hertme

oktober 2022

datum
voorstelling
locatie
vr 7 okt
9.30, 11.30 en 15.00
Het Concertgebouw
Amsterdam
zo 30 okt
14:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

maart 2023

datum
voorstelling
locatie
zo 19 mrt
10:00 en 11:30
Het Nationale Theater (Paradijstheater)
Den Haag