menu

Speellijst

filters:

December 2022

datum
voorstelling
locatie
wo 7 Dec
15:00
Het wapen van Reek
Reek
wo 7 Dec
14:00
CC De Kruisboog
Tienen
wo 7 Dec
10:30
Bibliotheek Oost-Achterhoek / Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
vr 9 Dec
10:00
Theater Dakota
Den Haag
za 10 Dec
10:30
Bibliotheek Oost-Achterhoek / Groenlo
Groenlo
za 10 Dec
15:00 uur
Nia Domo
Boekel
za 10 Dec
14:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
za 10 Dec
15:00
OBA Oosterdok (Junior Theater)
Amsterdam
zo 11 Dec
10:00
De Leest (Rabozaal)
Waalwijk
zo 11 Dec
14:30
Theater Dakota (Theaterzaal)
Den Haag
zo 11 Dec
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 11 Dec
14:00
Cultuurpodium de Groene Engel
Oss
zo 11 Dec
14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 11 Dec
14:00
DNK (bibliotheek)
Assen
zo 11 Dec
11:00
Agora Theater
Druten
zo 11 Dec
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 11 Dec
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 11 Dec
15:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 11 Dec
11:00
Theater De Blauwe Kei (Magazijn)
Veghel
zo 11 Dec
14.00 en 16:00
Schouwburg Ogterop (Kleine zaal)
Meppel
zo 11 Dec
11:00
Zonnehuis
Amsterdam
zo 11 Dec
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
ma 12 Dec
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
ma 12 Dec
10:30 en 13:30
GC De Wildeman
Herent
di 13 Dec
9:00, 11:00 en 13:30
GC De Wildeman
Herent
di 13 Dec
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
di 13 Dec
16:00
Chassé Theater
Breda
wo 14 Dec
10:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
wo 14 Dec
10:30
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
wo 14 Dec
10:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 14 Dec
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
do 15 Dec
17:00
Maaspoort Den Bosch
's-Hertogenbosch
vr 16 Dec
10:00 en 13:30 uur (twee locaties)
Basisschool de Singel (Hoofdlocatie)
Schiedam
za 17 Dec
14:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
za 17 Dec
13:00 en 15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zo 18 Dec
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 18 Dec
11:00 en 14:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 18 Dec
11:00 en 14:00
de fabriek
Coevorden
zo 18 Dec
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 18 Dec
15:00
Openbare Bibliotheek Eindhoven
Eindhoven
zo 18 Dec
11:00 en 14:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 18 Dec
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 18 Dec
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 18 Dec
10:00 en 11:30
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 18 Dec
14:00
Stichting Podium Boxtel
Boxtel
zo 18 Dec
11:00 en 13:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 18 Dec
15:00
De Nieuwe Bibliotheek
Almere
zo 18 Dec
14:00
BREStheater
Brielle
wo 21 Dec
15:30
CulturA & Zo
Nootdorp
za 24 Dec
11:00 en 14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
di 27 Dec
14:00 en 16:00
Theater De Bussel (Kleine zaal)
Oosterhout
di 27 Dec
14:00
Theater Speelhuis
Helmond
di 27 Dec
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
di 27 Dec
13:00 en 15:00
CC Amstel
Amsterdam
di 27 Dec
15:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
di 27 Dec
15:00
Multifunctioneel Centrum (MFC) Ons Huis
Sint Annaparochie
wo 28 Dec
11:00, 12:00 en 13:00
Woest Zuid Heinze
Amsterdam
wo 28 Dec
15:00
De Weijer
Boxmeer
wo 28 Dec
15:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
wo 28 Dec
13:30 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
wo 28 Dec
14:00 tot 17:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
wo 28 Dec
15:00
Theater de Voorveghter (Grote Zaal)
Hardenberg
wo 28 Dec
15:00
Natlab
Eindhoven
wo 28 Dec
11:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
wo 28 Dec
15:00
Evertshuis
Bodegraven
wo 28 Dec
14:30 en 16:00
Theater de Voorveghter (Foyer)
Hardenberg
wo 28 Dec
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
wo 28 Dec
14:00 en 16:00
Theater De Storm
Winterswijk
do 29 Dec
14:00 en 16:00
AINSI
Maastricht
do 29 Dec
9:45 en 11:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 29 Dec
12.00 - 13.05
Concert- en congresgebouw De Doelen
Rotterdam
do 29 Dec
14:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
do 29 Dec
10:30 en 14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
do 29 Dec
vanaf 9:30 uur
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 29 Dec
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 29 Dec
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
do 29 Dec
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
do 29 Dec
11:00
Bibliotheek Buitenpost
Buitenpost
do 29 Dec
15:00
Bibliotheek Surhuisterveen
Surhuisterveen
do 29 Dec
12:00 en 15:00
De Toneelschuur (Kleine zaal)
Haarlem
do 29 Dec
10:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
vr 30 Dec
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
vr 30 Dec
11:00 en 14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
vr 30 Dec
11:00
De Dialoog
Ermelo
vr 30 Dec
15.00
OBA Oosterdok (Junior Theater)
Amsterdam
vr 30 Dec
13.45 - 14.50
Concert- en congresgebouw De Doelen
Rotterdam
vr 30 Dec
15:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk
vr 30 Dec
11:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht

January 2023

datum
voorstelling
locatie
ma 2 Jan
11:00 en 14:00
Schouwburg De Kampanje (Grote zaal)
Den Helder
ma 2 Jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
di 3 Jan
14:00 en 16:00
Theater Koningshof (Lepelaar)
Maassluis
wo 4 Jan
11:00 en 14:00
Natlab
Eindhoven
wo 4 Jan
14:30
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord
wo 4 Jan
11:00 en 13:30
Jeugdtheater Hofplein
Rotterdam
wo 4 Jan
15:00
Theater Lichtruim
Bilthoven
wo 4 Jan
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
do 5 Jan
15:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
do 5 Jan
14:00 en 16:00
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
do 5 Jan
15:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
vr 6 Jan
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
vr 6 Jan
14:00 en 16:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
vr 6 Jan
14:00
De Dialoog
Ermelo
vr 6 Jan
15:00
FlevoMeer bibliotheek | Emmeloord
Emmeloord
vr 6 Jan
14:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
za 7 Jan
16:00
Maaspodium (Blauwe zaal)
Rotterdam
za 7 Jan
14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
za 7 Jan
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
za 7 Jan
15:00
Nesterlé Cultureel Centrum
Nistelrode
za 7 Jan
15:00
De Meerpaal (Kleine zaal)
Dronten
za 7 Jan
15:00
Theater Vrijburcht
Amsterdam
za 7 Jan
14:30
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
za 7 Jan
14:00 en 16:00
Posthuis Theater
Heerenveen
za 7 Jan
15:00
Theater Idea Soest
Soest
zo 8 Jan
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
zo 8 Jan
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 8 Jan
15:00
Stichting DRU Industriepark
Ulft
zo 8 Jan
11:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 8 Jan
14:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 8 Jan
14:00 en 16:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 8 Jan
11:00 en 14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 8 Jan
13:30 en 15:30 (première)
Muziekgebouw aan 't IJ (Kleine zaal)
Amsterdam
zo 8 Jan
14:00 en 15:30
Weeffabriek
Geldrop
zo 8 Jan
13:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zo 8 Jan
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 8 Jan
15:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
di 10 Jan
13.45
CC Mortsel
Mortsel
wo 11 Jan
15:00
CC Mortsel
Mortsel
wo 11 Jan
10:30
CC Mortsel
Mortsel
do 12 Jan
10:30 en 13:30
Basisschool 't Zonnewiel
Almere Stad (Parkwijk)
za 14 Jan
14:00 en 16:00
Theater de Winsinghhof
Roden
zo 15 Jan
11:30
Jeugdtheater Harderwijk
Harderwijk
zo 15 Jan
15:30
De Eendracht
Abcoude
zo 15 Jan
15:00
Stichting den Dullaert
Hulst
zo 15 Jan
14:00
De Ruchte
Someren
zo 15 Jan
15:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 15 Jan
11:00
Theater Ludens
Voorburg
zo 15 Jan
15:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
zo 15 Jan
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn (Nedmagzaal)
Veendam
zo 15 Jan
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 15 Jan
10:30
De Maaspoort (Piet Kingma zaal)
Venlo
zo 15 Jan
14:00
DNK (bibliotheek)
Assen
zo 15 Jan
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 15 Jan
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 15 Jan
11:00
Meeting House
Dordrecht
zo 15 Jan
11:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
zo 15 Jan
11:00
Agora Theater
Druten
zo 15 Jan
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 15 Jan
10:00
Cultureel Centrum Jan van Besouw
Goirle
ma 16 Jan
11:00
Salto Basisschool Reigerlaan
Eindhoven
ma 16 Jan
11:00 en 13:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ma 16 Jan
09:15 en 10:30
Bibliotheek Enschede
Enschede
di 17 Jan
09:15 en 10:30
Bibliotheek Enschede
Enschede
di 17 Jan
09:30 en 11:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
di 17 Jan
11:00 en 13:00
Basisschool RISE
Eindhoven
wo 18 Jan
10:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
wo 18 Jan
10:00
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 18 Jan
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
wo 18 Jan
09:15 en 10:30
Bibliotheek Enschede
Enschede
do 19 Jan
09:15 en 10:30
Bibliotheek Enschede
Enschede
do 19 Jan
11:00
SBO de reis van Brandaan
Eindhoven
vr 20 Jan
11:00
De Klapwiek
Eindhoven
vr 20 Jan
09:15 en 10:30
Bibliotheek Enschede
Enschede
vr 20 Jan
10:00
Basisschool Het Mozaïek (hoofdlocatie)
Nieuw-Vennep
za 21 Jan
13:30
Wennekerpand
Schiedam
za 21 Jan
10:00 en 11:15
Wennekerpand
Schiedam
za 21 Jan
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 22 Jan
14:00 en 16:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 22 Jan
11:00
Stichting DRU Industriepark
Ulft
zo 22 Jan
11:00
Perron 3
Rosmalen
zo 22 Jan
14:00
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
zo 22 Jan
10:00 en 11:15
HOFtheater (Vergaderzaal)
Raalte
zo 22 Jan
15:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
zo 22 Jan
11:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
zo 22 Jan
11:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 22 Jan
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 22 Jan
09:15 en 10:30
OC De Stringe
Anzegem-Vichte.
zo 22 Jan
11:00
Chassé Theater
Breda
zo 22 Jan
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 22 Jan
14:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
zo 22 Jan
14:00
BREStheater
Brielle
zo 22 Jan
11:00
Barghse Huus
's Heerenberg
zo 22 Jan
11:00 en 14:30
De Kleine Willem
Enschede
zo 22 Jan
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 22 Jan
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
ma 23 Jan
10:00
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
ma 23 Jan
11:00
Obs de Ontmoeting
Eindhoven
ma 23 Jan
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
ma 23 Jan
11:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
di 24 Jan
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
di 24 Jan
11:00
Basisschool Tweelingen
Eindhoven
di 24 Jan
9:00, 10:45 en 12:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
wo 25 Jan
09:30, 11:00 en 15:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 25 Jan
10:00
Bibliotheek Idea Bilthoven
Bilthoven
wo 25 Jan
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
wo 25 Jan
10:15 en 12:30
Verkadefabriek (Grote zaal)
's-Hertogenbosch
wo 25 Jan
9:15 tot 16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 25 Jan
van 9:15 tot 16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
wo 25 Jan
10:00 en 13:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
wo 25 Jan
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
wo 25 Jan
15:00
Martiniplaza (Springer zaal)
Groningen
do 26 Jan
10:30
Bibliotheek Ommoord / Wijkgebouw de Romeynshof
Rotterdam
vr 27 Jan
10:00 en 11:00
Cultuurfabriek / Muziekvereniging Concordia
Bergschenhoek
vr 27 Jan
9:30, 11:00 en 15:00
FlevoMeer Bibliotheek | Lelystad
Lelystad
za 28 Jan
15:00
Bibliotheek Oostland - vestiging Nootdorp
Nootdorp
za 28 Jan
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
za 28 Jan
14:00 en 16:00
Markant Uden
Uden
za 28 Jan
14:00 en 15:30
Theater de Voorveghter (Foyer)
Hardenberg
za 28 Jan
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
zo 29 Jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 29 Jan
11:00 en 12:30
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
zo 29 Jan
10:00 en 11:30
Spant! (Podium 1)
Bussum
zo 29 Jan
10:30
Spant!
Bussum
zo 29 Jan
16:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
zo 29 Jan
11:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 29 Jan
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 29 Jan
11:15
Kennemer Theater (Grote zaal)
Beverwijk
zo 29 Jan
9:30 tot 12:30 uur
Kennemer theater
Beverwijk
zo 29 Jan
11:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 29 Jan
9:45 en 11:00
Spant!
Bussum
zo 29 Jan
10:30 (speeltuin van 10:00 tot 12:30 uur)
Schouwburg Odeon (Hanzestrohmzaal)
Zwolle
zo 29 Jan
14:00 en 16:00
Theater De Lievekamp (Rabo Zaal)
Oss
zo 29 Jan
14:00
Schouwburg Ogterop (Kleine zaal)
Meppel
zo 29 Jan
10:00
Kennemer Theater (Kleine zaal)
Beverwijk
zo 29 Jan
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 29 Jan
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zo 29 Jan
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 29 Jan
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 29 Jan
10:45, 12:15
Bibliotheek Gelderland Zuid / Bibliotheek De Mariënburg (OBGZ)
Nijmegen
zo 29 Jan
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
ma 30 Jan
15:00
Stichting Openbare bibliotheek Waterland
Marken

February 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 1 Feb
15:00
Bibliotheek Ridderkerk Centrum
Ridderkerk
wo 1 Feb
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
do 2 Feb
10:15, 11:30 en 13:00
Christelijke Basisschool (CBS) Willem Alexanderschool
Leeuwarden
vr 3 Feb
15:00
FlevoMeer Bibliotheek | Noordoostpolder
Emmeloord
vr 3 Feb
15:00
Bibliotheek Oosterhout - De Klif
Oosterhout
vr 3 Feb
10:00
Theater Dakota
Den Haag
za 4 Feb
11:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 4 Feb
10:15
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 4 Feb
10:30
Het Dorpshuis Valkenburg
Valkenburg
za 4 Feb
14:00 en 15:30
De Nobelaer (Kleine Zaal)
Etten-Leur
za 4 Feb
14:30
De Nobelaer
Etten-Leur
za 4 Feb
15:00
Bibliotheek dbieb Leeuwarden
Leeuwarden
za 4 Feb
10:30 - 11:05
Bibliotheek Hilversum
Hilversum
zo 5 Feb
11:00
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 5 Feb
10:30
Bibliotheek Leidsche Rijn Centrum
Utrecht
zo 5 Feb
14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 5 Feb
10:30 en 12:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 5 Feb
16:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
zo 5 Feb
9:30
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
zo 5 Feb
16:00
Singer Laren
Laren
zo 5 Feb
11:00 en 15:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 5 Feb
14:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
zo 5 Feb
10:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
zo 5 Feb
15:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 5 Feb
10:00 en 11:15
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
zo 5 Feb
16:00
Kerk Zuiderwoude
Zuiderwoude
zo 5 Feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 5 Feb
11:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 5 Feb
11:00 en 14:00
Stadstheater (Kleine zaal)
Zoetermeer
zo 5 Feb
11:00
De Drom Centrum van Cultuur
Enkhuizen
zo 5 Feb
11:00
Zonnehuis
Amsterdam
ma 6 Feb
10:00 en 11:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
di 7 Feb
9:00, 10:45 en 12:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
di 7 Feb
10:00 en 14:00 uur
Cultureel Centrum Zwaneberg
Heist op den Berg
di 7 Feb
10:30 en 13:00
Theater de Luifel
Heemstede
di 7 Feb
10:30 en 13:30
CC Binder
Puurs
di 7 Feb
10:00 en 13:30
GC De Moelie
Linkebeek
wo 8 Feb
09:30, 10:30 en 11:30
Muziekgebouw aan 't IJ (Kleine zaal)
Amsterdam
wo 8 Feb
14:30
Wijkgebouw de Nieuwe Pit
Uden
wo 8 Feb
15:30
Occii Kinderpret
Amsterdam
wo 8 Feb
14:00
Stichting den Dullaert
Hulst
vr 10 Feb
10:00
Bibliotheek Veluwezoom
Oosterbeek
za 11 Feb
11:00 en 14:00 uur
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 12 Feb
11:00 en 14:00
Schouwburg Middelburg
Middelburg
zo 12 Feb
14:00
Muziekhuis Oudewater
Oudewater
zo 12 Feb
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 12 Feb
10:00 en 11:30
Schouwburg Agnietenhof (Grote zaal)
Tiel
zo 12 Feb
11:00
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
zo 12 Feb
11:00 en 15:00
Bronks
Brussel
zo 12 Feb
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 12 Feb
10:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 12 Feb
14:30
De La Mar Theater
Amsterdam
zo 12 Feb
14:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 12 Feb
9:30
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
zo 12 Feb
10:45
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 12 Feb
10.00 en 11.30
AMARE Den Haag (Amare Studio)
Den Haag
zo 12 Feb
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
zo 12 Feb
15:00
Stichting Het Kasteel van Rhoon
Rhoon
ma 13 Feb
10:30 en 13:30
Bronks
Brussel
ma 13 Feb
10:00 en 11:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
wo 15 Feb
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 15 Feb
15:00
Theater Carrousel
Ommen
wo 15 Feb
10:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
vr 17 Feb
13:00
Basisschool De LinQ
Nieuw-Vennep
za 18 Feb
14:00 en 16:00
Theater de Reggehof
Goor
zo 19 Feb
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 Feb
14:00 en 16:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
zo 19 Feb
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 19 Feb
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 19 Feb
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 19 Feb
10:00 en 11:15
Stadscentrum het Parochiehuis
Delden
zo 19 Feb
15:00
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
zo 19 Feb
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 19 Feb
11:00
Theater Vianen
Vianen
zo 19 Feb
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 Feb
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 Feb
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
ma 20 Feb
10:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
ma 20 Feb
9:45 en 11:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
di 21 Feb
10:45 en 13:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
wo 22 Feb
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
do 23 Feb
10:30 en 13:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
do 23 Feb
14:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
vr 24 Feb
11:00 en 14:00
O*KA-Centrum
Kalmthout
za 25 Feb
11:35, 13:00 en 15:00
Theater Voorhuys
Emmeloord
za 25 Feb
13:30
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord
za 25 Feb
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 25 Feb
11:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
za 25 Feb
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
za 25 Feb
14:30
't Spectrum
Schijndel
za 25 Feb
14:00
Bibliotheek Westland | 's-Gravenzande
's-Gravenzande
zo 26 Feb
15:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 26 Feb
11:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 26 Feb
11:00
De Leest (Thermaflexzaal)
Waalwijk
zo 26 Feb
15:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 26 Feb
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 26 Feb
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 26 Feb
10:30 en 12:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
zo 26 Feb
9:30
Theater de Meenthe
Steenwijk
zo 26 Feb
10:30
Theater De Meenthe (ELEQ Theaterzaal)
Steenwijk
zo 26 Feb
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 26 Feb
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 26 Feb
14:00 en 16:00
Schouwburg Venray
Venray
zo 26 Feb
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 26 Feb
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 26 Feb
11:00
Theater Hofpoort
Coevorden
zo 26 Feb
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 26 Feb
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 26 Feb
10:00 en 11:15
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
ma 27 Feb
13:30 en 16:00
Zaantheater
Zaandam
ma 27 Feb
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
ma 27 Feb
11:00
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
di 28 Feb
15:00
De Toneelschuur (Grote zaal)
Haarlem
di 28 Feb
10:30
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
di 28 Feb
13:30 en 15:30
Schouwburg Orpheus
Apeldoorn
di 28 Feb
10:00 en 11:15
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
di 28 Feb
11:00
Theater de Tuin
Leusden
di 28 Feb
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
di 28 Feb
14:30
Theater de Willem
Papendrecht

March 2023

datum
voorstelling
locatie
wo 1 Mar
11:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
wo 1 Mar
11:00 en 13:30
Jeugdtheater Hofplein
Rotterdam
wo 1 Mar
14:00 en 16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
wo 1 Mar
15:00
Theater Cultura
Ede
wo 1 Mar
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
wo 1 Mar
15:00
De Toneelschuur (Kleine zaal)
Haarlem
wo 1 Mar
14:30
Theater aan de Slinger
Houten
wo 1 Mar
11:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
do 2 Mar
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
do 2 Mar
11:00 en 14:00
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
do 2 Mar
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
do 2 Mar
13:00 en 15:00
CC Amstel
Amsterdam
vr 3 Mar
14:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
vr 3 Mar
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
vr 3 Mar
15:00
OBA Oosterdok (OBA Theater)
Amsterdam
vr 3 Mar
11:00
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
vr 3 Mar
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
vr 3 Mar
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
za 4 Mar
16:00
Muziekgebouw Eindhoven (Kleine zaal)
Eindhoven
za 4 Mar
15:00
De Eendracht
Gemert
zo 5 Mar
11:00
Strandtheater Houten Kaap
OUDDORP
zo 5 Mar
10:00 en 11:30
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 5 Mar
11:00
Concordia Kunst en Cultuur
Enschede
zo 5 Mar
14:00 en 16:00
Kukeleku
Horst
zo 5 Mar
15:00
Theater Het Mozaiek
Wijchen
zo 5 Mar
11:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 5 Mar
14:00
Theater De Omval
Diemen
zo 5 Mar
13:30 en 15:30
Het Concertgebouw (Kleine zaal)
Amsterdam
zo 5 Mar
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 5 Mar
11:00 en 13:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
zo 5 Mar
9:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 5 Mar
10:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 5 Mar
15:00 en 16:30
CC Het Bolwerk
Vilvoorde
zo 5 Mar
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
di 7 Mar
11:00 en 13:00
Theater de Borgh
Budel
di 7 Mar
09:00, 11:00 en 13:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
wo 8 Mar
9:00 en 10:30
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
wo 8 Mar
10:30
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 8 Mar
09:30
Theater de Borgh
Budel
za 11 Mar
11:00
De Colle
Kollum
za 11 Mar
16:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
zo 12 Mar
11:00
Agora Theater
Druten
zo 12 Mar
11:00
De Bibliotheek Neude
Utrecht
zo 12 Mar
10:30 en 12:00
Cool kunst en cultuur (Theatercafé)
Heerhugowaard
zo 12 Mar
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
zo 12 Mar
10:00 en 11:30
Theater De Blauwe Kei (Grote Zaal)
Veghel
zo 12 Mar
14:00 en 16:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 12 Mar
11:00 en 12:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 12 Mar
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 12 Mar
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 12 Mar
11:00 en 14:00
Theater Heerlen (INGZaal)
Heerlen
zo 12 Mar
14:00 en 16:00
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 12 Mar
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
zo 12 Mar
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 12 Mar
14:30
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
zo 12 Mar
13:30 en 15:30
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 12 Mar
10:30 en 12:00
Theater De Lievekamp (Maragzaal)
Oss
ma 13 Mar
13:00
Pand P
Eindhoven
ma 13 Mar
10:00 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
ma 13 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
ma 13 Mar
09:30 en 10: 45
Theater De Muze
Noordwijk
ma 13 Mar
10:00 en 11:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
di 14 Mar
09:30, 10:45 en 13:45
Theater De Muze
Noordwijk
di 14 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
di 14 Mar
10:30 en 13:00
Pand P
Eindhoven
wo 15 Mar
11:00
Saltomontessorischool De Trinoom
Eindhoven
wo 15 Mar
9:30 en 10:45
Theater Dakota
Den Haag
wo 15 Mar
09:30 en 10:45
Theater De Muze
Noordwijk
wo 15 Mar
15:00
De Koornbeurs (Theaterzaal)
Franeker
do 16 Mar
09:30 en 10:45
Kunstgebouw
Rijswijk
do 16 Mar
10:30 en 13:30
Theater Dakota
Den Haag
vr 17 Mar
16:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 18 Mar
14:00 en 16:00
Singer Laren
Laren
zo 19 Mar
11:00
De Leest
Waalwijk
zo 19 Mar
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn
Veendam
zo 19 Mar
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 Mar
11:00
De Weijer
Boxmeer
zo 19 Mar
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 19 Mar
14:00
Stichting den Dullaert
Hulst
zo 19 Mar
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 19 Mar
14:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 19 Mar
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 19 Mar
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 19 Mar
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 19 Mar
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 19 Mar
11:00
Agora Theater
Druten
zo 19 Mar
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
ma 20 Mar
opbouw + 10:30 en 12:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
ma 20 Mar
12:45
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
ma 20 Mar
11:00 en 13:00
Multifunctioneel Centrum (MFC) Dalzicht
Oldemarkt
di 21 Mar
09.30, 11.00 en 12.45
Multifunctioneel Centrum (MFC) Dalzicht
Oldemarkt
di 21 Mar
10:30 en 12:45
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
di 21 Mar
9:00, 10:30 en 12:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
wo 22 Mar
9:00 en 10:30
Het Kielzog Theater
Hoogezand-Sappermeer
za 25 Mar
16:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
za 25 Mar
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
za 25 Mar
11:00
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 26 Mar
11:00
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
zo 26 Mar
9:30
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
14:00
CC Deurne
Deurne
zo 26 Mar
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 26 Mar
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 26 Mar
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 26 Mar
15:15
CC Palethe (Zinnezaal)
Pelt
zo 26 Mar
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 26 Mar
13:30 tot 17:00 uur
CC Palethe
Pelt
zo 26 Mar
9:45 en 11:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
14:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 26 Mar
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 26 Mar
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 26 Mar
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 26 Mar
10:00
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
zo 26 Mar
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 26 Mar
11:00
Theater De Omval
Diemen
zo 26 Mar
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 26 Mar
15:00
Theater Naat Piek
Uden
zo 26 Mar
13:00 en 15:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Accent zaal)
Leeuwarden
zo 26 Mar
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 26 Mar
14:15 en 16:15
CC Palethe
Pelt
di 28 Mar
10:30 en 12:30
Basisschool Kronenburgh
Rijswijk
wo 29 Mar
14:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 29 Mar
11:00
Perron 3
Rosmalen
wo 29 Mar
15:00
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
vr 31 Mar
hele dag monteren
Podium Mozaiek
Amsterdam

April 2023

datum
voorstelling
locatie
za 1 Apr
15:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
za 1 Apr
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 1 Apr
15:00
De CultuurHoek
Driebergen-Rijsenburg
za 1 Apr
14:00 en 16:00
Theater de Winsinghhof
Roden
zo 2 Apr
11:00 en 14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 2 Apr
15:00
Theater Het Klooster Woerden
Woerden
zo 2 Apr
10:00 en 11:15
't Spectrum
Schijndel
zo 2 Apr
11:00
Theater de Tuin
Leusden
zo 2 Apr
11:00
De Drom Centrum van Cultuur
Enkhuizen
zo 2 Apr
10:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 2 Apr
11:00
't Spectrum
Schijndel
zo 2 Apr
10:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
zo 2 Apr
11:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 2 Apr
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 2 Apr
15:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
zo 2 Apr
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 2 Apr
15:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 2 Apr
14:00
De Klif
Nijmegen
zo 2 Apr
11:00
Agora Theater
Druten
zo 2 Apr
11:00
Arto Theater
Schoonhoven
zo 2 Apr
10:00 en 11:30
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 2 Apr
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
ma 3 Apr
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
ma 3 Apr
13:30
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
ma 3 Apr
10:30 en 13:30
De Kring Roosendaal (Kleine zaal)
Roosendaal
di 4 Apr
10:00 en 12:30
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
di 4 Apr
10:00 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
wo 5 Apr
15:00
MuzeRijk
Uden
wo 5 Apr
10:00 en 14:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
do 6 Apr
11:00 en 13:45
ECI Cultuurfabriek
Roermond
vr 7 Apr
13:00 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
za 8 Apr
13:00 en 16:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 9 Apr
15:00
DeLaMar West
Amsterdam
zo 9 Apr
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
zo 9 Apr
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
zo 9 Apr
14:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
zo 9 Apr
15:30
Poco Más
Roelofarendsveen
ma 10 Apr
14:30
Theater de Krakeling
Amsterdam
ma 10 Apr
15:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
di 11 Apr
09:15
Katholieke Basisschool (KBS) John F Kennedy
Breda
wo 12 Apr
15:00
Dorpshuis Zeeland
wo 12 Apr
9:00 en 10:45
Chassé Theater (Kinlyzaal)
Breda
za 15 Apr
15:00
Theater Cultura
Ede
zo 16 Apr
11:00
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 16 Apr
11:00
Cultureel Centrum Jan van Besouw
Goirle
zo 16 Apr
11:00 en 15:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 16 Apr
14:30 en 16:00
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 16 Apr
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
zo 16 Apr
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 16 Apr
15:00
Theater Kumulus
Maastricht
zo 16 Apr
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 16 Apr
13:00 tot 17:00
Zaantheater
Zaandam
zo 16 Apr
13:30 en 15:30
Zaantheater (Forbo Flooringzaal)
Zaandam
zo 16 Apr
14:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 16 Apr
14:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
DE MEERN
zo 16 Apr
10:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 16 Apr
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 16 Apr
11:00
Theater de Luifel
Heemstede
zo 16 Apr
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 16 Apr
11:00
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
zo 16 Apr
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
di 18 Apr
11:00 en 13:30
De Schammert
Leende
di 18 Apr
10:30 en 13:30
CC Binder
Puurs
wo 19 Apr
15:00
De Maaspoort (Frans Boermans zaal)
Venlo
wo 19 Apr
10:00
Theater Stroud Putten
Putten
vr 21 Apr
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vr 21 Apr
10:30
Bibliotheek IJsselmonde
Rotterdam
za 22 Apr
15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 23 Apr
11:00
Kennemer Theater (Grote zaal)
Beverwijk
zo 23 Apr
14:30 en 16:30
CC Den Amer
Diest
zo 23 Apr
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 23 Apr
10:00
De Weijer
Boxmeer
zo 23 Apr
10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
zo 23 Apr
14:00 en 16:00
Locatie nader te bepalen
Vorst
zo 23 Apr
11:00
Het Vestzaktheater
Enschede
zo 23 Apr
16:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 23 Apr
15:00
't Spectrum
Schijndel
zo 23 Apr
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 23 Apr
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 23 Apr
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 23 Apr
11:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 23 Apr
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 23 Apr
15:00
Spant! (Podium 2)
Bussum
ma 24 Apr
15:00
Theater Speelhuis
Helmond
wo 26 Apr
14:00 en 16:00
Singer Laren
Laren
wo 26 Apr
10:30
Bibliotheek Rotterdam
Rotterdam
vr 28 Apr
16:00
Chassé Theater (Kinlyzaal)
Breda
vr 28 Apr
10:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik Ido Ambacht
za 29 Apr
10:00 en 11:30
Perron 3 (Theaterzaal)
Rosmalen
za 29 Apr
19:30
Stichting Het Cultuurgebouw, De Meerse
Hoofddorp
za 29 Apr
15:30
Theater de Schalm (Grote Zaal)
Veldhoven
za 29 Apr
9:45 en 11:00
Perron 3 (Kleine zaal)
Rosmalen
zo 30 Apr
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zo 30 Apr
15:00
Het Punt Vroomshoop
Vroomshoop
zo 30 Apr
14:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 30 Apr
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 30 Apr
15:00
Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 30 Apr
11:00
Schouwburg Lochem
Lochem

May 2023

datum
voorstelling
locatie
ma 1 May
10:00 en 12:00
Theater de Veste
Delft
di 2 May
14:00
Theater Voorhuys (Beurszaal)
Emmeloord
wo 3 May
15:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
wo 3 May
10:00 en 11:30
Theater de Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 3 May
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
wo 3 May
9:45 en 11:00
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
wo 3 May
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
wo 3 May
11:00
Kunstlinie Almere Flevoland (Grote zaal)
Almere
wo 3 May
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer)
Eindhoven
do 4 May
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
za 6 May
14:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
za 6 May
15:00
Stichting Theater de Kunstgreep
Oostzaan
za 6 May
20:30
Theater De Blauwe Kei (Magazijn)
Veghel
za 6 May
15:00 (speeltuin vanaf 13:30 uur)
Wildlands Adventure Zoo Emmen, exploitant van het ATLAS Theater
Emmen
za 6 May
10:00 en 11:30
Theater Speelhuis
Helmond
za 6 May
11:00
Bibliotheek Westland | Poeldijk
Poeldijk
zo 7 May
14:00 en 16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 7 May
14:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 7 May
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
zo 7 May
10:00 en 11:15
De Kring Roosendaal (Kleine zaal)
Roosendaal
zo 7 May
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 7 May
11:00 en 14:00
CulturA & Zo
Nootdorp
zo 7 May
13:15 en 15:45
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 7 May
v.a. 13:00 uur
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 7 May
11:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zo 7 May
15:00
Cultuurcentrum van Beresteyn (Nedmagzaal)
Veendam
zo 7 May
9:30
De Kring Roosendaal (Foyer)
Roosendaal
zo 7 May
10:30
De Kring Roosendaal (Grote zaal)
Roosendaal
zo 7 May
11:00
Theater aan de Slinger
Houten
zo 7 May
11:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 7 May
11:00
Theater Hanzehof
Zutphen
ma 8 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 9 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
wo 10 May
14:00 en 16:00
Schouwburg Hengelo (Middenzaal)
Hengelo
za 13 May
14:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
za 13 May
15:00 (speeltuin vanaf 13:30)
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
za 13 May
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 14 May
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 14 May
11:00 en 14:00
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 14 May
15:00
Weeffabriek
Geldrop
zo 14 May
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 14 May
14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 14 May
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
ma 15 May
10:30 en 13:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
ma 15 May
11:00 en 13:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
di 16 May
9:00, 11:00 en 13:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
wo 17 May
9:00 en 11:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
wo 17 May
10:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
za 20 May
15:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 21 May
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 21 May
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 21 May
10:30
Schouwburg Venray (Grote Zaal)
Venray
zo 21 May
10:00 en 11:15
Schouwburg Venray (Kleine Zaal)
Venray
zo 21 May
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 21 May
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 21 May
10:30 en 12:00
Theater De Lievekamp (Maragzaal)
Oss
ma 22 May
13:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
di 23 May
10:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
di 23 May
opbouw + 13:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
wo 24 May
10:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
wo 24 May
10:30 en 15:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
do 25 May
10:00 en 13:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 27 May
15:00
Reeshof
Tilburg
zo 28 May
9:45 en 11:00
Markant Uden (Theaterzaal)
Uden
zo 28 May
13:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 28 May
10:00 en 11:30
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
ma 29 May
9:30
Muziekcentrum Enschede
Enschede
ma 29 May
10:30
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
ma 29 May
16:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
ma 29 May
14:30
Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede
Enschede
ma 29 May
10:00 en 11:15
Muziekcentrum Enschede
Enschede
di 30 May
10:00, 11:00, 12:30 en 13:30
Rooms Katholieke Basisschool (RKBS) De Regenboog
Naaldwijk
wo 31 May
15:00
Schouwburg Het Park
Hoorn

June 2023

datum
voorstelling
locatie
do 1 Jun
10:00, 11:00, 12:30 en 13:30
Rooms Katholieke Basisschool (RKBS) De Achtsprong
De Lier
vr 2 Jun
10:00 en 11:00
Basisschool Het Kompas
Maasdijk
za 3 Jun
16:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 4 Jun
14:00
BREStheater
Brielle
zo 4 Jun
14:30
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 4 Jun
10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
zo 4 Jun
14:30
Theater Hanzehof
Zutphen
ma 5 Jun
9:00 en 10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
ma 5 Jun
12:45
Theater aan de Slinger
Houten
ma 5 Jun
10:00 en 11:00
Rooms Katholieke Basischool (RKBS) De Nieuwe Weg
Poeldijk
di 6 Jun
11:30
SBO De Diamant (Sint Martinusstraat)
Naaldwijk
di 6 Jun
10:00
Strandwacht Westland
Monster
di 6 Jun
10:30 en 12:45
Theater aan de Slinger
Houten
di 6 Jun
9:00, 10:30 en 13:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
wo 7 Jun
9:00 en 10:30
De Nieuwe Regentes
's-Gravenhage
wo 7 Jun
10:00
Stichting den Dullaert
Hulst
wo 7 Jun
15:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 7 Jun
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
do 8 Jun
10:00, 11:00 en 13:00
SBO de Diamant
Naaldwijk
vr 9 Jun
10:00, 11:00, 12:30 en 13:30
De Kyckert
Wateringen
za 10 Jun
14:30 en 16:30
Theater de Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
zo 11 Jun
14:00
Stadsschouwburg Utrecht Blauwe Zaal
Utrecht
zo 11 Jun
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 11 Jun
10:00
Stadsschouwburg Utrecht Hekman Foyer
Utrecht
zo 11 Jun
11:00
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
di 13 Jun
12:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
wo 14 Jun
10:30 en 12:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
vr 16 Jun
10:00
Theater Dakota (Theaterzaal)
Den Haag
zo 18 Jun
14:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
di 20 Jun
11:00 en 13:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
wo 21 Jun
11:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
wo 21 Jun
15:00
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
za 24 Jun
12:00-17:00
Festival City Proms
Leeuwarden

July 2023

datum
voorstelling
locatie
vr 21 Jul
10:00 en 11:30
Jeugd- en jongerencentrum Elzenburg
Vught

August 2023

datum
voorstelling
locatie
zo 27 Aug
14:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen

December 2023

datum
voorstelling
locatie
vr 29 Dec
13:30
Theater Voorhuys (Grote zaal)
Emmeloord

January 2024

datum
voorstelling
locatie
wo 3 Jan
14:30
Theater de Borgh
Budel

March 2024

datum
voorstelling
locatie
wo 13 Mar
14:30
Theater de Borgh
Budel