menu

Speellijst

filters:

September 2022

datum
voorstelling
locatie
vr 30 Sep
10:00
Theater Dakota (Studio zaal)
Den Haag
vr 30 Sep
10:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
vr 30 Sep
10:30 en 13:00
Rabarber, de theaterschool van Den Haag
Den Haag
vr 30 Sep
11:00 en 12:30
Wereldwijs
Amsterdam

October 2022

datum
voorstelling
locatie
zo 2 Oct
09:30-12:30
WestlandTheater De Naald (Foyer)
Naaldwijk
zo 2 Oct
10:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
zo 2 Oct
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
zo 2 Oct
10:15 en 11:30
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 2 Oct
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 2 Oct
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 2 Oct
10:30
WestlandTheater De Naald (Jumbozaal)
Naaldwijk
zo 2 Oct
10:00 en 11:30
WestlandTheater De Naald (Rabozaal)
Naaldwijk
zo 2 Oct
11:00
De Drom Centrum van Cultuur
Enkhuizen
zo 2 Oct
11:00
Zonnehuis
Amsterdam
zo 2 Oct
11:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 2 Oct
10:00 en 11:30
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 2 Oct
11:00
ZIMIHC theater wittevrouwen
Utrecht
zo 2 Oct
14:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 2 Oct
11:00 en 15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 2 Oct
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 2 Oct
11:00 en 13:30
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 2 Oct
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
zo 2 Oct
11:30 en 13:30
De Eendracht Alkmaar
Alkmaar
zo 2 Oct
11:00
Theater Vrijburcht
Amsterdam
zo 2 Oct
14:00
Bibliotheek De Boekenberg
Spijkenisse
zo 2 Oct
12:30
De Nieuwe Bibliotheek
Almere
zo 2 Oct
13:30 en 15:00
Gluren bij de buren Houten
Houten
ma 3 Oct
8:30, 10:00 en 12:00
Kinderopvang Waterwin
Utrecht
ma 3 Oct
13:30 uur
CC Arjaantheater
Geraardsbergen
ma 3 Oct
10:30 en 13:00
Rabarber, de theaterschool van Den Haag
Den Haag
di 4 Oct
10:00 en 13:30
Rabarber, de theaterschool van Den Haag
Den Haag
di 4 Oct
10:30 en 13:30
CC Arjaantheater
Geraardsbergen
di 4 Oct
13:00
Muziekcentrum Borculo
Borculo
di 4 Oct
9:00
Peuteropvang Het Zandkasteel
Utrecht
di 4 Oct
10:00
Kulturhus Ruurlo
Ruurlo
wo 5 Oct
16:00
Cultureel Centrum Cascade (Theaterzaal)
Hendrik-Ido-Ambacht
wo 5 Oct
15:00 uur
Dorpshuis Phoenix Schaijk
Schaijk
wo 5 Oct
15:30
De Bibliotheek Neude
Utrecht
wo 5 Oct
15:00 uur
De Hofnar (Theaterzaal)
Valkenswaard
wo 5 Oct
15:00
HOFtheater
Raalte
wo 5 Oct
14:00 - 16:00
Bibliotheek Hilversum
Hilversum
wo 5 Oct
09:45, 10:45, 11:45
KBS Nicolaasschool | Dependance 5/6
Rotterdam
wo 5 Oct
10:00 en 13:30
Rabarber, de theaterschool van Den Haag
Den Haag
wo 5 Oct
10:30 en 14:00 uur
Het Huis van Culturen en Sociale Samenhang van Sint-Jans-Molenbeek
Brussel
wo 5 Oct
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
do 6 Oct
9:30, 11:00 en 13:30
Munttheater (Theaterzaal)
Weert
do 6 Oct
15:30
Speeltuin Tuindorp Wesselerbrink (binnenruimte)
Enschede
do 6 Oct
10:00 en 13:30
Rabarber, de theaterschool van Den Haag
Den Haag
do 6 Oct
12:45 en 14:00
KBS Nicolaasschool
Rotterdam
do 6 Oct
9:00
Shri Krishna Basisschool
Utrecht
do 6 Oct
13:00 en 14:00
Joseph Haydnschool
Groningen
vr 7 Oct
9:30 en 11:00 uur
Muziekcentrum van de Omroep
Hilversum
vr 7 Oct
8:45 en 10:15
Peuteropvang de Kleine Alm
Utrecht
vr 7 Oct
10:00 en 13:30
Rabarber, de theaterschool van Den Haag
Den Haag
vr 7 Oct
9.30, 11.30 en 15.00
Het Concertgebouw (Koorzaal)
Amsterdam
za 8 Oct
09:30-12:30 uur
Theater De Bussel
Oosterhout
za 8 Oct
10:30
Theater De Bussel (Kleine zaal)
Oosterhout
za 8 Oct
10:00 en 11:30
Theater De Bussel (Grote zaal)
Oosterhout
za 8 Oct
14:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 8 Oct
14:30 en 16:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 8 Oct
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 8 Oct
13:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
za 8 Oct
14:00 en 15:30
De Nobelaer (Kleine Zaal)
Etten-Leur
za 8 Oct
15:00
CulturA & Zo
Nootdorp
za 8 Oct
15:00
Buutenplaets
Ooltgensplaat
za 8 Oct
15:00
Theater Carrousel
Ommen
za 8 Oct
13:30, 14:30 en 15:30
Bibliotheek Rijn en Venen
Alphen aan den Rijn
zo 9 Oct
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
zo 9 Oct
16:00
Huis van Eemnes
Eemnes
zo 9 Oct
15:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
zo 9 Oct
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 9 Oct
11:00
Cultuurhuis Hellevoetsluis
Hellevoetsluis
zo 9 Oct
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 9 Oct
9:30 - 13:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 9 Oct
9:45 en 11:00
Schouwburg Het Park (Grote zaal)
Hoorn
zo 9 Oct
11:00
Agora Theater
Druten
zo 9 Oct
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 9 Oct
11:00 en 14:00
Theater de Luifel
Heemstede
zo 9 Oct
10:00
Podium DeMess
Naarden-Vesting
zo 9 Oct
11:00
Bibliotheek Hoorn
Hoorn NH
zo 9 Oct
10:00 en 11:30
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
zo 9 Oct
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 9 Oct
10:30
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 9 Oct
14;00 en 16:00
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 9 Oct
11:00
Theater Vianen
Vianen
zo 9 Oct
10:15 en 11:45
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 9 Oct
11:00
Buurttheater De Buurvrouw
Rotterdam
zo 9 Oct
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 9 Oct
10:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 9 Oct
14:00
Amphion Theater (Rabobank zaal)
Doetinchem
zo 9 Oct
15:00
Stichting Het Kasteel van Rhoon
Rhoon
zo 9 Oct
15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
ma 10 Oct
opbouw
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
ma 10 Oct
09:30, 10:20 en 11:30
Dr. Plesmanschool
Badhoevedorp
ma 10 Oct
09:30 en 11:15
Dongeschool
Amsterdam
ma 10 Oct
10:00 en 12:30
Amphion Theater (Rabobank zaal)
Doetinchem
ma 10 Oct
10:30 en 12:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
ma 10 Oct
11:00 en 13.30 uur
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ma 10 Oct
10:30
Rooms Katholieke Basisschool (RKBS) De Regenboog
Naaldwijk
ma 10 Oct
10:00, 11:30 en 13.00
Theater Cultura
Ede
di 11 Oct
11:00 en 13:00
De Leest (Rabozaal)
Waalwijk
di 11 Oct
10:30
Rooms Katholieke Basischool (RKBS) De Nieuwe Weg
Poeldijk
di 11 Oct
9:30, 10:30 en 11:30
Bibliotheek Twello (Brummen/Voorst)
Twello
di 11 Oct
11.00 en 13.30
De Goudse Schouwburg
Gouda
di 11 Oct
11:00 en 13:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
di 11 Oct
10:30 en 12:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
di 11 Oct
14:00
OC Vondel
Meulebeke
di 11 Oct
9:00, 10:30 en 12:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
di 11 Oct
09:15, 10:15, 11:15
KBS Nicolaasschool | Dependance 5/6
Rotterdam
di 11 Oct
10:00 en 11:30
Theater De Storm
Winterswijk
di 11 Oct
9:45, 11:00, en 13:15
Theater Koningsduyn
Castricum
wo 12 Oct
9:45 en 11:00
Theater Koningsduyn
Castricum
wo 12 Oct
14:00, 15:00 en 16:00
Concertgebouw De Vereeniging (Kleine Zaal)
Nijmegen
wo 12 Oct
9:00 , 10:30 en 12:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
wo 12 Oct
15:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 12 Oct
15:00
Theater Zinin
Nijverdal
wo 12 Oct
14:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
wo 12 Oct
9:15 en 11:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
do 13 Oct
11:45 en 13:30
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
do 13 Oct
9:30, 10:45 en 13:00
Bibliotheek Nijkerk
Nijkerk
do 13 Oct
10:30 en 13:00
De Kameleon (locatie Eikenlaan)
's-Gravenzande
do 13 Oct
13:05 en 14:15
KBS Nicolaasschool
Rotterdam
do 13 Oct
15:00 en 16:00
Huis73 - Bibliotheek Boxtel
Boxtel
vr 14 Oct
9:30, 10:30, 11:00 en 11:30
SBO De Fakkel
Nieuw-Vennep
vr 14 Oct
10:00 en 11:30
KBS Nicolaasschool (Gymzaal)
Rotterdam
vr 14 Oct
15:00
Theater Idea Soest
Soest
vr 14 Oct
09:30
Bibliotheek Schinveld
Schinveld
vr 14 Oct
10:30
SBO de Diamant
Naaldwijk
vr 14 Oct
15:00
Bibliotheek dbieb Leeuwarden
Leeuwarden
za 15 Oct
16:00
SPOT GRONINGEN
Groningen
za 15 Oct
9:30
Stadsschouwburg de Harmonie
Leeuwarden
za 15 Oct
11:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Rabobank zaal)
Leeuwarden
za 15 Oct
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
za 15 Oct
15:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Middenzaal)
Almere
za 15 Oct
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
za 15 Oct
14:30
Schouwburg Ogterop (Grote zaal)
Meppel
za 15 Oct
14:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 15 Oct
14:30 en 16:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Architectuurstudio)
Almere
za 15 Oct
11:00
De Weijer
Boxmeer
za 15 Oct
10:15
Bibliotheek Ypenburg
Den Haag
za 15 Oct
14:30
Bibliotheek Hilversum
Hilversum
za 15 Oct
10:45, 12:15 en 13:45
Theater de Mythe
Goes
zo 16 Oct
16:00
Maaspoort Den Bosch
's-Hertogenbosch
zo 16 Oct
11:00 en 14:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 16 Oct
14:00
Kennemer Theater (Grote zaal)
Beverwijk
zo 16 Oct
10:00 en 11:30
Theater Junushoff
Wageningen
zo 16 Oct
11:00
Theater Junushoff
Wageningen
zo 16 Oct
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 16 Oct
15:00
Theater Koningshof (Uiver)
Maassluis
zo 16 Oct
14:00
Theater Koningshof (Atrium)
Maassluis
zo 16 Oct
14:30 en 16:00
Theater Koningshof (Lijster)
Maassluis
zo 16 Oct
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 16 Oct
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 16 Oct
09:30-12:30 uur
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
zo 16 Oct
10:30
Schouwburg De Kampanje (Grote zaal)
Den Helder
zo 16 Oct
10:00 en 11:30
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
zo 16 Oct
11:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 16 Oct
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 16 Oct
11:00 en besloten 13:00
Zonnehuis
Amsterdam
zo 16 Oct
14:00 en 16:00
Cultuurcentrum Van Beresteyn (Jonckherenzaal)
Veendam
zo 16 Oct
11:00
de fabriek
Coevorden
zo 16 Oct
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 16 Oct
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 16 Oct
09:30, 11:00 en 14:30 uur.
Grand Theatre Groningen
Groningen
zo 16 Oct
11.00
Theater Ludens
Voorburg
zo 16 Oct
15:30
Poco Más
Roelofarendsveen
ma 17 Oct
15:00
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
ma 17 Oct
11:15
Stichting Gemeenschapshuis "Vianden"
Breda
ma 17 Oct
10:00
Islamitische basisschool An Noer
Alphen aan den Rijn
ma 17 Oct
10:30
obs 't Spectrum
Amersfoort
ma 17 Oct
09:30, 11:00 en 14:30 uur.
Grand Theatre Groningen
Groningen
di 18 Oct
9:30 en 11:00
Dok6
Panningen
di 18 Oct
11:00
Schouwburg Venray (Kleine Zaal)
Venray
di 18 Oct
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
di 18 Oct
13:00 en 15:00
CC Amstel
Amsterdam
di 18 Oct
10:45 en 13:30 uur
CC De Kruisboog
Tienen
wo 19 Oct
10:00 en 11:30
TAQA Theater De Vest (Plein zaal)
Alkmaar
wo 19 Oct
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
wo 19 Oct
14:00
De La Mar Theater
Amsterdam
wo 19 Oct
11:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
wo 19 Oct
14:30
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
wo 19 Oct
11:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 19 Oct
14:30
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
wo 19 Oct
15:00 uur
Theater en cultuurcentrum De Dillewijn
Ankeveen
wo 19 Oct
9:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 19 Oct
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 19 Oct
16:00 uur
Ontmoetingshuis Veenendaal-Oost
Veenendaal
do 20 Oct
12:00
Theater De Storm
Winterswijk
do 20 Oct
10:00 en 14:00
OC Leieland
Ooigem
do 20 Oct
11:00
Schouwburg De Lawei (Grote zaal)
Drachten
vr 21 Oct
11:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
vr 21 Oct
11:00
Brinkhuis
Laren
vr 21 Oct
10:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
vr 21 Oct
11:15, 13:45 en 15:45
Stadsschouwburg De Harmonie (Stadszaal)
Leeuwarden
za 22 Oct
15:00
De Dialoog
Ermelo
za 22 Oct
10:30
BREStheater
Brielle
za 22 Oct
11:00 en 15:00
Theater Lichtruim
Bilthoven
za 22 Oct
13:45 en 15:15
Stadsschouwburg De Harmonie (Boekenzaal)
Leeuwarden
za 22 Oct
15:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
za 22 Oct
14:30
Martiniplaza
Groningen
za 22 Oct
14:00
Schouwburg Venray (Grote Zaal)
Venray
za 22 Oct
14:00 en 16:00
Vrouwenbuurtlab - laaktheater op locatie
Den Haag
za 22 Oct
11:00
Theater de Willem
Papendrecht
za 22 Oct
14:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
zo 23 Oct
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 23 Oct
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 23 Oct
11:00 en 14:00
Laaktheater
Den Haag
zo 23 Oct
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
zo 23 Oct
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
zo 23 Oct
16:00
Singer Laren
Laren
zo 23 Oct
11:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk
zo 23 Oct
10:00 en 11:15
Theater Hof 88
Almelo
zo 23 Oct
11:00
Theater Scagon
Schagen
zo 23 Oct
15:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 23 Oct
15:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
zo 23 Oct
10:00 en 11:30
Amphion Theater (seesing flex Zaal)
Doetinchem
zo 23 Oct
11:00
Amphion Theater (Rabobank zaal)
Doetinchem
zo 23 Oct
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 23 Oct
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 23 Oct
11:00 en 13:30
Stadsschouwburg De Harmonie (Boekenzaal)
Leeuwarden
zo 23 Oct
15:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 23 Oct
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
zo 23 Oct
10:30
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
zo 23 Oct
10:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 23 Oct
14:00
Podium NOORD
Den Haag
ma 24 Oct
11:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
ma 24 Oct
11:00 en 14:00
Theater PePijn
Den Haag
ma 24 Oct
11:00 en 14:00
Muzee Scheveningen
Den Haag
ma 24 Oct
12:00 en 14:00
Bibliotheek Den Haag (vestiging Transvaalkwartier)
Den Haag
ma 24 Oct
14:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
ma 24 Oct
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
ma 24 Oct
10:30
Theater Speelhuis
Helmond
ma 24 Oct
10:00 en 11:30
Theater Speelhuis
Helmond
ma 24 Oct
9:30
Theater Speelhuis
Helmond
ma 24 Oct
9:30 en 11:30
Theater Dakota
Den Haag
di 25 Oct
09:15, 10:30 en 13:45
Zaal Roxy
Temse
di 25 Oct
11:00
Theater de Tuin
Leusden
di 25 Oct
10:00 en 11:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
di 25 Oct
12:00, 14:00 en 16:00
Centrale Bibliotheek Den Haag
Den Haag
di 25 Oct
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
di 25 Oct
10:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
wo 26 Oct
11:00
Jeugdtheater Hofplein
Rotterdam
wo 26 Oct
14:00
Bibliotheek Den Haag (locatie Escamp)
Den Haag
wo 26 Oct
11:00 en 14:00
De Nieuwe Regentes (Grote Zaal)
Den Haag
wo 26 Oct
10:00
Bibliotheek Scheveningen
Den Haag
wo 26 Oct
14:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 26 Oct
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
wo 26 Oct
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
wo 26 Oct
11:00
Schouwburg Lochem
Lochem
wo 26 Oct
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
wo 26 Oct
15:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
wo 26 Oct
14:00
Theater De Bussel (Grote zaal)
Oosterhout
wo 26 Oct
3x 30 min tussen 13:00 en 16:00
Kunst & Co - Centrum voor Dans, Muziek, Kunst, Theater & Educatie (vroeger het Mondriaanhuis)
Uden
wo 26 Oct
10:30 en 14:30
Theater Dakota
Den Haag
wo 26 Oct
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
wo 26 Oct
14:00
Evertshuis
Bodegraven
wo 26 Oct
11:00 en 14:00
Laaktheater
Den Haag
do 27 Oct
15:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
do 27 Oct
11:00 en 14:00
Laaktheater
Den Haag
do 27 Oct
10:00 en 11:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
do 27 Oct
14:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
do 27 Oct
10:00
Bibliotheek Wateringse Veld
Den Haag
do 27 Oct
14:00
Bibliotheek Moerwijk
Den Haag
do 27 Oct
15:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
vr 28 Oct
14:00, 15:00 en 16:00
Huis73 voor bibliotheek en cultuur
's-Hertogenbosch
vr 28 Oct
11:00
De Dialoog
Ermelo
vr 28 Oct
14:30
Warenar
Wassenaar
vr 28 Oct
14:00
Theater De Vaillant
Den Haag
vr 28 Oct
11:00 en 14:00
Theater Ludens
Voorburg
vr 28 Oct
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
vr 28 Oct
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
vr 28 Oct
14:00
Theater het Kruispunt (Theaterzaal)
Barendrecht
za 29 Oct
15:00
Theater de Schalm (Grote Zaal)
Veldhoven
za 29 Oct
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
za 29 Oct
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
za 29 Oct
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 29 Oct
14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
za 29 Oct
15:00
Theater Idea Soest
Soest
zo 30 Oct
14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
zo 30 Oct
14:00 en 15:30
Sociaal Cultureel Centrum Hofdael
Geldrop
zo 30 Oct
14:45
Prodentfabriek l Industrieel Studio en evenementencomplex in Amersfoort
Amersfoort
zo 30 Oct
14:15 uur
Prodentfabriek l Industrieel Studio en evenementencomplex in Amersfoort
Amersfoort
zo 30 Oct
11:00
Nesterlé Cultureel Centrum
Nistelrode
zo 30 Oct
11:00
Theater Cultura
Ede
zo 30 Oct
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 30 Oct
11:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 30 Oct
14:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 30 Oct
11:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 30 Oct
11:00 en 13:30
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 30 Oct
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
zo 30 Oct
15:00
Theater Naat Piek
Uden
zo 30 Oct
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 30 Oct
15:00 uur
CC Maasmechelen
Maasmechelen
zo 30 Oct
14:00 en 15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 30 Oct
14:30
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
ma 31 Oct
10:30
De Kyckert
Wateringen

November 2022

datum
voorstelling
locatie
di 1 Nov
9:30
Prins Mauritsschool
De Lier
di 1 Nov
10:30 en 13:00
Multifunctioneel centrum De Skâns
Gorredijk
wo 2 Nov
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
wo 2 Nov
15:00
Sporthal De Stenge
Heinkenszand
do 3 Nov
09:30, 10:15 en 11:00
Het Galjoen
Wierden
do 3 Nov
10:30
Protestants-Christelijke Basisschool (PCBS) De Blinkerd
Monster
vr 4 Nov
10:30 en 13:00
Herman Broerenschool Naaldwijk
Naaldwijk
vr 4 Nov
10:00
Theater Dakota
Den Haag
za 5 Nov
14:00
Openbare Bibliotheek Bouwlust
Den Haag
za 5 Nov
13:00 - 13:45
Cultureel Centrum de Man
Oostvoorne
zo 6 Nov
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 6 Nov
09:15 - 13:30
Cool Kunst en Cultuur (Rodi Media Zaal)
Heerhugowaard
zo 6 Nov
11:00
Jan van Besouw Goirle
Goirle
zo 6 Nov
11:00
Schouwburg Odeon (Papenstraattheater)
Zwolle
zo 6 Nov
14:00
Theater Ludens
Voorburg
zo 6 Nov
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 6 Nov
15:30
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 6 Nov
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
zo 6 Nov
14:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 6 Nov
14:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 6 Nov
14:30
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 6 Nov
14:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
zo 6 Nov
11:00 en 14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 6 Nov
14:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 6 Nov
10:15 en 11:45
Cool Kunst en Cultuur (Rodi Media Zaal)
Heerhugowaard
zo 6 Nov
10:00 en 11:30
Cool Kunst en Cultuur (Zaal A)
Heerhugowaard
zo 6 Nov
09:45, 11:00 en 12:15
Cool Kunst en Cultuur (Zaal B)
Heerhugowaard
ma 7 Nov
11:00 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
ma 7 Nov
11:00 en 12:30
Theater Scagon
Schagen
ma 7 Nov
11:00 en 13:00
Theater de Meenthe
Steenwijk
ma 7 Nov
10:30 uur
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
di 8 Nov
9:00; 10:15 en 13:15
Cultuurhuis De Klinker (Grote zaal)
Winschoten
wo 9 Nov
15:00
Het wapen van Reek
Reek
wo 9 Nov
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
zo 13 Nov
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 13 Nov
14:00
WestlandTheater De Naald (Jumbozaal)
Naaldwijk
zo 13 Nov
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 13 Nov
14:30 en 16:00
OC Leieland
Ooigem
zo 13 Nov
14:30
Woonboulevard
Almelo
zo 13 Nov
15:00
Het Punt Vroomshoop
Vroomshoop
zo 13 Nov
11:00 en 13:30
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 13 Nov
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
zo 13 Nov
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 13 Nov
14:00
Theater Koningsduyn
Castricum
zo 13 Nov
14:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
zo 13 Nov
14:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
ma 14 Nov
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
di 15 Nov
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
wo 16 Nov
9:00 en 10:30
Theater Dakota
Den Haag
vr 18 Nov
09:30, 10:30 en 11:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
vr 18 Nov
16:00 uur
Ontmoetingshuis Veenendaal-Oost
Veenendaal
za 19 Nov
15:00
Theater de Voorveghter (Grote Zaal)
Hardenberg
za 19 Nov
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 19 Nov
15:30
De Bibliotheek Neude
Utrecht
za 19 Nov
14:00 en 16:00
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
za 19 Nov
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 20 Nov
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 20 Nov
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 20 Nov
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 20 Nov
10:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 20 Nov
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
zo 20 Nov
11:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
zo 20 Nov
13:30 tot 17:00
Zaantheater
Zaandam
zo 20 Nov
14:15 en 16:00
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 20 Nov
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 20 Nov
15:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
zo 20 Nov
11:00
Buurttheater De Buurvrouw
Rotterdam
zo 20 Nov
14:00
Schouwburg Venray (Grote Zaal)
Venray
zo 20 Nov
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 20 Nov
15:00
Stadstheater (Grote Zaal)
Zoetermeer
zo 20 Nov
14:30
CC De Kern
Wilrijk-Antwerpen
zo 20 Nov
15:00
Stichting DRU Industriepark
Ulft
zo 20 Nov
15:00
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 20 Nov
14:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
zo 20 Nov
16:00
Theater 't Web
Bleiswijk
wo 23 Nov
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
wo 23 Nov
15:00
Theater Carrousel
Ommen
wo 23 Nov
15:00
Dorpshuis Zeeland
wo 23 Nov
14:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
wo 23 Nov
15:00
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 23 Nov
15:30
Kennemer Theater (Kleine zaal)
Beverwijk
wo 23 Nov
15:30
Theater Speelhuis
Helmond
za 26 Nov
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
za 26 Nov
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
za 26 Nov
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
za 26 Nov
11:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
za 26 Nov
14:30
Schouwburg De Kampanje (Grote zaal)
Den Helder
za 26 Nov
15:00
Theater Vianen
Vianen
za 26 Nov
15:00
Theater Vrijburcht
Amsterdam
za 26 Nov
15:00
Theater Diekhuus
Middelharnis
zo 27 Nov
10:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 27 Nov
11:00
De Wiese
Schalkwijk
zo 27 Nov
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 27 Nov
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 27 Nov
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 27 Nov
15:30
De Eendracht
Abcoude
zo 27 Nov
15:00
Theater De Storm
Winterswijk
zo 27 Nov
14:00
Theater De Lievekamp (Maragzaal)
Oss
zo 27 Nov
14:00 en 16:00
Theater de Winsinghhof
Roden
zo 27 Nov
15:00
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
zo 27 Nov
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 27 Nov
11:00
De Drom Centrum van Cultuur
Enkhuizen
zo 27 Nov
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zo 27 Nov
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
ma 28 Nov
10:00 en 14:00
JC 4Link
Moorslede
wo 30 Nov
15:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 30 Nov
15:30
Schouwburg Lochem
Lochem
wo 30 Nov
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 30 Nov
14:00 en 16:00
Kukeleku
Horst
wo 30 Nov
15:30
Bibliotheek Barneveld
Barneveld

December 2022

datum
voorstelling
locatie
vr 2 Dec
15:30
Huis van Eemnes
Eemnes
za 3 Dec
11:00
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
za 3 Dec
11:00 en 13:30
De Dialoog
Ermelo
za 3 Dec
11:00 en 14:00
Theater Zinin
Nijverdal
za 3 Dec
11:00 en 14:00
De Nobelaer (Kleine Zaal)
Etten-Leur
za 3 Dec
11:00 en 15:00
Theater de Krakeling
Amsterdam
za 3 Dec
11:00
Theater Cultura
Ede
zo 4 Dec
11:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 4 Dec
11:00
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 4 Dec
11:00
Theater Speelhuis
Helmond
zo 4 Dec
11:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 4 Dec
14:00
Theater De Purmaryn (Grote zaal)
Purmerend
zo 4 Dec
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 4 Dec
11:00
Fulcotheater
IJsselstein UT
zo 4 Dec
15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
zo 4 Dec
10:00 en 11:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
zo 4 Dec
15:30
CC Den Herd
Bladel
wo 7 Dec
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
vr 9 Dec
10:00
Theater Dakota
Den Haag
za 10 Dec
15:00 uur
Nia Domo
Boekel
za 10 Dec
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
zo 11 Dec
14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 11 Dec
11:00
Agora Theater
Druten
zo 11 Dec
10:00 en 11:15
De Leest (Rabozaal)
Waalwijk
zo 11 Dec
14:00 en 16:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
zo 11 Dec
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 11 Dec
14.00
Schouwburg Ogterop (Kleine zaal)
Meppel
zo 11 Dec
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 11 Dec
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 11 Dec
15:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 11 Dec
14:30
Theater Dakota (Theaterzaal)
Den Haag
zo 11 Dec
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 11 Dec
14:00
DNK (bibliotheek)
Assen
zo 11 Dec
10:30
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 11 Dec
11:00
Zonnehuis
Amsterdam
zo 11 Dec
11:00
Theater De Blauwe Kei (Magazijn)
Veghel
zo 11 Dec
14:00
Cultuurpodium de Groene Engel
Oss
ma 12 Dec
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
ma 12 Dec
10:30 en 13:30
GC De Wildeman
Herent
di 13 Dec
9:00, 11:00 en 13:30
GC De Wildeman
Herent
di 13 Dec
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
wo 14 Dec
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
wo 14 Dec
10:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 14 Dec
10:30
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
za 17 Dec
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
za 17 Dec
14:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 18 Dec
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 18 Dec
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 18 Dec
14:00
Stichting Podium Boxtel
Boxtel
zo 18 Dec
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 18 Dec
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 18 Dec
14:00
BREStheater
Brielle
zo 18 Dec
10:00 en 11:30
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 18 Dec
14:00
de fabriek
Coevorden
zo 18 Dec
11:00 en 14:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 18 Dec
11:00 en 14:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 18 Dec
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 18 Dec
15:00
Openbare Bibliotheek Eindhoven
Eindhoven
wo 21 Dec
15:30
CulturA & Zo
Nootdorp
za 24 Dec
11:00 en 14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
di 27 Dec
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
di 27 Dec
14:00 en 16:00
Theater De Bussel (Kleine zaal)
Oosterhout
di 27 Dec
14:00
Theater Speelhuis
Helmond
di 27 Dec
10:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
di 27 Dec
15:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
wo 28 Dec
11:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
wo 28 Dec
14:00 tot 17:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
wo 28 Dec
15:00
Theater de Voorveghter (Grote Zaal)
Hardenberg
wo 28 Dec
14:30 en 16:00
Theater de Voorveghter (Foyer)
Hardenberg
wo 28 Dec
13:30 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
wo 28 Dec
15:00
De Weijer
Boxmeer
wo 28 Dec
15:00
Evertshuis
Bodegraven
wo 28 Dec
11:00
Natlab
Eindhoven
wo 28 Dec
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
wo 28 Dec
15:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
wo 28 Dec
14:00 en 16:00
Theater De Storm
Winterswijk
do 29 Dec
vanaf 9:30 uur
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 29 Dec
9:45 en 11:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 29 Dec
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 29 Dec
11:00 en 14:00
Schouwburg De Kampanje (Grote zaal)
Den Helder
do 29 Dec
12:00 en 15:00
De Toneelschuur (Kleine zaal)
Haarlem
do 29 Dec
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
do 29 Dec
14:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
do 29 Dec
10:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
do 29 Dec
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
do 29 Dec
14:00
AINSI
Maastricht
vr 30 Dec
11:00 en 14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
vr 30 Dec
15:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk
vr 30 Dec
11:00 en 14:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
vr 30 Dec
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
vr 30 Dec
11:00
De Dialoog
Ermelo

January 2023

datum
voorstelling
locatie
ma 2 Jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
di 3 Jan
14:00 en 16:00
Theater Koningshof (Lepelaar)
Maassluis
wo 4 Jan
14:30
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord
wo 4 Jan
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 4 Jan
11:00 en 14:00
Natlab
Eindhoven
wo 4 Jan
15:00
Theater Lichtruim
Bilthoven
wo 4 Jan
11:00 en 13:30
Jeugdtheater Hofplein
Rotterdam
do 5 Jan
15:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
do 5 Jan
15:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
do 5 Jan
14:00 en 16:00
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
vr 6 Jan
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
vr 6 Jan
14:00 en 16:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
vr 6 Jan
14:00
De Dialoog
Ermelo
vr 6 Jan
14:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
za 7 Jan
15:00
Nesterlé Cultureel Centrum
Nistelrode
za 7 Jan
15:00
Theater Idea Soest
Soest
za 7 Jan
14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
za 7 Jan
14:30
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
za 7 Jan
15:00
De Meerpaal (Kleine zaal)
Dronten
za 7 Jan
14:00 en 16:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 7 Jan
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
za 7 Jan
16:00
Maaspodium (Blauwe zaal)
Rotterdam
zo 8 Jan
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
zo 8 Jan
14:00 en 16:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 8 Jan
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 8 Jan
15:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
zo 8 Jan
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 8 Jan
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 8 Jan
13:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zo 8 Jan
13:30 en 15:30 (première)
Muziekgebouw aan 't IJ (Kleine zaal)
Amsterdam
zo 8 Jan
11:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 8 Jan
14:00 en 15:30
Sociaal Cultureel Centrum Hofdael
Geldrop
za 14 Jan
14:00 en 16:00
Theater de Winsinghhof
Roden
zo 15 Jan
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn (Nedmagzaal)
Veendam
zo 15 Jan
11:00
Agora Theater
Druten
zo 15 Jan
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 15 Jan
15:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 15 Jan
14:00
De Ruchte
Someren
zo 15 Jan
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 15 Jan
15:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
zo 15 Jan
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 15 Jan
10:30
De Maaspoort (Piet Kingma zaal)
Venlo
zo 15 Jan
11:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
zo 15 Jan
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 15 Jan
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 15 Jan
14:00
DNK (bibliotheek)
Assen
zo 15 Jan
10:00
Jan van Besouw Goirle
Goirle
zo 15 Jan
15:30
De Eendracht
Abcoude
zo 15 Jan
11:00
Theater Ludens
Voorburg
zo 15 Jan
11:00
Meeting House
Dordrecht
zo 15 Jan
15:00
Stichting den Dullaert
Hulst
ma 16 Jan
11:00 en 13:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
wo 18 Jan
10:00
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 18 Jan
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
wo 18 Jan
10:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
vr 20 Jan
10:00
Basisschool Het Mozaïek (hoofdlocatie)
Nieuw-Vennep
za 21 Jan
13:30
Wennekerpand
Schiedam
za 21 Jan
10:00 en 11:15
Wennekerpand
Schiedam
za 21 Jan
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 22 Jan
10:00 en 11:15
HOFtheater (Vergaderzaal)
Raalte
zo 22 Jan
14:00 en 16:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 22 Jan
14:00
BREStheater
Brielle
zo 22 Jan
14:00
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
zo 22 Jan
11:00
Perron 3
Rosmalen
zo 22 Jan
09:15 en 10:30
OC De Stringe
Anzegem-Vichte.
zo 22 Jan
14:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
zo 22 Jan
11:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 22 Jan
11:00 en 14:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 22 Jan
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 22 Jan
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 22 Jan
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 22 Jan
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 22 Jan
11:00
Chassé Theater
Breda
zo 22 Jan
11:00
Stichting DRU Industriepark
Ulft
ma 23 Jan
11:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
ma 23 Jan
10:00
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
ma 23 Jan
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
di 24 Jan
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
di 24 Jan
9:00, 10:45 en 12:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
wo 25 Jan
10:00 en 13:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
wo 25 Jan
van 9:15 tot 16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 25 Jan
09:30, 11:00 en 15:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 25 Jan
9:15 tot 16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 25 Jan
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
wo 25 Jan
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
vr 27 Jan
10:00 en 11:00
Cultuurfabriek / Muziekvereniging Concordia
Bergschenhoek
za 28 Jan
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
za 28 Jan
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 28 Jan
14:00 en 16:00
Markant Uden
Uden
zo 29 Jan
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 29 Jan
14:00
Schouwburg Ogterop (Kleine zaal)
Meppel
zo 29 Jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 29 Jan
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zo 29 Jan
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 29 Jan
10:30 (speeltuin van 10:00 tot 12:30 uur)
Schouwburg Odeon (Hanzestrohmzaal)
Zwolle
zo 29 Jan
11:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 29 Jan
14:00 en 16:00
Theater De Lievekamp (Rabo Zaal)
Oss
zo 29 Jan
11:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 29 Jan
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
zo 29 Jan
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 29 Jan
9:45 en 11:00
Spant!
Bussum
zo 29 Jan
10:00 en 11:30
Spant! (Podium 2)
Bussum
zo 29 Jan
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 29 Jan
11:00 en 12:30 (onder voorbehoud)
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
zo 29 Jan
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 29 Jan
10:30
Spant!
Bussum
zo 29 Jan
9:30 tot 12:30 uur
Kennemer theater
Beverwijk
zo 29 Jan
10:00
Kennemer Theater (Kleine zaal)
Beverwijk
zo 29 Jan
11:15
Kennemer Theater (Grote zaal)
Beverwijk

March 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 1 Feb
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
vr 3 Feb
10:00
Theater Dakota
Den Haag
za 4 Feb
15:00
Bibliotheek dbieb Leeuwarden
Leeuwarden
za 4 Feb
11:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 4 Feb
10:15
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 4 Feb
14:30
De Nobelaer
Etten-Leur
za 4 Feb
14:00 en 15:30
De Nobelaer (Kleine Zaal)
Etten-Leur
za 4 Feb
10:30 - 11:05
Bibliotheek Hilversum
Hilversum
zo 5 Feb
16:00
Kerk Zuiderwoude
Zuiderwoude
zo 5 Feb
15:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 5 Feb
11:00
De Drom Centrum van Cultuur
Enkhuizen
zo 5 Feb
11:00
Zonnehuis
Amsterdam
zo 5 Feb
16:00
Singer Laren
Laren
zo 5 Feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 5 Feb
16:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
zo 5 Feb
14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 5 Feb
10:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 5 Feb
11:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 5 Feb
11:00 en 14:00
Stadstheater (Kleine zaal)
Zoetermeer
zo 5 Feb
11:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 5 Feb
9:30
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
zo 5 Feb
10:30 en 12:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 5 Feb
10:00 en 11:15
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
di 7 Feb
9:00, 10:45 en 12:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
di 7 Feb
10:30 en 13:00
Theater de Luifel
Heemstede
wo 8 Feb
14:00
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 8 Feb
14:30
Wijkgebouw de Nieuwe Pit
Uden
wo 8 Feb
09:30, 10:30 en 11:30
Muziekgebouw aan 't IJ (Kleine zaal)
Amsterdam
zo 12 Feb
15:00
Stichting Het Kasteel van Rhoon
Rhoon
zo 12 Feb
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 12 Feb
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 12 Feb
11:00 en 14:00
Schouwburg Middelburg
Middelburg
zo 12 Feb
14:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 12 Feb
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
zo 12 Feb
14:30
De La Mar Theater
Amsterdam
zo 12 Feb
9:30
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
zo 12 Feb
10:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 12 Feb
10:45
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 12 Feb
10:00 en 11:30
Schouwburg Agnietenhof (Grote zaal)
Tiel
wo 15 Feb
15:00
Theater Carrousel
Ommen
za 18 Feb
14:00 en 16:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 19 Feb
10:00 en 11:15
Stadscentrum het Parochiehuis
Delden
zo 19 Feb
14:00 en 16:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
zo 19 Feb
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 19 Feb
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 19 Feb
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 Feb
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 Feb
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 19 Feb
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 Feb
11:00
Theater Vianen
Vianen
zo 19 Feb
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 19 Feb
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 19 Feb
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
ma 20 Feb
9:45 en 11:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ma 20 Feb
10:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
wo 22 Feb
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
do 23 Feb
14:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
za 25 Feb
13:30 en 15:30
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord
za 25 Feb
11:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
za 25 Feb
11:35, 13:00 en 15:00
Theater Voorhuys
Emmeloord
za 25 Feb
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 25 Feb
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
za 25 Feb
14:30
't Spectrum
Schijndel
zo 26 Feb
11:00
Theater Hofpoort
Coevorden
zo 26 Feb
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 26 Feb
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 26 Feb
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 26 Feb
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 26 Feb
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 26 Feb
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 26 Feb
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 26 Feb
15:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 26 Feb
11:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 26 Feb
11:00
De Leest (Thermaflexzaal)
Waalwijk
zo 26 Feb
10:00, 11:30 en 13:00
Theater Voorhuys
Emmeloord
zo 26 Feb
10:30 en 12:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
zo 26 Feb
13:30
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord
zo 26 Feb
14:00 en 16:00
Schouwburg Venray
Venray
zo 26 Feb
9:30
Theater de Meenthe
Steenwijk
zo 26 Feb
10:00 en 11:15
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 26 Feb
10:30
Theater De Meenthe (ELEQ Theaterzaal)
Steenwijk
zo 26 Feb
15:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 26 Feb
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
ma 27 Feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
ma 27 Feb
11:00
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
ma 27 Feb
13:30 en 16:00
Zaantheater
Zaandam
di 28 Feb
13:30 en 15:30
Schouwburg Orpheus
Apeldoorn
di 28 Feb
11:00
Theater de Tuin
Leusden
di 28 Feb
10:30
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
di 28 Feb
10:00 en 11:15
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
di 28 Feb
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
di 28 Feb
15:00
De Toneelschuur (Grote zaal)
Haarlem

March 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 1 Mar
15:00
De Toneelschuur (Kleine zaal)
Haarlem
wo 1 Mar
11:00 en 13:30
Jeugdtheater Hofplein
Rotterdam
wo 1 Mar
11:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
wo 1 Mar
15:00
Theater Cultura
Ede
wo 1 Mar
11:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
wo 1 Mar
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
wo 1 Mar
14:30
Theater aan de Slinger
Houten
wo 1 Mar
14:00 en 16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
do 2 Mar
11:00 en 14:00
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
do 2 Mar
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
do 2 Mar
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
vr 3 Mar
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
vr 3 Mar
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
vr 3 Mar
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
vr 3 Mar
14:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
za 4 Mar
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
za 4 Mar
15:00
De Eendracht
Gemert
zo 5 Mar
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 5 Mar
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 5 Mar
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 5 Mar
11:00
Concordia Kunst en Cultuur
Enschede
zo 5 Mar
10:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 5 Mar
10:00 en 11:30
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 5 Mar
9:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 5 Mar
11:00 en 13:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
zo 5 Mar
11:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 5 Mar
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 5 Mar
15:00 en 16:30
CC Het Bolwerk
Vilvoorde
zo 5 Mar
14:00 en 16:00
Kukeleku
Horst
zo 5 Mar
14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 5 Mar
13:30 en 15:30
Het Concertgebouw (Kleine zaal)
Amsterdam
di 7 Mar
09:00, 11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
di 7 Mar
11:00 en 13:00
Theater de Borgh
Budel
wo 8 Mar
09:30
Theater de Borgh
Budel
wo 8 Mar
10:30
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 8 Mar
9:00 en 10:30
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
za 11 Mar
16:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
za 11 Mar
11:00
De Colle
Kollum
zo 12 Mar
11:00 en 12:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 12 Mar
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 12 Mar
11:00 en 14:00
Theater Heerlen (INGZaal)
Heerlen
zo 12 Mar
11:00
Agora Theater
Druten
zo 12 Mar
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 12 Mar
10:30 en 12:00
Theater De Lievekamp (Maragzaal)
Oss
zo 12 Mar
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
zo 12 Mar
10:00 en 11:30
Theater De Blauwe Kei (Grote Zaal)
Veghel
zo 12 Mar
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
zo 12 Mar
13:30 en 15:30
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 12 Mar
14:00 en 16:00
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 12 Mar
14:30
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
zo 12 Mar
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 12 Mar
14:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 12 Mar
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
ma 13 Mar
10:00 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
ma 13 Mar
13:00
Pand P
Eindhoven
ma 13 Mar
09:30 en 10: 45
Theater De Muze
Noordwijk
ma 13 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
di 14 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
di 14 Mar
09:30, 10:45 en 13:45
Theater De Muze
Noordwijk
di 14 Mar
10:30 en 13:00
Pand P
Eindhoven
wo 15 Mar
11:00
Saltomontessorischool De Trinoom
Eindhoven
wo 15 Mar
09:30 en 10:45
Theater De Muze
Noordwijk
wo 15 Mar
9:30 en 10:45
Theater Dakota
Den Haag
wo 15 Mar
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
do 16 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
do 16 Mar
09:30 en 10:45
Kunstgebouw
Rijswijk
vr 17 Mar
16:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 18 Mar
14:00 en 16:00
Singer Laren
Laren
zo 19 Mar
14:00
Stichting den Dullaert
Hulst
zo 19 Mar
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 19 Mar
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 19 Mar
11:00
Agora Theater
Druten
zo 19 Mar
11:00
De Leest
Waalwijk
zo 19 Mar
11:00
De Weijer
Boxmeer
zo 19 Mar
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 19 Mar
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 Mar
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 Mar
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 19 Mar
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 19 Mar
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 Mar
14:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 19 Mar
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
ma 20 Mar
opbouw + 10:30 en 12:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
ma 20 Mar
11:00 en 13:00
Multifunctioneel Centrum (MFC) Dalzicht
Oldemarkt
di 21 Mar
09.30, 11.00 en 12.45
Multifunctioneel Centrum (MFC) Dalzicht
Oldemarkt
di 21 Mar
9:00, 10:30 en 12:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
wo 22 Mar
9:00 en 10:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
za 25 Mar
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 25 Mar
16:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
za 25 Mar
11:00
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 26 Mar
14:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 26 Mar
15:00
Theater Naat Piek
Uden
zo 26 Mar
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 26 Mar
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 26 Mar
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 26 Mar
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 26 Mar
11:00
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
zo 26 Mar
9:30
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
10:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
9:45 en 11:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 26 Mar
13:00 en 15:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
zo 26 Mar
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 26 Mar
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 26 Mar
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 26 Mar
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 26 Mar
13:30 tot 17:00 uur
CC Palethe
Pelt
zo 26 Mar
14:15 en 16:15
CC Palethe
Pelt
zo 26 Mar
15:15
CC Palethe (Zinnezaal)
Pelt
zo 26 Mar
14:00
CC Deurne
Deurne
zo 26 Mar
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 26 Mar
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
wo 29 Mar
11:00
Perron 3
Rosmalen
wo 29 Mar
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 29 Mar
15:00
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
vr 31 Mar
10:30 en 12:30
Podium Mozaiek
Amsterdam

April 2023

datum
voorstelling
locatie
za 1 Apr
15:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
za 1 Apr
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 1 Apr
14:00 en 16:00
Theater de Winsinghhof
Roden
zo 2 Apr
14:00
De Klif
Nijmegen
zo 2 Apr
10:00 en 11:30
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 2 Apr
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 2 Apr
11:00 en 14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 2 Apr
11:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 2 Apr
10:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 2 Apr
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 2 Apr
11:00
't Spectrum
Schijndel
zo 2 Apr
10:00 en 11:15
't Spectrum
Schijndel
zo 2 Apr
15:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 2 Apr
11:00
Agora Theater
Druten
zo 2 Apr
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 2 Apr
15:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 2 Apr
11:00
Theater de Tuin
Leusden
zo 2 Apr
15:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 2 Apr
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 2 Apr
11:00
De Drom Centrum van Cultuur
Enkhuizen
ma 3 Apr
10:30 en 13:30
De Kring Roosendaal (Kleine zaal)
Roosendaal
ma 3 Apr
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 4 Apr
10:00 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
wo 5 Apr
15:00
MuzeRijk
Uden
wo 5 Apr
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
vr 7 Apr
13:00 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
za 8 Apr
13:00 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 9 Apr
15:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 9 Apr
15:30
Poco Más
Roelofarendsveen
zo 9 Apr
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
ma 10 Apr
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
wo 12 Apr
15:00
Eigen Herd
UDEN
wo 12 Apr
9:00 en 10:45
Chassé Theater (Kinlyzaal)
Breda
za 15 Apr
15:00
Theater Cultura
Ede
zo 16 Apr
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 16 Apr
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 16 Apr
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 16 Apr
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 16 Apr
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 16 Apr
11:00 en 15:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 16 Apr
13:00 tot 17:00
Zaantheater
Zaandam
zo 16 Apr
14:30 en 16:00
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 16 Apr
13:30 en 15:30
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 16 Apr
10:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 16 Apr
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 16 Apr
15:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 16 Apr
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 16 Apr
11:00
Theater de Luifel
Heemstede
zo 16 Apr
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 16 Apr
11:00
Jan van Besouw Goirle
Goirle
zo 16 Apr
11:00
City of Wesopa
Weesp
di 18 Apr
11:00 en 13:30
De Schammert
Leende
di 18 Apr
10:30 en 13:30
CC Binder
Puurs
wo 19 Apr
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
vr 21 Apr
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vr 21 Apr
10:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
za 22 Apr
15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 23 Apr
11:00
Kennemer Theater (Grote zaal)
Beverwijk
zo 23 Apr
16:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 23 Apr
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 23 Apr
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 23 Apr
15:00
't Spectrum
Schijndel
zo 23 Apr
14:30 en 16:30
CC Den Amer
Diest
zo 23 Apr
10:00
De Weijer
Boxmeer
zo 23 Apr
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 23 Apr
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 23 Apr
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 23 Apr
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 23 Apr
11:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 23 Apr
15:00
Spant! (Podium 2)
Bussum
ma 24 Apr
15:00
Theater Speelhuis
Helmond
wo 26 Apr
14:00 en 16:00
Singer Laren
Laren
vr 28 Apr
16:00
Chassé Theater (Kinlyzaal)
Breda
vr 28 Apr
10:00 en 11:30
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
za 29 Apr
9:45 en 11:00
Perron 3 (Kleine zaal)
Rosmalen
za 29 Apr
10:00 en 11:30
Perron 3 (Theaterzaal)
Rosmalen
za 29 Apr
15:30
Theater de Schalm (Grote Zaal)
Veldhoven
za 29 Apr
19:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 30 Apr
15:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 30 Apr
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zo 30 Apr
14:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 30 Apr
11:00
Schouwburg Lochem
Lochem
zo 30 Apr
15:00
Het Punt Vroomshoop
Vroomshoop
zo 30 Apr
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam

May 2023

datum
voorstelling
locatie
ma 1 May
10:00 en 12:00
Theater de Veste
Delft
di 2 May
14:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
wo 3 May
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
wo 3 May
10:00 en 11:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 3 May
9:45 en 11:00
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
wo 3 May
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 3 May
11:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Grote zaal)
Almere
wo 3 May
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
wo 3 May
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
za 6 May
15:00
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
za 6 May
20:30
Theater De Blauwe Kei (Magazijn)
Veghel
za 6 May
15:00 (speeltuin vanaf 13:30 uur)
Wildlands Adventure Zoo Emmen, exploitant van het ATLAS Theater
Emmen
za 6 May
14:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
zo 7 May
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 7 May
11:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 7 May
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn (Nedmagzaal)
Veendam
zo 7 May
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 7 May
11:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 7 May
14:00 en 16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 7 May
13:15 en 15:45
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 7 May
10:30
De Kring Roosendaal (Grote zaal)
Roosendaal
zo 7 May
9:30
De Kring Roosendaal (Foyer)
Roosendaal
zo 7 May
10:00 en 11:15
De Kring Roosendaal (Kleine zaal)
Roosendaal
zo 7 May
v.a. 13:00 uur
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 7 May
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 7 May
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 7 May
11:00 en 14:00
CulturA & Zo
Nootdorp
ma 8 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 9 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
wo 10 May
14:00 en 16:00
Schouwburg Hengelo (Middenzaal)
Hengelo
za 13 May
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 13 May
15:00 (speeltuin vanaf 13:30)
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
za 13 May
14:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 14 May
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 14 May
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 14 May
11:00 en 14:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 14 May
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 14 May
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
ma 15 May
10:30 en 13:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
wo 17 May
10:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
za 20 May
15:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 21 May
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 21 May
10:30
Schouwburg Venray (Grote Zaal)
Venray
zo 21 May
10:00 en 11:15
Schouwburg Venray (Kleine Zaal)
Venray