menu

Speellijst

filters:

April 2024

datum
voorstelling
locatie
vr 26 Apr
10:30
Het Open Venster
Rotterdam
za 27 Apr
13:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
za 27 Apr
13:00
Koningsdag Arnhem
Arnhem
za 27 Apr
13:30, 14:30 en 15:30
Koningsdag Arnhem
Arnhem
zo 28 Apr
11:00
Vestzaktheater
Enschede
zo 28 Apr
14:00
Bimhuis
Amsterdam
zo 28 Apr
14:30
De Oosterpoort (Kleine Zaal)
Groningen
zo 28 Apr
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
zo 28 Apr
10:30
Theater de Tamboer
Hoogeveen
zo 28 Apr
15:00
Het Speelhuis
Helmond
zo 28 Apr
14:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
zo 28 Apr
14:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
ma 29 Apr
11:00 en 15:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
di 30 Apr
11:00, 13:00 en 15:00
Meervaart
Amsterdam
di 30 Apr
15:00
Toneelschuur (Kleine zaal)
Haarlem
di 30 Apr
11:00
Fulcotheater
IJsselstein
di 30 Apr
15:00
Strandtheater Houten Kaap
Ouddorp
di 30 Apr
10:30
2Samen - 2Piraten
Den Haag
di 30 Apr
11:00 en 14:00
Schouwburg Cuijk (Kleine zaal)
Cuijk

mei 2024

datum
voorstelling
locatie
wo 1 May
11:00
Theater De Oranjerie
Roermond
wo 1 May
14:00
Theater De Bussel (Grote zaal)
Oosterhout
wo 1 May
14:30
Stadsgehoorzaal Leiden (Breezaal)
Leiden
wo 1 May
11:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
wo 1 May
14:30
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
wo 1 May
10:30
Theater Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
wo 1 May
15:00
Theater Idea Soest
Soest
wo 1 May
10:00 en 11:30
Theater Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 1 May
14:30
Poppodium P60
Amstelveen
wo 1 May
09:30 tot 12:30
Theater Flint
Amersfoort
wo 1 May
11:00 en 14:30
Toneelschuur (Kleine zaal)
Haarlem
wo 1 May
11:00 en 14:00
Schouwburg De Kampanje (Variopoolzaal - Grote zaal)
Den Helder
wo 1 May
15:00
Brinkhuis
Laren
wo 1 May
16:00
Streams Breede Beek
Nijkerk
wo 1 May
11:00 en 14:00
De Molenberg
Delfzijl
do 2 May
11:00 en 14:00
De Molenberg
Delfzijl
do 2 May
15:00
Theater De Muze
Noordwijk
do 2 May
14:30 en 16:00
Stadsschouwburg Nijmegen (Theatercafé)
Nijmegen
do 2 May
14:00 en 15:30
Stadsschouwburg Nijmegen (Theaterzaal)
Nijmegen
do 2 May
13:30 tot 17:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
do 2 May
15:00
Bibliotheek Rotterdam (Bibliotheektheater)
Rotterdam
do 2 May
10:30
Kinderopvang 2Samen - 2Pinguïns
Naaldwijk
do 2 May
09:30 en 11:30
Theater de Veste
Delft
do 2 May
14:00, 15:00 en 16:00
Schouwburg Cuijk (Grote zaal)
Cuijk
vr 3 May
11:00, 13:00 en 15:00
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
vr 3 May
10:30
OBA Oosterdok (OBA Theater)
Amsterdam
vr 3 May
11:00
Huis van Ermelo
Ermelo
vr 3 May
11:00
Kennemer Theater
Beverwijk
vr 3 May
14:00
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
vr 3 May
14:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
vr 3 May
15:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
vr 3 May
11:00
Theater Hof 88
Almelo
vr 3 May
15:00
Theater De Muze
Noordwijk
vr 3 May
10:00 en 11:15
Theater De Muze
Noordwijk
za 4 May
11:00 en 15:00
Cultuurcentrum Hasselt
Hasselt
za 4 May
14:00 tot 17:00
Stadsschouwburg de Harmonie
Leeuwarden
za 4 May
14:30 en 16:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Bovenzaal)
Leeuwarden
za 4 May
15:15
Stadsschouwburg De Harmonie (Stadszaal)
Leeuwarden
za 4 May
11:00
Stichting Cultuur Kwartier Sneek (Tüöttenzaal)
Sneek
za 4 May
15:30
Stadsschouwburg De Harmonie (Middenzaal)
Leeuwarden
za 4 May
10:30
Amstelveens Poppentheater
Amstelveen
za 4 May
14:00
Figi Theater (Willem Pijperzaal)
Zeist
za 4 May
12:00, 13:30 en 15:15
Zuiderzeemuseum
Enkhuizen
za 4 May
12:30 en 14:30
Zuiderzeemuseum
Enkhuizen
za 4 May
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
zo 5 May
11:00
Westfriese Bibliotheken / Bibliotheek Stede Broec
Bovenkarspel
zo 5 May
14:00 tot 17:00
Theater Dakota
Den Haag
zo 5 May
12:30 en 14:30
Zuiderzeemuseum
Enkhuizen
zo 5 May
14:00
Huis van de Wijk de Banne
Amsterdam
zo 5 May
12:00, 13:30 en 15:15
Zuiderzeemuseum
Enkhuizen
zo 5 May
12:30
Florapark
Haarlem
zo 5 May
10:30 en 12:00
Cultuurpodium de Groene Engel
Oss
ma 6 May
12:30 en 14:30
Zuiderzeemuseum
Enkhuizen
ma 6 May
12:00, 13:30 en 15:15
Zuiderzeemuseum
Enkhuizen
di 7 May
11:00 en 14:00
Gemeenschapscentrum Felix Sohie
Hoeilaart
wo 8 May
15:00
Bibliotheek Barneveld
Barneveld
za 11 May
15:00
De Meerpaal (Kleine zaal)
Dronten
za 11 May
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 11 May
11:30 en 14:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 12 May
11:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Kleine zaal)
Vlaardingen
zo 12 May
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 12 May
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 12 May
15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 12 May
11:00 en 13:00
Openluchttheater Bloemendaal Caprera
Bloemendaal
zo 12 May
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 12 May
15:00
De Nieuwe Bibliotheek / Stadshuisplein
Almere
zo 12 May
14:00 en 16:00
Stadsschouwburg Utrecht (Blauwe Zaal)
Utrecht
zo 12 May
15:00
Bijzondere gasten, Theater de Kamers
Amersfoort
ma 13 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 14 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 14 May
11:00 en 13:15
Taalbrug Junior
Eindhoven
di 14 May
09:00
Peuterspeelzaal de Kreukeltjes
Breskens
di 14 May
10:00
Humankind - Kinderdagverblijf De Kosmos
Leusden
wo 15 May
20:30
Stayokay Hostel Utrecht - Bunnik
Bunnik
wo 15 May
11:30 en 13:00
Oecumenische Basisschool De Trimaran
Edam
wo 15 May
10:00 en 11:15
Schouwburg Orpheus (Kleine zaal)
Apeldoorn
wo 15 May
15:00
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
do 16 May
09:15 en 11:00
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
do 16 May
10:00, 11:15 en 13:00
DOK6 Theater
Panningen
vr 17 May
10:00
Kinderdagverblijf Topkids
Bunschoten
za 18 May
10:30, 11:30 en 12:30
de Bib Leuven Tweebronnen
Leuven
za 18 May
14:00
Bibliotheek De Pinte
De Pinte
za 18 May
10:30
House of Bird (Diemerbos)
Diemen
zo 19 May
11:00
Zonnehuis (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 19 May
12:00 tot 17:30
Karavaan Festival - Victoriepark
Alkmaar
zo 19 May
13:30 en 15:30
Het Concertgebouw (Kleine zaal)
Amsterdam
zo 19 May
11:00
Karavaan Festival - Victoriepark
Alkmaar
zo 19 May
11:00
Theater De Regentes
Den Haag
zo 19 May
11:00 en 14:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
ma 20 May
11:00
Karavaan Festival - Victoriepark
Alkmaar
ma 20 May
12:00 tot 17:30
Karavaan Festival - Victoriepark
Alkmaar
ma 20 May
11:00
Markant Uden (Kleine zaal)
Uden
ma 20 May
14:00 en 16:00
Muziekcentrum Enschede (Grote Zaal)
Enschede
ma 20 May
11:00
TivoliVredenburg (Hertz)
Utrecht
ma 20 May
14:30
De Kleine Willem
Enschede
di 21 May
10:30
De Kleine Willem
Enschede
di 21 May
13:00
Van Koetsveldschool
Amsterdam
di 21 May
10:30 en 12:30
Muziekcentrum Enschede (Grote Zaal)
Enschede
di 21 May
16:00
Kindcentrum Plons
Amersfoort
di 21 May
13:00
IKC Startpunt - Wijzer in opvang & onderwijs
Maassluis
di 21 May
10:30
IKC Panta Rhei - Wijzer in opvang & onderwijs
Maassluis
wo 22 May
10:30 en 15:00
Stadsgehoorzaal Leiden (Breezaal)
Leiden
wo 22 May
10:00
Amare (Traptheater)
Den Haag
wo 22 May
11:00
IKC Startpunt - Wijzer in opvang & onderwijs
Maassluis
wo 22 May
10:30
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
wo 22 May
11:00 en 15:00
Theater Lombok
Utrecht
vr 24 May
10:30 en 13:00
Openluchttheater Nispen
Nispen
vr 24 May
09:15 en 10:45
De Kring Roosendaal
Roosendaal
za 25 May
11:00 en 14:00
Toon Hermans Theater
Sittard
za 25 May
14:15, 15:15 en 16:15
BiblioPlus / Bibliotheek Boxmeer
Boxmeer
za 25 May
13:00 en 15:00
De Weijer
Boxmeer
zo 26 May
09:30 tot 12:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum
Nieuwegein
zo 26 May
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 26 May
11:00 en 13:00
CC 't Vondel
Halle
zo 26 May
15:00
Parkvilla Theater
Alphen aan den Rijn
zo 26 May
11:00
Calypso Theater
Wijk Bij Duurstede
zo 26 May
14:00
ATLAS Theater (Grote Zaal)
Emmen
zo 26 May
10:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
zo 26 May
10:00 en 11:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 26 May
11:00 en 15:00
Icoon theater
Amersfoort
zo 26 May
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 26 May
11:00 en 14:00
Infocentrum IJssel Den Nul
Olst
zo 26 May
14:00
Bibliotheek Oost-Achterhoek / Winterswijk
Winterswijk
zo 26 May
14:30
Stichting Parkfeest Oosterhout
Oosterhout
zo 26 May
14:00
Laaktheater
Den Haag
zo 26 May
14:30
Den Dullaert
Hulst
zo 26 May
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 26 May
13:30 en 15:30
Muziekgebouw aan 't IJ (Kleine zaal)
Amsterdam
ma 27 May
10:30 en 13:30
Theater Dakota (Theaterzaal)
Den Haag
ma 27 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
ma 27 May
11:00 en 13:00
Bogerd
Druten
ma 27 May
12:30
Cool kunst en cultuur (Grote zaal)
Heerhugowaard
ma 27 May
12:00 en 13:15
Gashouder
Dedemsvaart
di 28 May
12:00 en 13:15
Gashouder
Dedemsvaart
di 28 May
10:30 en 12:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
di 28 May
10:30 en 13:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 28 May
10:30 en 13:30
Theater Dakota (Theaterzaal)
Den Haag
di 28 May
13:00
De Toneelschuur (Grote zaal)
Haarlem
wo 29 May
10:30
Theater Dakota (Theaterzaal)
Den Haag
wo 29 May
15:00
Vrouwenhof
Roosendaal
do 30 May
10:30 en 13:15
Pand P
Eindhoven
vr 31 May
12:30
Evenemententerrein
Beilen

juni 2024

datum
voorstelling
locatie
za 1 Jun
13:30 en 15:00
Spectrum Podium Schijndel
Schijndel
za 1 Jun
09:00 tot 14:00
Facet / Bibliotheek Emmen Centrum
Emmen
za 1 Jun
15:00
Forum Groningen / Centrale Bibliotheek
Groningen
za 1 Jun
11:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
za 1 Jun
11:00
Bibliotheek Twenterand / Vriezenveen
Vriezenveen
za 1 Jun
10:00
Bibliotheek Landgraaf-Onderbanken / Hoofdvestiging (Burgerhoes)
Landgraaf
zo 2 Jun
14:00 en 15:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 2 Jun
13:00 tot 17:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Schouwburg)
Tilburg
zo 2 Jun
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 2 Jun
13:30 en 15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Schouwburg)
Tilburg
zo 2 Jun
14:30 en 16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 2 Jun
11:00
Theater De Purmaryn (Grote zaal)
Purmerend
zo 2 Jun
14:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
zo 2 Jun
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 2 Jun
15:30
De Hout op Stelten
Alkmaar
zo 2 Jun
11:00
Buurttheater De Buurvrouw
Rotterdam
zo 2 Jun
12:.00 tot 16:00
Openluchttheater Bloemendaal Caprera
Bloemendaal
zo 2 Jun
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
ma 3 Jun
10:00 en 12:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
di 4 Jun
09:00 en 10:30
KC Het IJzeren kind
Rosmalen
wo 5 Jun
10:15
De Hofnar Cultuurcentrum
Valkenswaard
wo 5 Jun
15:00
Vrouwenhof
Roosendaal
za 8 Jun
tussen 15:00-16:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
za 8 Jun
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
za 8 Jun
11:15
De Wijde Wellen
Harderwijk
za 8 Jun
13:00 en 14:15
De Wijde Wellen
Harderwijk
zo 9 Jun
15:00
Bijzondere gasten, Theater de Kamers
Amersfoort
zo 9 Jun
11:00
Bibliotheek Utrecht / Neude
Utrecht
zo 9 Jun
14:00, 15:00 en 16:00
Buurttuin in de wijk Salland II
Raalte
zo 9 Jun
15:30
Poco Más
Roelofarendsveen
zo 9 Jun
14:00
De Hofnar (Theaterzaal)
Valkenswaard
ma 10 Jun
09:30 en 11:00
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
di 11 Jun
09:30 en 11:00
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
di 11 Jun
11:00
Humankind - Peuteropvang Berkelwijk
Leusden
wo 12 Jun
09:30, 11:00 en 13:00
Kindcentrum De Droomgaard
Avenhorn
wo 12 Jun
14:00
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
do 13 Jun
09:30, 11:00 en 13:00
De Ridder Berkhout (Gymzaal)
Berkhout
do 13 Jun
16:00
Podium NOORD (tijdelijk adres)
Den Haag
vr 14 Jun
10:00
Theater Dakota (Studio zaal)
Den Haag
vr 14 Jun
10:00 en 11:10
Rooms-Katholieke Basisschool (RKBS) Marcoen
Dorst
vr 14 Jun
09:30, 11:00 en 13:00
Rooms-Katholieke Basisschool De Caegh
Obdam
za 15 Jun
11:00
Christelijk kindcentrum Bunschoten
Bunschoten
za 15 Jun
11:30 en 14:30
Fort Ruigenhoek
Groenekan
za 15 Jun
16:00 (onder voorbehoud)
Heerdelijk Festival
Heerde
za 15 Jun
14:45 (onder voorbehoud)
Heerdelijk Festival
Heerde
zo 16 Jun
11:30 en 14:30
Fort Ruigenhoek
Groenekan
zo 16 Jun
11:00 en 13:00
Openluchttheater Bloemendaal Caprera
Bloemendaal
zo 16 Jun
11:00
Stadsschouwburg De Harmonie (Bovenzaal)
Leeuwarden
zo 16 Jun
15:00
Openluchttheater Elsrijk
Amstelveen
zo 16 Jun
11:00 en 15:30
Vuurlinie Events
Beverwijk
zo 16 Jun
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 16 Jun
14:00
Kidsstock
Rotterdam
di 18 Jun
10:30
Arnhemse Montessorischool
Arnhem
di 18 Jun
10:15
Mariaschool
Wateringen
do 20 Jun
10:30
Jenaplanschool De Zilvermeeuw
Wieringerwerf
za 22 Jun
14:30, 16:30 en 19:00
Strabant Straatfestival Harderwijk
Harderwijk
za 22 Jun
14:45
Theater Lampegiet
Veenendaal
za 22 Jun
14:00, 15:30 en 17:00
Drakenbootfestival - Stichting Kanaal Centraal
Apeldoorn
za 22 Jun
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
za 22 Jun
11:00
Bibliotheek AanZet / Hardinxveld-Giessendam
Hardinxveld-Giessendam
za 22 Jun
14:15
Havenfestival IJmuiden / Zeehaven Theater
IJmuiden
za 22 Jun
15:00
Vrouwenhof
Roosendaal
zo 23 Jun
11:00
Podium Sprits / ZIMIHC Zuilen
Utrecht
zo 23 Jun
15:00 en 17:00
Kampeerterrein de Lievelinge
Vuren
zo 23 Jun
13:30, 15:00 en 16:30
Drakenbootfestival - Stichting Kanaal Centraal
Apeldoorn
zo 23 Jun
11:00 en 15:00
Schouwburg Orpheus (Middenzaal)
Apeldoorn
zo 23 Jun
13:00 tot 17:00
Zomer in De Mare
Alkmaar
zo 23 Jun
10:00
Openluchttheater Cabrio Soest
Soest
zo 23 Jun
15:00
Openluchttheater Brilmansdennen
Losser
ma 24 Jun
10:00, 11:30 en 13:00
MBS Eindhoven
Eindhoven
ma 24 Jun
10:30 en 12:30
Kentalis Signis -SO TOS
Amsterdam
di 25 Jun
10:00, 11:30 en 13:00
MBS Eindhoven
Eindhoven
di 25 Jun
16:00
Kindcentrum Mammoet
Amersfoort
wo 26 Jun
11:30, 12:30 en 13:30
Locatie Hartekamp
Heemstede
wo 26 Jun
10:00, 11:30 en 13:00
Basisschool Trudo
Eindhoven
do 27 Jun
10:00, 11:30 en 13:00
Saltomontessorischool De Trinoom
Eindhoven
do 27 Jun
11:30, 12:30 en 13:30
De Hartekamp Groep - Harteheem Heemskerk
Heemskerk
vr 28 Jun
10:30, 12:00 en 13:30
Saltomontessorischool De Trinoom
Eindhoven
vr 28 Jun
16:00
FlevoMeer Bibliotheek / Lelystad
Lelystad
za 29 Jun
10:00
Kinderdagverblijf 't Kukelesaantje
Bunschoten-Spakenburg
za 29 Jun
11:30 en 14:30
Fort Ruigenhoek
Groenekan
za 29 Jun
13:00
Reuring festival Leeghwaterpark
Purmerend
za 29 Jun
15:10
Stichting Reuring Festival
Purmerend
za 29 Jun
13:15 en 15:15
Reuring festival Leeghwaterpark
Purmerend
za 29 Jun
14:00
Reuring festival Leeghwaterpark
Purmerend
zo 30 Jun
14:15 en 16:00
HOFtheater Raalte
Raalte
zo 30 Jun
14:00
Johanna's Bos
Anna Palouwna
zo 30 Jun
11:30 en 14:30
Fort Ruigenhoek
Groenekan
zo 30 Jun
10:00 tot 15:00
Reuring festival Leeghwaterpark
Purmerend
zo 30 Jun
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 30 Jun
15:00
Vrouwenhof
Roosendaal
zo 30 Jun
14:00
Laaktheater
Den Haag

juli 2024

datum
voorstelling
locatie
ma 1 Jul
13:15
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
di 2 Jul
10:00 en 11:30
Kentalis Onderwijs Zoetermeer
Zoetermeer
za 6 Jul
14:00, 15:00 en 16:00
Zomerfeest Tinte
Tinte
zo 7 Jul
14:30
Timorpark
Den helder
zo 7 Jul
11:00 en 13:00
Openluchttheater Bloemendaal Caprera
Bloemendaal
zo 7 Jul
10:00
Openluchttheater Cabrio Soest
Soest
zo 7 Jul
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
di 9 Jul
13:30, 14:30 en 15:30
Musis & Stadstheater Arnhem
Arnhem
di 9 Jul
14:30
Musis & Stadstheater Arnhem (Musis - Muzenzaal)
Arnhem
wo 10 Jul
10:00
Musis & Stadstheater Arnhem (Musis - Balkonzaal)
Arnhem
wo 10 Jul
14:00
Openluchttheater de Pinkenberg - Velp
Velp
za 13 Jul
10:30
Dat Bolwerck • Huis voor kunst en gedachten
Zutphen
zo 14 Jul
15:30
Valkhofpark
Nijmegen
wo 17 Jul
14:00
Openluchttheater de Pinkenberg - Velp
Velp
wo 17 Jul
14:30
De Kring Roosendaal
Roosendaal
vr 19 Jul
14:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
vr 19 Jul
10:30
Bibliotheek Helmond-Peel / Asten
Asten
vr 19 Jul
14:00
Bibliotheek Helmond-Peel / Helmond
Helmond
vr 19 Jul
14:00 en 16:00
Schouwburg Orpheus
Apeldoorn
za 20 Jul
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
za 20 Jul
13:30, 15:00
Schouwburg De Kampanje
Den Helder
za 20 Jul
11:00
Schouwburg De Kampanje (Variopoolzaal - Grote zaal)
Den Helder
za 20 Jul
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zo 21 Jul
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
zo 21 Jul
13:00
Helderse Zomerfeesten
Den Helder
wo 24 Jul
14:00
Openluchttheater de Pinkenberg - Velp
Velp
wo 24 Jul
14:30
Museum Schokland
Schokland
za 27 Jul
10:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 31 Jul
14:00 en 15:30
De Kring Roosendaal
Roosendaal

augustus 2024

datum
voorstelling
locatie
do 1 Aug
14:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
za 3 Aug
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
za 3 Aug
15:00
Openluchttheater Leidse Hout
Leiden
wo 7 Aug
14:30
De Kring Roosendaal
Roosendaal
do 8 Aug
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
wo 14 Aug
14:30
De Kring Roosendaal
Roosendaal
wo 14 Aug
14:30
Museum Schokland
Schokland
do 15 Aug
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
za 17 Aug
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
zo 18 Aug
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
do 22 Aug
11:00 en 13:30
Dagcentrum Halfweg
Vierhouten
za 24 Aug
15:00
Openluchttheater De Speultuin
Oploo
zo 25 Aug
14:30
Openluchttheater Nispen
Nispen
zo 25 Aug
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 25 Aug
14:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen

September 2024

datum
voorstelling
locatie
zo 1 Sep
10:00
Openluchttheater Cabrio Soest
Soest
zo 1 Sep
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 1 Sep
15:00
Openluchttheater Elsrijk
Amstelveen
wo 4 Sep
10:30 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
vr 6 Sep
15:30
2Samen - 2Zonnebloemen
Den Haag
za 7 Sep
10:00, 11:00 en 13:00
Westfriese Bibliotheken / Bibliotheek Stede Broec
Bovenkarspel
za 7 Sep
10:30 en 12:00
Bibliotheek Eemland / Vathorst
Amersfoort
zo 8 Sep
15:00
De Nieuwe Bibliotheek / Stadshuisplein
Almere
zo 8 Sep
11:00 en 14:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
do 12 Sep
09:30, 11:00, 12:30 en 14:00
nader te bepalen
Nijverdal
za 14 Sep
11:00
De Speelparasol Bernisse
Abbenbroek
za 14 Sep
13:00 en 14:15
FlevoMeer Bibliotheek / Lelystad
Lelystad
za 14 Sep
10:30 en 11:45
FlevoMeer Bibliotheek / Lelystad
Lelystad
za 14 Sep
10:00 tot 15:00
FlevoMeer Bibliotheek / Lelystad
Lelystad
za 14 Sep
3 sessies tussen 13:00 en 17:00
Stichting Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 15 Sep
15:00
Cultureel Centrum Jan van Besouw
Goirle
zo 15 Sep
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 15 Sep
14:00 en 16:00
Theater De Lievekamp
Oss
zo 15 Sep
14:00
Het Speelhuis
Helmond
zo 15 Sep
11:00
Buurttheater De Buurvrouw
Rotterdam
zo 22 Sep
13:30 tot 16:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
zo 22 Sep
14:00, 15:30
Theater de Willem
Papendrecht
zo 22 Sep
15:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
zo 22 Sep
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 22 Sep
14:00 en 15:30
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 22 Sep
15:00
Theater De Oranjerie
Roermond
zo 22 Sep
15:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
zo 22 Sep
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 22 Sep
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 22 Sep
14:00
Cpunt (Theater - Kleine Zaal)
Hoofddorp
zo 22 Sep
14:00
Theater 't Web
Bleiswijk
za 28 Sep
14:00
Bibliotheek Den Haag / Leidschenveen
Den Haag
za 28 Sep
15:00
Bibliotheek Dommeldal / Son en Breugel
Son
za 28 Sep
15:00
Perron 3
Rosmalen
za 28 Sep
11:00 en 15:00
De Pluk
Geldermalsen
zo 29 Sep
11:00
Vestzaktheater
Enschede
zo 29 Sep
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 29 Sep
15:00
Theater 't Mozaïek
Wijchen
zo 29 Sep
10:30
Zinder
Tiel
zo 29 Sep
11:00
DRU Industriepark
Ulft
zo 29 Sep
09:30 tot 12:30
Podium Hoge Woerd - De Meern
Utrecht
zo 29 Sep
10:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
Utrecht
zo 29 Sep
10:15 en 11:45
Podium Hoge Woerd - De Meern
Utrecht
zo 29 Sep
11:00 en 13:30
Muziekhuis Oudewater
Oudewater
zo 29 Sep
15:00
Icoon theater
Amersfoort
zo 29 Sep
14:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
zo 29 Sep
15:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
zo 29 Sep
15:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk
zo 29 Sep
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 29 Sep
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
ma 30 Sep
10:00 en 12:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar

oktober 2024

datum
voorstelling
locatie
di 1 Oct
10:00 en 11:30
Stichting Kulturhus EGW
Epe
wo 2 Oct
15:00
Bibliotheek Bibliorura
Roermond
wo 2 Oct
15:30
Theater de Molen
Beuningen
wo 2 Oct
10:30 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
wo 2 Oct
14:30 en 16:00
Chassé Theater (Kleine zaal)
Breda
wo 2 Oct
14:00 tot 17:00
Chassé Theater
Breda
wo 2 Oct
15:00
Chassé Theater (Koninklijke drukkerij E.M. de Jongzaal)
Breda
do 3 Oct
09:00, 10:30 en 12:00
Stichting Kulturhus EGW
Epe
vr 4 Oct
16:00
Bibliotheek Midden-Brabant / Udenhout
Udenhout
za 5 Oct
10:30, 11:30, en 12:30
Bibliotheek Midden-Brabant / Tilburg Wagnerplein
Tilburg
za 5 Oct
11:00
Theater Castellum (Kleine zaal)
Alphen aan den Rijn
za 5 Oct
11:00 en 14:00
Theater Cultura
Ede
za 5 Oct
14:00
's Heeren Loo / regio Den Helder
Julianadorp
za 5 Oct
11:30
Bibliotheek Hilversum
Hilversum
za 5 Oct
13:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 6 Oct
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zo 6 Oct
10:30
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 6 Oct
10:00 en 11:30
Schouwburg Odeon (Papenstraattheater)
Zwolle
zo 6 Oct
11:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 6 Oct
11:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
zo 6 Oct
15:00
Stichting Het Kasteel van Rhoon
Rhoon
zo 6 Oct
14:00 tot 17:00
Posthuis Theater
Heerenveen
zo 6 Oct
14:30 en 16:00
Posthuis Theater
Heerenveen
zo 6 Oct
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
zo 6 Oct
09:30 tot 12:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
zo 6 Oct
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 6 Oct
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 6 Oct
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 6 Oct
11:00
Stichting Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 6 Oct
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 6 Oct
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 6 Oct
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 6 Oct
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 6 Oct
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
di 8 Oct
10:00 en 11:30
De Marke
Hattem
wo 9 Oct
11:00
Theater Concordia Haastrecht
Haastrecht
wo 9 Oct
15:00
MFA de Schakel, Hooge Mierde
Hooge Mierde
wo 9 Oct
15:00
Bibliotheek AanZet / Ridderkerk Centrum
Ridderkerk
wo 9 Oct
10:30
Den Dullaert
Hulst
do 10 Oct
11:00
Theater Concordia Haastrecht
Haastrecht
do 10 Oct
09:00, 10:30 en 12:00
De Marke
Hattem
vr 11 Oct
09:45 en 11:15
Musis & Stadstheater Arnhem (Musis - Balkonzaal)
Arnhem
vr 11 Oct
14:00, 15:00 en 16:00
Bibliotheek Rijssen-Holten / Holten
Holten
za 12 Oct
14:30 en 16:00
Schouwburg Lochem
Lochem
za 12 Oct
15:00
Schouwburg Lochem
Lochem
za 12 Oct
14:00 tot 17:00
Schouwburg Lochem
Lochem
za 12 Oct
15:00
Den Dullaert
Hulst
za 12 Oct
13:30
Scagon De Luxe
Schagen
za 12 Oct
15:00
De Nobelaer (De Muze)
Etten-Leur
zo 13 Oct
14:30
Schouwburg De Kampanje (Kleine zaal)
Den Helder
zo 13 Oct
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 13 Oct
10:30
Cool Kunst en Cultuur
Heerhugowaard
zo 13 Oct
11:00 en 15:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
zo 13 Oct
14:30
De Kring Roosendaal (Grote zaal)
Roosendaal
zo 13 Oct
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 13 Oct
10:00 tot 13:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 13 Oct
11:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 13 Oct
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 13 Oct
09:30 tot 12:30
Theater Figi
Zeist
zo 13 Oct
10:30
Figi Theater (Hendrik Marsmanzaal)
Zeist
zo 13 Oct
10:00 en 11:30
Figi Theater (Willem Pijperzaal)
Zeist
zo 13 Oct
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
zo 13 Oct
14:30
Theater De Purmaryn (Kleine zaal)
Purmerend
zo 13 Oct
13:30 en 15:30
Zaantheater (Kleine zaal)
Zaandam
wo 16 Oct
11:00
Cultureel Centrum Cascade (Theaterzaal)
Hendrik-Ido-Ambacht
za 19 Oct
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
za 19 Oct
11:00
De Colle
Kollum
zo 20 Oct
13:30
DNK Bibliotheek
Assen
zo 20 Oct
09:30 tot 12:30
Theater Junushoff
Wageningen
zo 20 Oct
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 20 Oct
15:00
MFC Ons Huis
Zoeterwoude-Dorp
zo 20 Oct
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 20 Oct
10:00 en 11:30
Theater Junushoff (Kleine zaal)
Wageningen
zo 20 Oct
10:30
Theater Junushoff (Grote zaal)
Wageningen
zo 20 Oct
15:00
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 20 Oct
14:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 20 Oct
10:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zo 20 Oct
11:00
Zonnehuis (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 20 Oct
14:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 20 Oct
14:30
Theater De Kunstgreep
Oostzaan
zo 20 Oct
14:30
Theater de Schalm (Grote Zaal)
Veldhoven
zo 20 Oct
15:00
De Nobelaer (De LizZ)
Etten-Leur
zo 20 Oct
11:00
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
zo 20 Oct
11:00
Filmtheater Voorschoten
Voorschoten
zo 20 Oct
14:00
WestlandTheater De Naald (Foodmarkt Koornneef zaal)
Naaldwijk
zo 20 Oct
15:00
Theater Kerkrade (Zaal Kerkrade)
Kerkrade
wo 23 Oct
11:00
Het Speelhuis
Helmond
wo 23 Oct
09:30 tot 12:30
Het Speelhuis
Helmond
wo 23 Oct
13:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Schouwburg)
Tilburg
wo 23 Oct
14:30
Markant Uden (Theaterzaal)
Uden
wo 23 Oct
10:00 en 11:30
Het Speelhuis
Helmond
wo 23 Oct
11:00
BREStheater
Brielle
wo 23 Oct
15:00
Theater Carrousel
Ommen
wo 23 Oct
15:00
't Gasthoes
Horst
do 24 Oct
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
do 24 Oct
10:30 en 14:00
Cultuurcentrum Knokke-Heist
Knokke-Heist
vr 25 Oct
10:00
DOK6 Theater
Panningen
za 26 Oct
15:00
Nesterlé Cultureel Centrum
Nistelrode
za 26 Oct
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
za 26 Oct
09:30 tot 12:00
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
za 26 Oct
15:00
Chassé Theater (Koninklijke drukkerij E.M. de Jongzaal)
Breda
za 26 Oct
09:30 tot 13:30
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
za 26 Oct
11:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
za 26 Oct
10:00 en 11:30
Parktheater Eindhoven (Kameleon)
Eindhoven
za 26 Oct
15:00
Theater De Purmaryn (Grote zaal)
Purmerend
za 26 Oct
09:30 tot 12:00
Verhalenhuis Haarlem
Haarlem
za 26 Oct
14:30 en 16:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
za 26 Oct
15:00
Schouwburg De Lawei (Roel Oostrazaal)
Drachten
za 26 Oct
14:00 tot 17:00
Schouwburg De Lawei
Drachten
za 26 Oct
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
za 26 Oct
15:00
Theater 't Mozaïek
Wijchen
za 26 Oct
11:00 en 14:30
Theater Aan de Slinger
Houten
zo 27 Oct
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
zo 27 Oct
14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
zo 27 Oct
15:00
Theater Hanzehof
Zutphen
zo 27 Oct
16:00
Stadstheater De Bond
Oldenzaal
zo 27 Oct
11:00
Vestzaktheater
Enschede
zo 27 Oct
15:00
DRU Industriepark
Ulft
zo 27 Oct
14:30
Stichting Cultuur Kwartier Sneek (Tüöttenzaal)
Sneek
zo 27 Oct
15:00
Theater Hof 88
Almelo
zo 27 Oct
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 27 Oct
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
zo 27 Oct
15:00
OBA Oosterdok (OBA Theater)
Amsterdam
zo 27 Oct
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 27 Oct
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 27 Oct
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 27 Oct
14:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 27 Oct
11:00
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
zo 27 Oct
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 27 Oct
10:30
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 27 Oct
13:45 en 15:30
Parktheater Eindhoven
Eindhoven
zo 27 Oct
10:00 en 11:30
Theater De Blauwe Kei (Podiumzaal)
Veghel
zo 27 Oct
11:00 en 14:00
Theater De Blauwe Kei (Magazijn)
Veghel
zo 27 Oct
15:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
ma 28 Oct
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
ma 28 Oct
11:30 en 14:00
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
ma 28 Oct
11:00 en 15:30
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
ma 28 Oct
12:30
Concordia Enschede
Enschede
ma 28 Oct
14:30
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
ma 28 Oct
14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
di 29 Oct
11:30 en 14:00
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
di 29 Oct
14:00
OBA Weesp
Weesp
di 29 Oct
11:00 en 15:00
Theater De Krakeling
Amsterdam
di 29 Oct
15:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
di 29 Oct
15:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
di 29 Oct
09:15 tot 13:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
di 29 Oct
10:00
Schouwburg Het Park (Grote zaal)
Hoorn
di 29 Oct
09:45 en 11:00
Schouwburg Het Park (Othellozaal)
Hoorn
di 29 Oct
11:00
OBA Bijlmerplein
Amsterdam
di 29 Oct
14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
wo 30 Oct
11:00
OBA Waterlandplein
Amsterdam
wo 30 Oct
14:00
OBA Javaplein
Amsterdam
wo 30 Oct
15:00
Brinkhuis
Laren
wo 30 Oct
13:30
TAQA Theater De Vest (Plein zaal)
Alkmaar
wo 30 Oct
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
wo 30 Oct
11:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Kleine zaal)
Vlaardingen
wo 30 Oct
11:00
Cultureel Centrum Cascade (Theaterzaal)
Hendrik-Ido-Ambacht
wo 30 Oct
15:00
Maaspodium (Blauwe zaal)
Rotterdam
wo 30 Oct
15:00
Stichting Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
wo 30 Oct
15:00
Munttheater Weert
Weert
wo 30 Oct
11:00
Stadsschouwburg Utrecht (Blauwe Zaal)
Utrecht
wo 30 Oct
11:00, 13:30 en 15:00
Theater Aan de Slinger
Houten
wo 30 Oct
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
wo 30 Oct
14:30
Theater Concordia Haastrecht
Haastrecht
wo 30 Oct
14:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
wo 30 Oct
15:00
Theater Cultura
Ede
do 31 Oct
15:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
do 31 Oct
11:00
Theater de Tuin
Leusden
do 31 Oct
10:00
Theater Flint (AFASzaal)
Amersfoort

November 2024

datum
voorstelling
locatie
vr 1 Nov
15:00
Grote Kerk Loenen
Loenen aan de Vecht
vr 1 Nov
15:00
Grand Theatre Groningen
Groningen
vr 1 Nov
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
vr 1 Nov
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 1)
Den Haag
za 2 Nov
14:00
OBA Osdorp
Amsterdam
za 2 Nov
11:00
OBA CC Amstel
Amsterdam
za 2 Nov
11:00
Kunstmin (Grote zaal)
Dordrecht
za 2 Nov
14:00
Theater Koningshof
Maassluis
za 2 Nov
10:00 en 11:30
Kunstmin (Kleine zaal)
Dordrecht
za 2 Nov
14:30 en 16:00
Theater Koningshof
Maassluis
za 2 Nov
15:00
Theater Koningshof (Uiver)
Maassluis
za 2 Nov
11:00 en 15:00
Grand Theatre Groningen
Groningen
za 2 Nov
14:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
za 2 Nov
09:30 tot 12:30
Kunstmin
Dordrecht
za 2 Nov
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 3 Nov
11:00
Cultureel Centrum De Schalm
Berkel-Enschot
zo 3 Nov
15:00
De Weijer
Boxmeer
zo 3 Nov
14:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 3 Nov
11:00
ZINiN Nijverdal
Nijverdal
zo 3 Nov
11:00
Theater Vianen
Vianen
zo 3 Nov
13:00 tot 16:30
Zaantheater
Zaandam
zo 3 Nov
14:30
Schouwburg Hengelo (Middenzaal)
Hengelo
zo 3 Nov
15:00
DRU Industriepark
Ulft
zo 3 Nov
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 3 Nov
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 3 Nov
14:00 en 16:00
Cpunt (Theater - Kleine Zaal)
Hoofddorp
zo 3 Nov
13:30 en 15:30
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 3 Nov
14:30
Zaantheater (Kleine zaal)
Zaandam
zo 3 Nov
14:30 en 16:00
Schouwburg Cuijk (Kleine zaal)
Cuijk
zo 3 Nov
15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 3 Nov
11:00
De Smeltkroes
Maarheeze
zo 3 Nov
15:00
Theater aan de Parade (Pleinzaal)
's-Hertogenbosch
zo 3 Nov
14:00 tot 17:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
zo 3 Nov
15:00
Schouwburg Cuijk (Grote zaal)
Cuijk
wo 6 Nov
10:30 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
za 9 Nov
11:00 en 14:30 (première)
Theater De Krakeling
Amsterdam
za 9 Nov
15:00
Huis van Ermelo
Ermelo
zo 10 Nov
14:00
Bogerd
Druten
zo 10 Nov
11:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 10 Nov
11:00
Schouwburg Hengelo (Middenzaal)
Hengelo
zo 10 Nov
14:30
Theater De Purmaryn (Kleine zaal)
Purmerend
zo 10 Nov
10:00 en 11:45
Cool Kunst en Cultuur (Zaal A)
Heerhugowaard
zo 10 Nov
14:00
Cpunt (Theater - Podiumzaal)
Hoofddorp
zo 10 Nov
14:00
Stadsschouwburg Utrecht (Blauwe Zaal)
Utrecht
zo 10 Nov
15:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 10 Nov
15:00
Theater Geert Teis (Grote Zaal)
Stadskanaal
zo 10 Nov
11:00
Buurttheater De Buurvrouw
Rotterdam
zo 10 Nov
15:00
Theater Inter Amicos
Dordrecht
zo 10 Nov
14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 10 Nov
09:45 en 11:15
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 10 Nov
16:00
Singer Laren
Laren
zo 10 Nov
09:30, 11:15
Cool Kunst en Cultuur (Zaal B)
Heerhugowaard
zo 10 Nov
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 10 Nov
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 10 Nov
14:00
Chassé Theater (Kleine zaal)
Breda
wo 13 Nov
11:00
Cultureel Centrum Cascade (Theaterzaal)
Hendrik-Ido-Ambacht
vr 15 Nov
13:30
Bibliotheek Beerse
Beerse
za 16 Nov
11:00
dbieb / Bibliotheek Leeuwarden
Leeuwarden
zo 17 Nov
11:00
Buurttheater De Buurvrouw
Rotterdam
zo 17 Nov
15:30
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
zo 17 Nov
15:00
DNK Bibliotheek
Assen
zo 17 Nov
10:30 en 12:00
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 17 Nov
14:00
Muziekhuis Oudewater
Oudewater
zo 17 Nov
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 17 Nov
15:00
Trefkoele+
Dalfsen
zo 17 Nov
11:00
Icoon theater
Amersfoort
zo 17 Nov
14:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 17 Nov
11:00
Filmtheater Voorschoten
Voorschoten
zo 17 Nov
11:00 en 15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Grote zaal)
Vlaardingen
wo 20 Nov
10:00
Theater De Storm (Mondriaanzaal)
Winterswijk
wo 20 Nov
14:30 en 16:00
City of Wesopa
Weesp
za 23 Nov
11:00
Toon Hermans Theater (Laaglandzaal)
Sittard
za 23 Nov
15:00
Schouwburg Cuijk (Grote zaal)
Cuijk
zo 24 Nov
11:00
Zonnehuis (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 24 Nov
15:00
Schouwburg Amstelveen (Grote zaal)
Amstelveen
zo 24 Nov
11:00
Theater De Purmaryn (Kleine zaal)
Purmerend
zo 24 Nov
13:30 en 15:30
Zaantheater (Kleine zaal)
Zaandam
zo 24 Nov
15:00
Figi Theater (Hendrik Marsmanzaal)
Zeist
zo 24 Nov
11:00 en 15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
Utrecht
zo 24 Nov
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 24 Nov
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Lindenbergzaal)
Nijmegen
zo 24 Nov
11:00
Concordia Enschede
Enschede
di 26 Nov
13:00
De Kring Roosendaal (Kleine zaal)
Roosendaal
wo 27 Nov
15:00
DOK6 Theater
Panningen
wo 27 Nov
15:00
Den Dullaert
Hulst
wo 27 Nov
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
za 30 Nov
15:00
Podium NOORD
Den Haag
za 30 Nov
13:30 en 16:00
Munttheater (Theaterzaal)
Weert
za 30 Nov
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven

December 2024

datum
voorstelling
locatie
zo 1 Dec
15:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 1 Dec
15:00
Theater de Veste (Theaterzaal)
Delft
zo 1 Dec
11:00
Theater De Tamboer (Passagezaal)
Hoogeveen
zo 1 Dec
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 1 Dec
15:00
Perron 3
Rosmalen
zo 1 Dec
11:00
Theater Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
zo 1 Dec
11:00
Theater Vianen
Vianen
wo 4 Dec
15:00
De Weijer
Boxmeer
wo 4 Dec
15:00
Theater De Kattendans
Bergeijk
wo 4 Dec
10:30 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
zo 8 Dec
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 8 Dec
11:00
Leidse Schouwburg
Leiden
zo 8 Dec
15:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 8 Dec
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 8 Dec
15:00
Theater Podium Heino
Heino
za 14 Dec
11:00 en 14:00
Cultuurhuis Casino
Houthalen-Helchteren
za 14 Dec
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
zo 15 Dec
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
zo 15 Dec
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 15 Dec
11:00 en 14:30
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 15 Dec
09:30 tot 12:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 15 Dec
11:00
Theater Hof 88
Almelo
zo 15 Dec
14:00
DNK Bibliotheek
Assen
zo 15 Dec
10:00 en 11:30
Theater Hof 88
Almelo
zo 15 Dec
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 15 Dec
11:00
Zonnehuis (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 15 Dec
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 15 Dec
15:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
za 21 Dec
11:00 en 13:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
za 21 Dec
16:00
Theater De Krakeling
Amsterdam
za 21 Dec
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 22 Dec
15:00
Theater Cultura
Ede
zo 22 Dec
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 22 Dec
15:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
zo 22 Dec
15:00
Theater De Fransche School
Culemborg
zo 22 Dec
10:30
Zinder
Tiel
zo 22 Dec
11:00 en 14:00
City of Wesopa
Weesp
zo 22 Dec
14:00
Muziekhuis Oudewater
Oudewater
zo 22 Dec
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 22 Dec
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
ma 23 Dec
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
ma 23 Dec
14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
ma 23 Dec
14:00
Stadsschouwburg Utrecht (Blauwe Zaal)
Utrecht
di 24 Dec
15:00
Maaspodium (Blauwe zaal)
Rotterdam
vr 27 Dec
11:00, 13:00 en 15:00
Cultureel Centrum Cascade (Theaterzaal)
Hendrik-Ido-Ambacht
vr 27 Dec
15:00
Nesterlé Cultureel Centrum
Nistelrode
vr 27 Dec
15:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
za 28 Dec
15:00
Theater Lampegiet
Veenendaal
za 28 Dec
11:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
za 28 Dec
14:00
OBA Oosterdok (OBA Theater)
Amsterdam
za 28 Dec
14:00 en 15:30
HOFtheater Raalte
Raalte
za 28 Dec
16:00
Theater de Voorveghter (Grote Zaal)
Hardenberg
za 28 Dec
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 29 Dec
11:00 en 14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 29 Dec
15:00
013 Poppodium
Tilburg
zo 29 Dec
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 29 Dec
16:00
Stadstheater De Bond
Oldenzaal
zo 29 Dec
14:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
zo 29 Dec
11:00
Vestzaktheater
Enschede
zo 29 Dec
14:00 en 16:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
Utrecht
zo 29 Dec
13:00, 14:15 en 15:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
ma 30 Dec
15:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
ma 30 Dec
11:00 en 14:30
Spectrum Podium Schijndel
Schijndel

januari 2025

datum
voorstelling
locatie
do 2 Jan
11:00
De Smeltkroes
Maarheeze
vr 3 Jan
13:30 en 15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
vr 3 Jan
14:30
Theater de Schalm (Grote Zaal)
Veldhoven
vr 3 Jan
10:30 en 12:00
Theater aan de Parade (Pleinzaal)
's-Hertogenbosch
vr 3 Jan
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
vr 3 Jan
15:00
NUT Workum
Workum
vr 3 Jan
16:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
vr 3 Jan
15:00
Theater Kikker (Kleine zaal)
Utrecht
vr 3 Jan
14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
vr 3 Jan
11:00 en 14:00
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
za 4 Jan
14:30
Theater Kikker (Grote zaal)
Utrecht
za 4 Jan
11:00 en 15:00
Theater Kikker (Kleine zaal)
Utrecht
za 4 Jan
09:30 tot 12:30
Theater De Bussel
Oosterhout
za 4 Jan
10:00 en 11:30
Theater De Bussel
Oosterhout
za 4 Jan
14:00, 15:15 en 16:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
za 4 Jan
11:00 en 15:00
Perron 3
Rosmalen
za 4 Jan
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
za 4 Jan
14:30
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek
za 4 Jan
10:30
Theater De Bussel (Kleine zaal)
Oosterhout
za 4 Jan
11:00
Theater De Borgh
Budel
zo 5 Jan
11:00
Natlab
Eindhoven
zo 5 Jan
15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 5 Jan
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 5 Jan
11:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk
zo 5 Jan
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 5 Jan
15:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 5 Jan
11:00
Bogerd
Druten
zo 5 Jan
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
wo 8 Jan
10:30 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
za 11 Jan
15:00
Cultureel Centrum Jan van Besouw
Goirle
za 11 Jan
14:00 en 16.00
Theater De Winsinghhof
Roden
zo 12 Jan
14:30
Spectrum Podium Schijndel
Schijndel
zo 12 Jan
11:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
zo 12 Jan
09:30 tot 13:00
Westlandtheater de Naald
Naaldwijk
zo 12 Jan
10:30
Westlandtheater de Naald
Naaldwijk
zo 12 Jan
10:00 en 11:15
Westlandtheater de Naald
Naaldwijk
zo 12 Jan
11:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 12 Jan
14:30
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 12 Jan
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 12 Jan
11:00
Theater De Purmaryn (Kleine zaal)
Purmerend
wo 15 Jan
10:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
za 18 Jan
19:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
za 18 Jan
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
za 18 Jan
14:00
Isala Theater (Grote zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 19 Jan
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 19 Jan
11:00
Stichting Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 19 Jan
14:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 19 Jan
10:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
zo 19 Jan
10:00 en 11:30
TAQA Theater De Vest (Plein zaal)
Alkmaar
zo 19 Jan
14:30
Theater De Kunstgreep
Oostzaan
zo 19 Jan
11:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 19 Jan
14:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 19 Jan
11:00 en 14:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 19 Jan
11:00
TAQA Theater De Vest (Grote zaal)
Alkmaar
zo 19 Jan
09:30 tot 12:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zo 19 Jan
09:30 tot 12:30 uur
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zo 19 Jan
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 19 Jan
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 19 Jan
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 19 Jan
11:00
De Weijer
Boxmeer
zo 19 Jan
14:00
DNK Bibliotheek
Assen
wo 22 Jan
15:00
Theater Carrousel
Ommen
za 25 Jan
10:00 tot 12:30
Huis van Ermelo
Ermelo
za 25 Jan
10:15 en 11:30
Huis van Ermelo
Ermelo
za 25 Jan
11:00
Huis van Ermelo
Ermelo
za 25 Jan
10:00
Bibliotheek Landgraaf-Onderbanken / Hoofdvestiging (Burgerhoes)
Landgraaf
zo 26 Jan
15:00
Toon Hermans Theater (Grote zaal)
Sittard
zo 26 Jan
10:30
Het Speelhuis
Helmond
zo 26 Jan
12:45 en 14:45
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zo 26 Jan
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
zo 26 Jan
14:00
Cpunt (Theater - Podiumzaal)
Hoofddorp
zo 26 Jan
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 26 Jan
10:30
Rijswijkse Schouwburg (Kleine zaal)
Rijswijk
zo 26 Jan
11:00
Theater 't Web
Bleiswijk
zo 26 Jan
10:30
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 26 Jan
09:30 en 11:00
Schouwburg Agnietenhof (Kleine zaal)
Tiel
zo 26 Jan
15:00
DRU Industriepark
Ulft
zo 26 Jan
08:30 tot 12:00
Schouwburg & Filmtheater Agnietenhof
Tiel
zo 26 Jan
09:30 tot 12:30
HOFtheater Raalte
Raalte
zo 26 Jan
14:30
Kindertheater in De Kulturele Raad
Hillegom
zo 26 Jan
11:00 en 14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 26 Jan
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
zo 26 Jan
14:15, 15:15 en 16:15
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
zo 26 Jan
14:00 tot 17:00
ATLAS Theater
Emmen
zo 26 Jan
15:00
ATLAS Theater
Emmen
zo 26 Jan
10:00 en 11:15
HOFtheater (Vergaderzaal)
Raalte
zo 26 Jan
10:15
HOFtheater (Theaterzaal)
Raalte
wo 29 Jan
15:00
Dorpshuis Phoenix Schaijk
Schaijk
do 30 Jan
09:45 en 11:15
Musis & Stadstheater Arnhem
Arnhem

februari 2025

datum
voorstelling
locatie
za 1 Feb
15:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
za 1 Feb
10:00 tot 16:00
Cpunt (Bibliotheek)
Hoofddorp
za 1 Feb
09:30, 10:30, 11:30, 13:00, 14:00 en 15:00
Cpunt (Theater - Foyer)
Hoofddorp
za 1 Feb
15:00
De Nobelaer (De Justus)
Etten-Leur
za 1 Feb
14:00 tot 17:00
De Nobelaer
Etten-Leur
za 1 Feb
14:30 en 16:00
De Nobelaer (De Muze)
Etten-Leur
za 1 Feb
10:00 tot 15:00
Cpunt (Passage)
Hoofddorp
za 1 Feb
10:45 en 12:45
Cpunt (Theater - Kleine Zaal)
Hoofddorp
zo 2 Feb
16:00
Singer Laren
Laren
zo 2 Feb
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 2 Feb
10:30 en 12:00
Cpunt (Theater - Kleine Zaal)
Hoofddorp
zo 2 Feb
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 2 Feb
10:00 tot 15:00
Cpunt (Passage)
Hoofddorp
zo 2 Feb
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 2 Feb
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
zo 2 Feb
11:00
Toon Hermans Theater (Laaglandzaal)
Sittard
zo 2 Feb
09:30, 10:30, 11:30, 13:00, 14:00 en 15:00
Cpunt (Theater - Foyer)
Hoofddorp
zo 2 Feb
10:00 tot 16:00
Cpunt (Bibliotheek)
Hoofddorp
zo 2 Feb
11:00
Bogerd
Druten
zo 2 Feb
14:00
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
zo 2 Feb
14:30
Theater Vianen
Vianen
zo 2 Feb
14:00
Schouwburg Ogterop (Grote zaal)
Meppel
zo 2 Feb
11:00
Theater de Tuin
Leusden
za 8 Feb
15:00
Cultureel Centrum Jan van Besouw
Goirle
za 8 Feb
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 9 Feb
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 9 Feb
11:00 en 14:30
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 9 Feb
11:00
Theater De Purmaryn (Kleine zaal)
Purmerend
zo 9 Feb
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 9 Feb
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
zo 9 Feb
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 9 Feb
11:00
BREStheater
Brielle
zo 9 Feb
10:00 en 11:30
Stadsgehoorzaal Leiden (Breezaal)
Leiden
zo 9 Feb
15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 9 Feb
11:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
zo 9 Feb
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
zo 9 Feb
15:00
Stichting Het Kasteel van Rhoon
Rhoon
zo 9 Feb
09:30 tot 12:30
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
zo 9 Feb
15:00
Schouwburg Lochem
Lochem
zo 9 Feb
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
zo 9 Feb
15:30
De Eendracht
Abcoude
wo 12 Feb
15:00
Theater Carrousel
Ommen
za 15 Feb
11:00 en 15:00
De Pluk
Geldermalsen
za 15 Feb
19:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 16 Feb
13:30 tot 16:30
Cultuur Kwartier Sneek / Theater Sneek
Sneek
zo 16 Feb
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 16 Feb
14:00 en 15:30
Cultuur Kwartier Sneek / Theater Sneek
Sneek
zo 16 Feb
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 16 Feb
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
zo 16 Feb
15:00
Theater 't Mozaïek
Wijchen
zo 16 Feb
10:30
Zinder
Tiel
zo 16 Feb
14:30
Schouwburg De Kampanje (Middenzaal)
Den Helder
zo 16 Feb
11:00 en 15:00
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 16 Feb
15:00
Parktheater Eindhoven (Philipszaal)
Eindhoven
zo 16 Feb
11:00
Toon Hermans Theater (Laaglandzaal)
Sittard
zo 16 Feb
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 16 Feb
15:00
Theater De Kattendans
Bergeijk
zo 16 Feb
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
ma 17 Feb
11:00
Meervaart Theater (Studio/ black room)
Amsterdam
ma 17 Feb
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
ma 17 Feb
10:30
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
ma 17 Feb
10:00 en 11:30
Meervaart Theater (Rode Zaal)
Amsterdam
ma 17 Feb
09:30 tot 12:30
Meervaart
Amsterdam
di 18 Feb
11:00 en 15:00
Theater De Krakeling
Amsterdam
wo 19 Feb
14:00 tot 17:00
Theater de Voorveghter (Kleine Zaal)
Hardenberg
wo 19 Feb
15:00
Theater de Voorveghter (Grote Zaal)
Hardenberg
wo 19 Feb
14:30
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
wo 19 Feb
16:00
Schouwburg De Lawei (Kleine zaal)
Drachten
wo 19 Feb
15:00
Theater Hof 88
Almelo
wo 19 Feb
14:30 en 16:00
Theater de Voorveghter (Foyer)
Hardenberg
do 20 Feb
14:00 en 16:00
Theater Geert Teis (Pleinzaal)
Stadskanaal
do 20 Feb
15:00
Theater Geert Teis (Grote Zaal)
Stadskanaal
do 20 Feb
13:30 tot 17:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
do 20 Feb
11:00 en 15:00
Theater De Krakeling
Amsterdam
vr 21 Feb
15:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 23 Feb
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
zo 23 Feb
10:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 23 Feb
15:30
Het Bolwerk
Sneek
zo 23 Feb
16:00
Stadstheater De Bond
Oldenzaal
zo 23 Feb
11:00
Bogerd
Druten
zo 23 Feb
11:00
Podium Hoge Woerd - De Meern
Utrecht
zo 23 Feb
15:00
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 23 Feb
10:00
Cpunt (Theater - Kleine Zaal)
Hoofddorp
zo 23 Feb
14:30 en 16:00
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
zo 23 Feb
11:00
Maaspodium (Rode zaal)
Rotterdam
zo 23 Feb
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 23 Feb
15:00
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 23 Feb
14:00 tot 17:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
zo 23 Feb
10:00 en 11:30
Koninklijke Schouwburg (Paradijstheater)
Den Haag
ma 24 Feb
14:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag
di 25 Feb
11:00
Theater de Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 26 Feb
15:00
Theater Cultura
Ede
wo 26 Feb
11:00
Theater de Tuin
Leusden
wo 26 Feb
15:00
Podium Hoge Woerd - De Meern (Theaterzaal)
Utrecht
wo 26 Feb
14:30
Theater Aan de Slinger
Houten
wo 26 Feb
11:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
do 27 Feb
11:00 en 15:00
Theater Kikker (Kleine zaal)
Utrecht
vr 28 Feb
11:00 en 15:00
Theater Kikker (Kleine zaal)
Utrecht
vr 28 Feb
11:00
Theater Flint (AFASzaal)
Amersfoort
vr 28 Feb
11:00
Huis van Ermelo
Ermelo
vr 28 Feb
15:00
Theater aan het Spui (Zaal 2)
Den Haag

maart 2025

datum
voorstelling
locatie
za 1 Mar
15:00
Theater Kikker (Kleine zaal)
Utrecht
za 1 Mar
15:00
De Colle
Kollum
za 1 Mar
15:00
Theater Geert Teis (Teis Foyer Theater)
Stadskanaal
zo 2 Mar
11:00 en 15:00
Theater Kikker (Kleine zaal)
Utrecht
zo 2 Mar
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zo 2 Mar
15:30
Lindenberg Cultuurhuis (Steigerzaal)
Nijmegen
zo 2 Mar
15:00
Theater De Meenthe (Vestzaktheater)
Steenwijk
zo 2 Mar
10:00 en 11:30
TAQA Theater De Vest (Plein zaal)
Alkmaar
zo 2 Mar
10:00 tot 13:30
Schouwburg De Kampanje
Den Helder
zo 2 Mar
11:00
Theater Koningshof (Uiver)
Maassluis
zo 2 Mar
11:00
Stichting Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 2 Mar
10:30
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 2 Mar
15:00
De Stoep (Grote zaal)
Spijkenisse
zo 2 Mar
14:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 2 Mar
10:15
Schouwburg De Kampanje (Kleine zaal)
Den Helder
zo 2 Mar
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 2 Mar
10:30
Schouwburg De Kampanje (Variopoolzaal - Grote zaal)
Den Helder
di 4 Mar
09:30 en 11:30
Stadstheater (Grote Zaal)
Zoetermeer
di 4 Mar
09:45 en 11:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
di 4 Mar
09:00 tot 13:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
wo 5 Mar
10:30 en 14:30
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
za 8 Mar
15:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 9 Mar
15:00
DRU Industriepark
Ulft
zo 9 Mar
15:00
Icoon theater
Amersfoort
zo 9 Mar
10:30
Spant! (Podium 1)
Bussum
zo 9 Mar
16:00
Singer Laren
Laren
zo 9 Mar
14:30
Kindertheater in De Kulturele Raad
Hillegom
zo 9 Mar
10:00 en 11:45
Spant! (Podium 2)
Bussum
zo 9 Mar
14:00
Schouwburg Ogterop (Kleine zaal)
Meppel
zo 9 Mar
15:00
Theater De Tamboer (Passagezaal)
Hoogeveen
zo 9 Mar
14:00
Theater Ludens
Voorburg
zo 9 Mar
14:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 9 Mar
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 9 Mar
09:30 en 11:15
Spant! (Podium 3)
Bussum
zo 9 Mar
14:30
Theater De Purmaryn (Kleine zaal)
Purmerend
zo 9 Mar
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 9 Mar
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
wo 12 Mar
10:30
Den Dullaert
Hulst
za 15 Mar
10:00 en 11:15
Wennekerpand
Schiedam
za 15 Mar
09:30 tot 14:30
Wennekerpand
Schiedam
za 15 Mar
13:30
Wennekerpand
Schiedam
za 15 Mar
19:00
HOFtheater Raalte
Raalte
zo 16 Mar
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
zo 16 Mar
11:00
Bogerd
Druten
zo 16 Mar
14:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 16 Mar
10:30 en 12:00
Stadsschouwburg Utrecht (Blauwe Zaal)
Utrecht
zo 16 Mar
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
zo 16 Mar
09:30 tot 13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 16 Mar
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 16 Mar
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 16 Mar
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
zo 16 Mar
10:00 en 11:30
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 16 Mar
15:00
Martiniplaza (Theaterzaal)
Groningen
zo 16 Mar
14:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 16 Mar
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 16 Mar
11:00
Zonnehuis (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 16 Mar
11:00
Theater Kerkrade (MF Zaal)
Kerkrade
wo 19 Mar
10:00
Theater De Storm (Mondriaanzaal)
Winterswijk
za 22 Mar
10:30
Verhalenhuis Haarlem
Haarlem
za 22 Mar
15:00
Den Dullaert
Hulst
zo 23 Mar
11:00
Isala Theater (Luc Lutz zaal)
Capelle aan den IJssel
zo 23 Mar
10:00 en 11:30
Platform C (Zonnesteinzaal)
Amstelveen
zo 23 Mar
11:00
De Toegift
Den Hoorn (Texel)
zo 23 Mar
14:30
TAQA Theater De Vest (Kleine zaal)
Alkmaar
zo 23 Mar
15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 23 Mar
15:00
Theater aan de Parade (Pleinzaal)
's-Hertogenbosch
zo 23 Mar
15:00
Figi Theater (Hendrik Marsmanzaal)
Zeist
zo 23 Mar
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 23 Mar
10:30
Schouwburg Amstelveen (Kleine zaal)
Amstelveen
zo 23 Mar
15:00
Theater Podium Heino
Heino
zo 23 Mar
11:00
ZINiN Nijverdal
Nijverdal
zo 23 Mar
15:00
Theater Cultura
Ede
zo 23 Mar
09:30 tot 12:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 26 Mar
15:00
Theater Carrousel
Ommen
wo 26 Mar
11:00
Cultureel Centrum Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
za 29 Mar
11:00
Theater het Kruispunt (Vergaderzalen)
Barendrecht
zo 30 Mar
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 30 Mar
15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 30 Mar
13:00 en 15:30
Theater Heerlen (VEBEGOfoyer)
Heerlen
zo 30 Mar
13:30
Schouwburg Hengelo (Middenzaal)
Hengelo
zo 30 Mar
13:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
zo 30 Mar
11:30 en 14:30
Theater Heerlen (INGZaal)
Heerlen
zo 30 Mar
14:30
Theater de Willem
Papendrecht
zo 30 Mar
14:00 tot 17:00
CC Palethe
Pelt
zo 30 Mar
15:00
CC Palethe
Pelt
zo 30 Mar
14:45 en 16:15
CC Palethe
Pelt
zo 30 Mar
15:00
Schouwburg Ogterop (Kleine zaal)
Meppel
zo 30 Mar
15:00
ATLAS Theater (Dagblad van het Noorden Zaal)
Emmen
zo 30 Mar
15:00
Theater de Tiliander
Oisterwijk

April 2025

datum
voorstelling
locatie
za 5 Apr
11:00
De Colle
Kollum
za 5 Apr
15:00
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 5 Apr
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
za 5 Apr
15:00
Cultureel Centrum Jan van Besouw
Goirle
zo 6 Apr
14:30 en 16:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zo 6 Apr
15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 6 Apr
14:00 tot 17:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zo 6 Apr
15:00
Theater aan de Parade (Pleinzaal)
's-Hertogenbosch
zo 6 Apr
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 6 Apr
14:30
Theater Zuidplein (Kleine Zaal)
Rotterdam
zo 6 Apr
10:30
Rijswijkse Schouwburg (Kleine zaal)
Rijswijk
zo 6 Apr
11:00
Theater De Kaasfabriek
Wormer
zo 6 Apr
14:30
Kindertheater in De Kulturele Raad
Hillegom
zo 6 Apr
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
zo 6 Apr
15:00
Icoon theater
Amersfoort
zo 6 Apr
11:00
Podium Hoge Woerd - De Meern (Theaterzaal)
Utrecht
zo 6 Apr
16:00
Stadstheater De Bond
Oldenzaal
zo 6 Apr
15:00
Spectrum Podium Schijndel
Schijndel
za 12 Apr
14:00
Cpunt (Theater - Kleine Zaal)
Hoofddorp
zo 13 Apr
10:00 en 11:30
St. Aegtenkapel
Amersfoort
zo 13 Apr
11:00
Theater Vianen
Vianen
zo 13 Apr
11:00
Bogerd
Druten
zo 13 Apr
15:00
Concertgebouw De Vereeniging (Concertzaal)
Nijmegen
zo 13 Apr
10:30
Theater de Speeldoos Baarn
Baarn
zo 13 Apr
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
zo 13 Apr
11:00
Meervaart Theater (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 13 Apr
15:00
Zaantheater (Albert Heijnzaal)
Zaandam
zo 13 Apr
11:00
Zonnehuis (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 13 Apr
11:00
Filmtheater Voorschoten
Voorschoten
wo 16 Apr
10:00
Theater De Storm (Mondriaanzaal)
Winterswijk
vr 18 Apr
15:00
DNK (Van Gorcumzaal)
Assen
zo 20 Apr
11:00
Het Veur Theater
Leidschendam
zo 20 Apr
15:00
Het Speelhuis
Helmond
zo 20 Apr
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
zo 20 Apr
14:00
Theater 't Web
Bleiswijk
ma 21 Apr
15:00
Theater aan de Parade (Pleinzaal)
's-Hertogenbosch
ma 21 Apr
14:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
ma 21 Apr
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
ma 21 Apr
14:30
Theater De Krakeling
Amsterdam
ma 21 Apr
14:30
Schouwburg Odeon (Dommerholtzaal)
Zwolle
ma 21 Apr
11:00
DRU Industriepark
Ulft
ma 21 Apr
14:00 en 16:00
Theater Aan de Slinger
Houten
di 29 Apr
15:00
De Weijer
Boxmeer
wo 30 Apr
10:00 en 11:15
Perron 3
Rosmalen
wo 30 Apr
15:00
Theater Cultura
Ede
wo 30 Apr
14:00
Schouwburg De Lawei (Roel Oostrazaal)
Drachten
wo 30 Apr
11:00
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
wo 30 Apr
14:30
Theater Sneek (Noorderkerkzaal)
Sneek
wo 30 Apr
14:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
wo 30 Apr
10:15 en 11:30
Theater Flint (AFASzaal)
Amersfoort
wo 30 Apr
10:00 en 11:15
Theater Flint (Rabobank Theaterzaal)
Amersfoort
wo 30 Apr
11:00
Huis van Ermelo
Ermelo
wo 30 Apr
09:30 tot 12:30
Theater Flint
Amersfoort
wo 30 Apr
14:30
Theaterkerk Wadway
Wadway / Spanbroek

mei 2025

datum
voorstelling
locatie
do 1 May
11:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen (Kleine zaal)
Vlaardingen
vr 2 May
14:30
Theater de Schalm (Kleine Zaal)
Veldhoven
vr 2 May
14:00
Zinder
Tiel
za 3 May
15:00
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
za 3 May
15:00
Het Speelhuis
Helmond
za 3 May
11:00 en 14:00
Theater Zuidplein (Zaal Z)
Rotterdam
za 3 May
13:30
DOK6 Theater
Panningen
zo 4 May
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 4 May
10:00, 11:30 en 14:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zo 4 May
11:00
Theater De Purmaryn (Kleine zaal)
Purmerend
zo 4 May
10:00 en 11:30
Theater de Veste
Delft
zo 4 May
10:30
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 4 May
14:00
BREStheater
Brielle
zo 4 May
14:00 tot 17:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zo 4 May
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen (Theaterzaal)
Nijmegen
zo 4 May
14:30 en 16:00
Stadsschouwburg Nijmegen (Theatercafé)
Nijmegen
zo 4 May
13:30
Theater Geert Teis (Grote Zaal)
Stadskanaal
zo 4 May
11:00 en 14:30
Schouwburg Hengelo (Middenzaal)
Hengelo
zo 4 May
15:00
Stadstheater De Bond
Oldenzaal
zo 4 May
15:30
Theater Heerlen (Limburgzaal)
Heerlen
za 10 May
14:30
Theater de Willem
Papendrecht
zo 11 May
11:00
De Stoep (Kleine zaal)
Spijkenisse
zo 11 May
14:00
Cpunt (Theater - Podiumzaal)
Hoofddorp
zo 11 May
14:00, 15:30 en 17:00
Stadsschouwburg Utrecht (Hekman Foyer)
Utrecht
zo 11 May
14:00
Podium Boxtel
Boxtel
zo 11 May
13:30 tot 17:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zo 11 May
14:00 en 15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 11 May
15:00
Theater De Kattendans
Bergeijk
zo 11 May
14:30 en 16:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 11 May
15:00
Theater De Oranjerie
Roermond
za 17 May
15:00
Den Dullaert
Hulst
za 17 May
14:00 tot 17:00
Theater de Tamboer
Hoogeveen
za 17 May
14:30 en 16:00
Theater De Tamboer (Passagezaal)
Hoogeveen
za 17 May
15:00
Theater De Tamboer (Tamboerzaal)
Hoogeveen
za 17 May
15:00
Huis van Ermelo
Ermelo
zo 18 May
10:00 en 11:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Kleine zaal)
Nieuwegein
zo 18 May
10:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum (Rabobankzaal)
Nieuwegein
zo 18 May
09:30 tot 12:30
DE KOM, stadstheater en kunstencentrum
Nieuwegein
zo 18 May
11:00
Stichting Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 18 May
15:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg (Studio)
Tilburg
zo 18 May
14:00
Stadsschouwburg Utrecht (Blauwe Zaal)
Utrecht
zo 18 May
11:00
Zonnehuis (Blauwe Zaal)
Amsterdam
zo 18 May
11:00
Hét Postkantoor
Bovenkarspel
zo 25 May
11:00
City of Wesopa
Weesp
zo 25 May
10:30
Cool kunst en cultuur (Kleine zaal)
Heerhugowaard
zo 25 May
11:00
Theater De Maagd (Arenafoyer)
Bergen op Zoom
zo 25 May
09:30 tot 12:15
Spectrum Podium Schijndel
Schijndel
zo 25 May
11:00
Spectrum Podium Schijndel
Schijndel
zo 25 May
10:00 en 11:15
Spectrum Podium Schijndel
Schijndel
zo 25 May
15:00
Deventer Schouwburg (Kleine zaal)
Deventer
zo 25 May
10:00
De Boerderij
Huizen
zo 25 May
11:00
Theater De Fransche School
Culemborg

juni 2025

datum
voorstelling
locatie
zo 1 Jun
11:00
Muziekgebouw Eindhoven (Foyer 2)
Eindhoven
zo 1 Jun
11:00
Chassé Theater (Kleine zaal)
Breda
vr 27 Jun
09:30 en 11:00
Openbare Daltonschool De Regenboog
Breukelen

juli 2025

datum
voorstelling
locatie
zo 6 Jul
10:00 en 11:30
Stadsschouwburg Utrecht (Blauwe Zaal)
Utrecht

oktober 2025

datum
voorstelling
locatie
zo 26 Oct
15:00
Theater 't Mozaïek
Wijchen